Huncalife !! BİLMEDİKLERİNİZ !! Nedir, Şikayet, Katalog

Huncalife giriş bilgilendirme makalesi. Son resmi verilerine göre, network marketing sektörü ilki yüz milyar dolara ulaştı. Ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işlerini kurma gibi farklı gelir gruplarındaki insanlar için gümüş bir eşik vardır.

Huncalife Nedir

Huncalife hakkında %100 ulusal sermayeli, köklü bir ağ pazarlama şirketidir. Ürünlerini temsilcileri aracılığıyla sunarak, müşterilerin doğru ürünlere ve daha ucuz kaliteye ulaşmasını sağlayarak ve dağıtım maliyetini kar olarak dağıtarak son tüketiciye çok karlı bir iş fırsatı sunar. Aracı kurumların olmaması ve reklam harcamaları nedeniyle temsilcilerine prim vermektedir.

Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en eski şirketlerinden biridir. Deodorant, koku ve Huncalife şampuan, Huncalife kolonya, Huncalife dezenfektan segmentinde yerel bir lider olan Hunca, yaratıcı kimliğiyle her zaman tercih ediliyor. 2011 yılında Huncalife, deneyimini yarım asırdan fazla tarihin gücü ile birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına girdi. Böylece huncalife nedir? Sorusuna cevap vermiş olduk.

Huncalife Nerede Kim Kurdu

1950 yılında kurulan Hunca Kozmetik,%100 ulusal sermaye ile kurulmuştur. Sitede belirtildiği gibi Türkiye’de yerleşik bir şirkettir. Kozmetik alanında da öncü bir kimliğe sahip olan kozmetik şirketi Hunca, Madigan, She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi parfümeri ve cilt bakım ürünleri ile de biliniyor. 2011 yılında tüm deneyimini kullanarak Huncalife markasıyla network marketing sektörüne girdi.

HuncaLife, gelişmiş üretim tesisleri ile tüm ürünlerini Tekirdağ / Çerkezköy’de sağlıklı yaşam ilkesi ile üretmektedir. Kendi Ar-Ge merkezlerinde yüzlerce güzellik ve cilt bakım ürünü geliştirir. Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality sertifikalarına sahiptir. Network pazarlama şirketi HucaLife, kişisel bakım, cilt bakımı, kozmetik ve diyet takviyesi kategorilerinde ürünler satmaktadır. Huncalife nerede kim kurdu? sorularına da yanıt vermiş olduk böylece.

Huncalife Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir

SameSefa Huncalife Yumuşak Zaman Kremi 17,90 TL – 50 ml. Aynsefa çiçeği, ekstrakte edilmiş yağlar kullanılarak üretilir ve cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya ve daha parlak hale getirmeye yardımcı olan aktif bir rol oynar. Cildin korunmasını destekleyen ürün paraben içermez.

Huncalife Delight Theraphy Nar Özü Göz Jeli 15 içeren kırmızı plastik merhem tüplerinde satılan ürün 17,50 TL’dir. Antioksidan özelliklere sahiptir ve gözler ve çevresinde kullanılır. Karanlık, şişme ve morarmaya karşı savaşarak yaşlanma karşıtı özellikler sunar.

Hidro Huncalife iyileşme toniği Kuru ve hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır ve fiyatı 20,90 TL’dir. Parafin içermeyen formülü ile öne çıkar ve cildin derinlemesine temizlenmesi için kullanılır. Hafif bir yapıya ve kokuya sahiptir. Cildin enerjisini destekler. Cildinize günde bir kez, tercihen akşamları pamuk yünü ile hafifçe ovalayın.

Huncalife Cilt Mükemmel Dynalift Güçlendirici Serum Zarif sarı şişelerde üretilen ürünün fiyatı 35 ml ve 35 TL. Yaşlılığın etkileriyle savaşır. Günde bir kez cildinize uygulanması tavsiye edilir.

Huncalife Essentials Tatlı Badem Yağı 20 ml içeren mini şişelerde satılmaktadır. 32 TL fiyatı ile hem saçın hem de cildin yüzeyinde rahatlıkla kullanılabilir. Badem yağı doğal mineralleri içerir ve cildi yumuşatmaya ve beslemeye ve kırılgan ve kuru saçlara bakım yapmaya yardımcı olabilir. Saçı cilde hafifçe masaj yaparak, bir saat bekleyerek veya tüm gün yıkamadan kullanarak haftada birkaç kez yıkayabilirsiniz.

Bir kaç Huncalife Kullanıcı Yorumları Nelerdir

  1. yorum: Annem carmina için özel bir eyeliner satın aldı 🙂 Açıkçası, herhangi bir beklenti olmadan kullanmaya başladım ve beni şaşırttı, göz kalemi herkese tavsiye ederim, sürekli seviyorum ve verdiği koyu siyah renk 🙂
  2. yorum: Hemen hemen tüm ürünleri kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Gerçekten mükemmel, özellikle memories gold inanılmaz derecede çekici kokuyor.
  3. yorum: Bir arkadaş kullandı ve yüzünde yara izlerinin geçtiğini söyledi. Benimde yüzümde yara izleri var ve rahatsızlık duyuyorum. Huncalife ürünleri, Huncalife kullananlar tarafından verilen ürünler bu şekildedir.

Huncalife Kazanç Planı

Kazanç planımız Türkiye’nin en karlı işi olarak temsilcilerimiz hayallerini ve amaçlarını gerçekleştirmeye hazırlıyor. Huncalife kazanç planı aşağıdaki gibidir.

Huncalife’da en sevdiğiniz ürünleri satın aldığınızda %40 tasarruf edeceksiniz. Bu ürünleri kataloglarımız aracılığı ile çevrenizdekilere sattığınızda, tasarruflarınızı kar haline getirebilirsiniz. Ayrıca, seviyenize bağlı şekilde, bu satışta Standart Premium’u %4 ile %24 arasında kazanırsınız.

Sizin gibi, ekibinize satarak kâr elde etmek isteyen bireyleri kaydederek ve %22 – 25‘e varan liderlik bonuslarından faydalanarak “liderlik aşamalarına” tırmanabilirsiniz.

Bir ayda 200 HP satın aldığınızda, o ayı %4 ile bitireceksiniz ve satın alma tutarınızın %4‘ünü standart bonus olarak alacaksınız. Bir ekip oluşturmaya başladığınızda, bir ay içerisinde yaptığınız satış miktarı ve topladığınız Huncapuan artacaktır.

Huncalife Güvenilir Mi

GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Türkçe’de, iyi üretim uygulamaları, iç ve dış kaynaklardan ürün kirlenmesi olasılığını önlemek veya azaltmak için kuruluşun iç ve dış koşullarına bağlı koruyucu önlemleri içerir. Üretimimiz GMP’ye uygun olarak gerçekleştirilmekte ve gerekli tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır. Üretim bu koşullar altında gerçekleşir.

Diğer yandan ISO 9001 sertifikası, ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin, uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine göre gönderilen ve yönetilen bir yönetim yaklaşımı izlenerek oluşturulma güvencesini belirler. kuruluşun ürün ve hizmetlerinin kalitesinde süreklilik sağlanabilir. Web sitesinin “Spesifik temsilcisi” sayfasındaki Basılı belgeler bölümünde hem GMP sertifikasına hem de ISO 9001 sertifikasına erişebilirsiniz. Huncalife güvenilir mi?  aklınızdaki soru işaretleri kalmamıştır umarız ki.

Huncalife Şikayet Var Mı

Yıllardır piyasada olan ve gerçekten getiren bir şirket, ama elbette herkes için mükemmel değil. Huncalife şikayet konusunda örnek vermek gerekirse şikayet sitesinde insanların işletmeler hakkındaki şikayetlerini bildirdikleri birçok olumsuz yorum bulunmaktadır. Onlara danışabilirsiniz.

Hemen soru işaretlerinizin silindiğini gösterelim. En çok katalog satan Avon’un şikayetleri şikayet var sitesinde Farmasi’nin şikayetleri aynı şekildedir. O kadar çok şikayet aldılar ki Farmasi özellikle beni şaşırttı.

Büyük bir işletme olduktan sonra şikayet almamak neredeyse imkansızdır. Çünkü her şeyi telafi edemezsiniz ve sorunlar ortaya çıkabilir. Tabii ki şikayetlerinizi görmezden gelmemelisiniz. Elbette bunun olması mümkündür. İslam’ın kendi satışınız yerine sizi yönlendirerek satacağımız paraya bakış açısı nedir? Bu konuyu da araştırarak aklınızdaki soru işaretlerini tamamen silebilirsiniz.

Huncalife Dolandırıcılığı Yapıyor Mu

Huncalife, ürünlerinin kalitesi ve iş faaliyetleri ile her alanda kendini kanıtlamış bir ağ pazarlama sistemidir. Huncalife, Avrupa ve ülkede gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Bu nedenle huncalife dolandırıcılığı gibi bir durum söz konusu olamaz.

  • Helal Ürün Sertifikası Tüm Huncalife ürünleri İslami şartlara uygun olarak üretilmektedir.
  • İyi Üretim Sertifikası Tüm Huncalife ürünlerinde kaliteden asla ödün verilmez.
  • ISO 9001 Sertifikası Tüm Huncalife ürünlerinde kaliteden asla ödün verilmez.

TURQUALITY Sertifikası Avrupa standartlarında olduğunu ve üretim tesisleri, üretimdeki ürünleri ve satış sonrası müşterilerinin memnuniyeti ile Avrupa Türk görüntüsünü temsil ettiğini gösteren bir belgedir. Ayrıca Huncalife ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Huncalife Üye Ve Kayıt Olma Nasıldır

Resmi Huncalife web sitesinden hemen Huncalife üyesi olabilirsiniz. Ancak, bu üyelik seçeneğinde, sistem sizi rastgele bir sponsor üyesi yapar. Sponsorları 24 saat içinde değiştirebilirsiniz. Sponsor sizi üye yapan kişidir, kısaca liderinizdir. Takdir edebileceğiniz gibi, liderinizi bilmek sizin için bir artıdır. Kuşkusuz, istediğiniz zaman iletişim kurabileceğiniz, sorunlarınızda size yardımcı olmak, gerekirse yüz yüze görüşmek, asla tanımadığınız bir liderden daha iyidir.

Bu nedenle iyi araştırma yapıp iyi birisi ile çalışmanın şu şekilde avantajları olacaktır. Facebook, Instagram ve YouTube’da her zaman sizinle olur ve üye olursanız Whatsapp gruplarına dahil olabilirsiniz. Huncalife üye ve kayıt olma işlemi bu kadar basittir.

Özetlemek gerekirse, finansal özgürlük ve kendi işlerini kurmak için farklı bir gelir kaynağı sağlayan network marketing işindeki Huncalife, sermayesini yüzde yüz ulusal sağlayan köklü bir pazarlama şirketidir.

Ürünlerini temsilcileri aracılığıyla satılmasını sağlayarak, müşterilerine doğru, kaliteli ve ucuz ürünlere ulaşım imkanı veriyor. Dağıtım ve kargo maliyetlerini de kar olarak paylaştırarak tüketiciye karlı bir alışveriş fırsatı sunuyor. Bu alışverişlerde reklam harcamaları ve aracı kurumların olmaması sayesinde temsilcilerine prim de vermektedir.

Deodorant, parfüm, şampuan, kolonya ve günümüzde de çok önemli olan dezenfektan üretim ve satışında yerel bir lider olan Huncalife deneyimini, yaratıcılığı ile harmanlayarak satış dünyasında mükemmel bir yere sahip oluyor. Ek olarak; kişisel bakım, kozmetik, cilt bakımı ve diyet gıdaları kategorisinde de kaliteli ürünlere sahiptir.

Kendi üretimlerini Çerkezköy’de yapan Huncalife; Helal sertifikası, GMP yani İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, ISO 9001 Sertifikası ve Turquality Sertifikası ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Bu sertifikalara kendi web sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Üye olmak için; sizi bir temsilci önerebilir ve onun sponsorluğunda bu işi öğrenmeye ve yapmaya başlayabilirsiniz. Tanıdığınız bir kişi yoksa siteden kendinizin üye olması da çok kolaydır. Üye olduktan sonra sistem size bir sponsoru rastgele atayacaktır. Eğer değiştirmek isterseniz de değişim hakkınız bulunmaktadır çünkü o kişi sizin lideriniz olacaktır ve en iyi anlaşabileceğinizi, sizi en güzel yönlendirecek, satışlarınızı haliyle kazancınızı yükselmekte yardımcı olacak kişiyi seçme özgürlüğü tanınacaktır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...