Faberlic Nedir Ve Faberlic Kurucusu Kimdir

İlk çıkış zamanları 80’li yıllar olması ile birlikte 90’lı yılların sonuna doğru hem ülkemizde hem de oldukça ün yaratan ve günümüze kadar başarılı şekilde yol alan network marketing hizmetleri hızla büyümeye devam etmektedir.

Saymakla bitmeyecek kadar oldukça fazla firmalar network sisteminde hizmet vermekte ve yorumlarına bakıldığında başarılı olanları kadar memnuniyet oranı oldukça düşük olan birçok firma mevcut olmaktadır.

Özellikle ev hanımlarının evden para kazanma yolları ile gelir elde etme ve zaman ve mekan sıkıntısı olmadan bir işte çalışma düşüncesi yönü ile network sistemine dahil olma yüzdesi oldukça fazla olmaktadır. Hem gelir elde etme hem de başarılı işlerde imza atma konusunda network marketing sistemi oldukça başarılı şekilde yoluna devam etmektedir.

Faberlic Nedir

Network sisteminde uzun yıllardır hizmet veren ve merak edilen faberlic nedir sorusuna en kısa cevap olarak 1997 yılında kurulan ve resmi olarak 2003 yılında ise uluslararası pazara adımlarını atarak dünyada 20 sayısının üzerindeki ülkelerde resmi temsilcilikleri bulunan bir marka olmaktadır.

Ayrıca 40’tan fazla ülkeye teslimat yapabilen Rusya’nın büyük network marketing firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Türkiye’de ise 2017 yılında resmi olarak giriş yapan faberlic markası başarılı şekilde ve güçlü ekibi ile birlikte yoluna devam eden bir network markası olarak öne çıkmaktadır.

Faberlic Kurucusu Kimdir

1997 yılında kurulduğundan bahsettiğimiz Faberlic kurucusu kimdir sorusunun yanıtı Alexey Nechaev‘dir. Rusya merkezli kurulan Faberlic kozmetik, giyim, parfüm ve ayakkabı üreticisi olarak çok geniş yelpazede hizmet veren bir marka olmaktadır.

Faberlic markasının ilk genel müdürü olan Alexander DAVANKOV başarılı işlere imza atarak çok güçlü bir ekip kurmayı başarmaktadır. Bununla birlikte bu güçlü ekibin sayısı gün geçtikçe artarak çok ünlü ve başarılı bir marka olunması yönünde ciddi adımlara sebep olmuştur.

Faberlic Ürünleri Nelerdir

Kozmetik ve kişisel bakım alanında faaliyetler gösteren doğrudan satış sektöründe hizmet veren, Faberlic ürünleri nelerdir sorunuza cevap verelim.

  1. Cilt Bakım Ürünleri
  2. Saç Bakımı Ürünleri
  3. Kozmetik Ürünleri
  4. Fransız Parfümleri
  5. Ev Temizliği Ürünleri
  6. Ayakkabı Çeşitleri
  7. Giyim ve Çorap Ürünleri

Sağlık Ürünleri başta olmak üzere birçok alanda Faberlic ürünleri üretimi ve satışı mevcut olmaktadır. Ayrıca Faberlic, kendi tasarımı olan modellerin satışı ile birlikte ünlü Rus tasarımcıları ile de iş birliği yapmaktadır. Özellikle 2016 yılında tasarımcı Alena AKHMADULLİNA Faberlic firması için koleksiyon hazırlamış ve aynı yıl içinde ilkokul kıyafetleri koleksiyonu tanıtıma sunulmuştur.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...