Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku !!! – Acele Et !!!

Günümüzde daha sık duymaya başladığımız yabancı network marketing şirketleri içinde bulunan Jeunesse global, sisteminin popülaritesinin artması ile beraber pazarlama politikasını bu yönde kullanan firmaların sayısında da ciddi bir artış yaşandığı görülmektedir.

Kullandığı kök hücre teknolojisi ile bu konuda öncü firmalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Jeunesse Global 2009 yılında sektöre giriş yapmış ve anti-aging yani yaşlanmayı yavaşlatıcı, yaşlanma karşıtı ürünlerini kök hücre teknolojisi ile üreterek network marketing sistemi ile piyasaya sunmakta olan önemli bir firmadır.

Kök hücre teknolojisinin avantajlarını network marketing gelişen yüzüyle tüketicilerine sunan firma yakın zamanda Türkiye pazarına giriş yapmış ve kısa sürede piyasada kendine yer bularak güçlü bir ilk adım atmayı başarmıştır. Firmanın ürünleri genellikle cilt bakım, kırışıklık önleyici krem ve serumlardan oluşmakla beraber kozmetik ve detoks içerikleri de mevcuttur. Marka değeri her geçen gün yükselen köklü bir firmadır.

Jeunesse Global Nedir
Jeunesse Global Nedir

Jeunesse Global Nedir

Jeunesse Global nedir sorusu, 9 sayısının Çin kültüründe uzun ömrü ifade etmesini temel alarak 2009 yılının 9. ayında ve ayın 9’unda Amerika’da faaliyetlerine başlamıştır. Firma bu inancını yalnızca Çin mitolojisi inanışları ile desteklemekle kalmayıp bilimsel alanda ciddi laboratuvar çalışmalarına fon sağlamış ve kök hücre teknolojisinde önemli yenilik ve gelişmelerin keşfini sağlayarak bu buluşları ürünlerine taşımıştır.

Öyle ki zaman içerisinde firmanın yola çıkış amacı sloganı haline gelmiş ve Jeunesse Global, bilimsel yöntemlerle genç kalarak yaşlanmak mottosuyla yoluna devam eder hale gelmiştir.

Jeunesse Global ürünlerinin etki ve başarısının kanıtlanması neticesinde şu anda 134 ülkede ürünlerini ruhsatlı ve sağlık bakanlığı onaylı olarak piyasaya sürmektedir. Network marketing sistemi ile çalışmaktadır. Network marketing nedir merak ediyorsanız bu yazımda detaylı anlattım.

Jeunesse Global Ürünleri ve Yorumlar
Jeunesse Global Ürünleri ve Yorumlar

Jeunesse Global Ürünleri ve Yorumlar

Jeunesse Global ürünleri ve yorumlar hakkında bu başlığı açtım. Şirketin tamamı kök hücre teknolojisi ile üretilmiş ürünleri birkaç kategori altında toplanmış bulunmaktadır. Bunlardan en gelişmiş teknoloji ve ürün yelpazesine sahip olan Luminesce serisidir.

Bu seri yıpranmış, zaman içerisinde rejenerasyon özelliğini kaybetmiş doku ve hücrelere temas ederek yaşlanma etkilerini azaltıcı etki yapmaktadır. Aynı zamanda cildinize kaybettiği ışıltıyı geri vermeyi vadetmektedir ve özellikle gece serumlarının çok başarılı ürünler olduğu kullanıcıların geri dönüş ve yorumları ile tescillenmiştir.

Instantly Ageless firmanın sektörde öncü ürünlerinden en çok dikkat çekeni olma özelliğindedir. Ürünün uygulandığı kırışıklıklar üzerine yalnızca 3 dakika içerisinde yaptığı inanılmaz etki tüm dünyada viral olmuş ve kremin kullanımına dair öncesi sonrası videoları internet ortamında hızla yayılarak paylaşım rekorları kırmış bulunmaktadır. Ürünler; üst kol, bacak, basen, göz altı, boyun bölgesi ve kaz ayağı bölgesi, alın kırışıklıklarında kullanıma uygun ve etkisi kanıtlanmıştır.

1: Jeunesse Global instantly Ageless hakkında aşağıda ki videoyu izleyerek; instantly Ageless nedirinstantly Ageless nasıl kullanılırinstantly Ageless kullananlar,  instantly Ageless gözaltı torbası ve kırışıklık giderici krem hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jeunesse instantly Ageless : emredal.com.tr/jeunesse-instantly-ageless

2: Jeunesse Global luminesce hakkında 2. videoyu aşağıda ki izleyerek luminesce türkiye, luminesce nedir, luminesce yorumları, luminesce serum kullananlar, luminesce serum faydaları ve luminesce cilt aydınlatıcı hakkında soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Jeunesse Luminesce Serum : emredal.com.tr/jeunesse-luminesce-serum

3: Jeunesse Global Reserve hakkında 3. video ile daha çok bilgi alarak reserve içecek için reserve nedir, reserve jeunesse kullananlar, reserve nasıl kullanılır, jeunesse reserve kullanıcı yorumları, jeunesse reserve faydaları ve jeunesse reserve fiyatı arama başlıklarını videoda bulabilirsiniz.

Jeunesse Reserve : emredal.com.tr/jeunesse-reserve

4: Jeunesse Global Zen Body ile ürünler hakkında ki son videomuzda zen body nedir, zen body nasıl kullanılır, zen body kullananlar, zen body faydaları, zen body fiyatı ne kadar gibi bir çok sorunuz videoda yer almaktadır.

Jeunesse Zen Project : emredal.com.tr/jeunesse-zen-project
Jeunesse Dımnd Diş Macunu : emredal.com.tr/jeunesse-dimnd-dis-macunu
Jeunesse Finiti : emredal.com.tr/jeunesse-finiti
Jeunesse Fondöten : emredal.com.tr/jeunesse-fondoten
Jeunesse Naara Collagen : emredal.com.tr/jeunesse-naara-collagen
Jeunesse RevitaBlu : emredal.com.tr/jeunesse-revitablu
Jeunesse TruNu Coffee : emredal.com.tr/jeunesse-trunu-coffee

Jeunesse Global Paketleri

Jeunesse Global paketleri içeriği ve üretim aşamasında kullanılan ileri teknolojileri ile aynı sektörde faaliyet veren firmalar arasında sivrilmeyi başarmış durumdadır. Yalnızca ürünleri değil ürünlerin ambalajlaması ve paketlemenin tüketicinin kullanımını kolaylaştıracak şekilde geliştirilmesi kullanıcı açsısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Paketlerin son derece elegan ve aynı zamanda kullanıcı dostu ergonomik, kolay taşınabilir ve saklanabilir şekilde olduğu görülmektedir. Ürünlerine fazlası ile güvenen Jeunesse Global paketlemede aşırıya kaçma gereği duymadan sektörde varım diyebilmektedir.

Jeunesse Global Kazanç Planı
Jeunesse Global Kazanç Planı

Jeunesse Global Kazanç Planı

Jeunesse Global kazanç planı ; sistemi ile çalışan birçok firmadan çok daha geniş rekabet koşullarına sahip ve gelişmiş teşvik adımları içeren destekleyici ve özendirici bir siteme sahiptir. Kazanç planı kendi içerisinde 6 adımdan oluşur;

1- Perakende Kazanç – Bu sistemde üretim maliyetine aldığınız ürünleri, üzerine kar ekleyerek satmanız mümkündür. Bu işlem aynı zamanda kişisel web siteniz üzerinden de yapılabilir ve bu durumda karınız hesabınıza yatırılır.

2- İlk Sipariş Bonusu – Yeni bir müşteriye herhangi bir paket sattığınızda buradan ilk satış bonusu kazanırsınız ve aynı zamanda sattığınız paket karşılığında CV puanı da kazanmış olursunuz.

3- Ekip Bonusu (Puanların Paraya Dönüştüğü Bonus) – En büyük kazançların sağlanmasına olanak veren bu sistemde işe dahil etiğiniz kişilerin yatırımları sizin kazancınızı beslemekte ve executive seviyesine ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu sayede hem kariyer seviyesinde yükselme sağlanmış olur hem de katılımcıların kazançları doğrultusunda gelir elde edilebilir. Katılımcılar sisteme supremejumbo ve ambassador seviyelerinden giriş yapabilir. Bu seviyeler aynı zamanda CV puanınızı da etkiler.

4- Matching Bonus – Ekip kazancından sonraki en etkili uzun vadeli kazanç sağlayan sistemdir. Bu sitemde zaman içerisinde edindiğiniz kariyer puanları neticesinde geldiğiniz seviye, oluşturduğunuz ekibin her kazancından pay elde etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede ekibinizin kazancı sizin kazancınız olur.

5- Müşteri Kazanım Teşviği – Ay çerisinde 5 müşterinize paket satımı gerçekleştirdiğinizde oluşan derinliğiniz Matching tablosunda kazanç elde etmenizi sağlamaktadır.

6- Diamond Bonus Havuzu – Şirket cirosunun %3’lük kısmı her ay bir havuzda birikir ve bu kar diamond kariyer seviyesinde erişmiş kişilere dağıtılır.

Eğer network marketing nasıl yapılır hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu makalemi okumalısınız.

Jeunesse Global Back Office

Jeunesse Global’in kurumsal ve oturmuş yapısı her zaman için müşterisin koruyan kollayan ve ürünlerinin arkasında duran bir politikayı kendine temel edinmiştir. Bu minvalde her zaman iletişim halinde olabileceğiniz soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz konusunda uzman ve yetenekli bir back office her daim arkanızda bulunmaktadır. Jeunesse Global back office giriş işlemi için şirketin sayfasını kullanabilirsiniz.

Böyle bir destekle işe başlıyor olmak hem müşteriler için hem de network marketing hakkında kafasında soru işareti bulunanlar için son derece avantajlı ve güven verici olacağından Jeunesse Global ile çalışmak kurumsal bir deneyim yaşamak isteyen kişiler için son derece elverişlidir.

Jeunesse Global Üye Kayıt Olma Üyelik işlemleri

Jeunesse Global Üye Kayıt Olma Üyelik işlemleri hakkında yorum alanında iletişim bilgileri bulunan kişilerden yardım alabilirsiniz.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 3 YORUM yapıldı

  1. Yaşlılığı tersine döndüren ve gençliği yeniden tanımlayan ürünler cidden çok memnunum. Sizide aramızda görmek isteriz online üyelik ve ürün için bana ulaşabilirsiniz sonerserbet.jeunesseglobal.com

  2. Çok yararlı bir site oluşturmuşsunuz gerçekten, emeğinize sağlık.
    Ben Jeunesse Global Şirketi’nde distribütörüm.
    Soru sormak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.
    yepyenibirhayat.jeunesseglobal.com
    Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir