Jordan Adler Kimdir, Neler Yapıyor ve Etkileyici Sözleri

Jordan Adler, çalışma hayatının ilk 11 yılında 10 network marketing pazarlama şirketinde yer çalıştı ve hiçbir zaman tek bir distribütöre kayıt olmadı. 34 yaşında, banka hesabında 200 dolardan az para vardı. 22 kredi kartında 36.000 $ kredi kartı borcu vardı. AZ, Tempe’de bir garajda yaşıyordu ve kirası ayda 200 dolardı.

İşe otobüsle gidiyordu. Çalıştığı şirketin iflas etmesinin ardından yılda 14.000 dolar ödendi. 36 ay sonra, Jordan Adler, distribütör firmasında birinci oldu ve ağ pazarlamasında (multi level marketing) 20 milyon dolar kazandı.

Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı
Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı

Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı

Jordan daha sonra dünyanın dört bir yanında 200.000’den fazla distribütör ve yaklaşık 500.000 müşteriden oluşan işletmeler kurdu. O bir kurucu, konuşmacı, lider, eğitmen ve motivasyon aracı. Onu dinleyenler inanç ve ilham veren hikayeleriyle büyülendi. Jordan Adler, kendisini bir rüya komisyoncusu olarak görüyor.

55 yaşında, eğlence için lisanslı bir helikopter pilotu olmaya karar verdi. Jordan, 8.000’den fazla kitleyle konuştu ve yakın zamanda maliyet ve değer arasındaki fark hakkında ders veren güçlü bir eğitim tatbikatında 3.2 milyon dolar için 100 dolarlık bir açık artırma yaptı.

Jordan, ağ pazarlama mesleğinde Networking Times’ın 1 numaralı ağ pazarlama dergisine düzenli olarak katkıda bulunuyor. Jordan ayrıca en çok tavsiye edilen ağ pazarlama kitaplarından biri olan Beach Money‘nin yazarıdır.

Jordan Adler'in Özlü Sözleri
Jordan Adler’in Özlü Sözleri

Jordan Adler’in Özlü Sözleri

“Seçimlerimiz yolculuğumuzu zahmetsiz hale getirebilir ya da bizi muazzam bir mücadele ve nihai ölümümüzü deneyimlemeye yönlendirebilir. Daha çok çalışmak her zaman cevap değildir. ”

“Şeylere bakmak için her zaman başka bir yol vardır.”

“Hiç tereddüt etmeden büyük bir şey gerçekleştirilemedi.”

“Her atılım, bir dizi koşulun nasıl algılandığını dönüştüren bakış açısı değişiminden doğar.”

“Herhangi bir buhar, enerji veya momentumu kaybettiyseniz – bir çentik açma ve gücünüzü geri alma zamanı! Kaybolma! Bunu başarabileceğinizi ve yapabileceğinizi kanıtlamanın zamanı geldi! İster hissedip hissetmeseniz de yapın! Hareket YAŞAM!!!”

Jordan Adler’in Baş Yapıtı: ‘Beach Money’

Bu kitap sizin için ne yapacak? Ortalama bir insanın ağ pazarlamasında gerçekten büyük olup olamayacağını hiç merak ettiniz mi? Ağ pazarlamasında başarının sırları hep sizin için bir gizem olmuştur? Rüya yaşam tarzınızdan vazgeçtiniz mi çünkü çok zor ya da ulaşılamayacak kadar uzak görünüyor mu? Beach Money, arzu ettiğiniz özgürlüğün hayal ettiğinizden daha yakın olduğunu gösteriyor. Jordan Adler‘in hikayeleri, ulaşılabilecek olanakları görmek için size ilham verecek.

Kitaptan Öğrenilecek Birkaç Nokta:

  1. Başkalarının müşteri bulma konusunda% 100 odaklanmak yerine iş kurmalarına yardımcı olun.
  2. Para için zaman ticaret değil pasif gelir odaklanmak.
  3. Etkili derecede bağlantı kurmak için her gün ilişkiler kurun ve sürdürün.
  4. Kendinizi, başarı ile ilgili benzer hedef ve düşüncelere sahip insanlarla çevreleyin.
  5. Özellikle sosyal medya cazibe pazarlamasıyla unutulmaz deneyimler yaratın.

Jordan Adler, ağ pazarlamasında milyonlar kazanmıştır ve şu anda şirketinde 1 numaralı gelir sahibidir. Aslen Chicago, Illinois’li ve bir orta gelirli ailede büyüdü. Bir gün, hala yirmili yaşlarındayken, 25 sentlik bir garaj satışından aldığı artık gelir hakkında bir kitap okudu. Bu küçük kitabın finansal geleceği üzerinde 4 yıllık üniversite diplomasından daha fazla etkisi oldu.

Bugün Jordan Adler, ağ pazarlama organizasyonu ile 150.000’den fazla distribütörden oluşan bir ekibe liderlik ediyor. Takımını destekleyerek ve yeni distribütörlere koçluk yaparak dünyayı dolaşıyor.

Jordan ayrıca Beach Money‘nin yazarıdır. MLM mesleğinin en iyi kitaplarından biri ve her MLM distribütörü tarafından mutlaka okunması gerekiyor. Aslında Kimmy Brooke, bu kitabın işini gerçekten çıkarmasına nasıl yardımcı olduğunu belirtti. Beach Money, işe gitseniz de gitmeseniz de oluşturabileceğiniz bir gelir akışını yaratmayı öğretir. Jordan Adler de bunu yaptı. 30 yıllık kariyerleri 3-5 yıla sıkıştırmaya yardımcı oldu.

Jordan Adler, Jerome, Arizona ya da Mt. Charleston’daki dağ evlerinden birinde olmadığında, onu Santa Monica, California, Las Vegas’ta veya muhtemelen egzotik bir yerde rahatlarken bulabilirsiniz. Jordan Adler eğlence amaçlı helikopter kullanıyor ve kısa süre önce uzaya giden ilk sivillerden biri olmak için Virgin Galactic’in Uzay programına kabul edildi.

Hayal etmek hayatımız boyunca sınırsızca yapabildiğimiz tek şeydir. İnsanların hobileri ve hayalleri olur. Genellikle hobileri gerçekleştirmek için finansal bir birikimimizin olması gerekir. Örneğin futbol hobisi için krampon bir ihtiyaçtır ve temin edilmesi lazımdır. Resim çizme hobisine sahip insanların tuval, boya, fırça gibi maddiyata dayanan ögeleri sürekli takviye etmesi gerekmektedir.

Hayaller ise hiçbir parasal element barındırmaz. İhtiyaç duyulan tek şey hayal gücü ve hayata geçirebilme cesaretidir. Teknolojinin gelişmesi ve ortaya birçok yenilik çıkmasıyla birlikte iş dünyası da internet ortamına doğru evrilmiştir. Network marketing bu evrimin en güzel örneklerinden biridir. İstenilen her şeyin satışının yapıldığı bu ortama rağbet günden güne artış göstermektedir.

Hayal gücü ile bunu hayata geçirebilme cesaretini gösteren en önemli kişilerden biri Jordan Adler’dir. Network marketing ile ağ pazarlama işini hayata geçiren Jordan, kendi hayatına da çok büyük katkıda bulunmuştur. Gençliğinde yeterli maddi imkana sahip olamamanın getirisi olarak hayal kurmak ve gerçekleştirmek, onu şu anda bulunduğu noktaya emin adımlarla ilerletmiştir. Jordan Adler zekasını kullanarak hem kazancını fazlasıyla arttırmıştır hem de kariyerinde olumlu yükselmeye sahip olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir