Crypto Signal App Hakkında !!! REHBER SİTE !!! Csapp

Crypto signal app hakkında tüm detaylı bilgileri ve aradığınız tüm soruları burada bulacaksınız. Adım adım sayfamı incelerken kripto para sektörü içerisinde bulunan bireylerin mutlaka 7/24 onun için çalışan, her zaman bir tık yakınında bulunan bir dijital para asistanı ile tanışacaksınız.

Şimdi yeni nesil mobil uygulama ve yazılım çözümü olan Crypto signal app giriş yapalım. Adım adım size detayları anlatmaya başlayalım. Bu sayfayı inceledikten sonra ikinci bir kaynak aramayacaksınız. Aradığınız tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.

Eğer bu sektöre yeni başladıysanız yada sektör içerisindeyseniz dünyada eşi benzeri olmayan bu mobil uygulama ile artık portföyünüzü yönetmenin bu kadar basit olduğuna şaşıracaksınız.

Crypto signal app kısa ismi ile Csapp için sırası ile aşağıda ki başlıkları incelediğinizde tüm detaylara hakim olacak, sormak istediğiniz sorular olur ise canlı chat ekranından bana yazabilir, sayfanın en altında ki yorum alanına soru sorabilir yada iletişim bölümünden benimle iletişim kurabilirsiniz

Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın. Yada geçmiş trade sinyallerini görmek için cryptosignalapp.com/report ‘a tıklayın. Tüm sorularınız için (09:00-23:00 arasında) +90 545 736 6371 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Crypto Signal App Nedir

Son beş (5) yıl içerisinde ciddi bir ivme kazanarak büyümeye devam eden kripto para sektörü içerisinde barındırdığı kişilerin yada bulunmak isteyen kişilerin aklında ki soru şu ben elimdeki portföyü nasıl yönetebilirim yada portföyüm ile nasıl güvenilir para kazanma yolunu bulabilirim. İşte tam bu noktada size bunu nasıl yapacağınızı anlatabilirim.

Crypto signal app nedir 10 mayıs 2019 tarihinde Gültekin Temtek tarafından Ukrayna’da kurulmuş Csteknoloji şirketinin uygulamasına verdiği isimdir. Kısa ismi ise Csapp’dir. CsTeknoloji şirketinin ise CsApp (mobil uygulama), CsLending (pasif gelir), CsTrade (al-sat robotu) ve CsCash (kripto kartı) bölümleri ise alt kollarını oluşturur.

Crypto signal app bu sektör ile yeni tanışmış, sektör içerisinde uzun yıllardır var olan bireylere özel aşağıdaki iki (2) farklı online eğitim serisi ile kişileri sıfırdan yüze dolu dolu bir eğitim ağı sunuyor. Ücretsiz kripto para eğitimleri ile hiç kimseye ihtiyacınız olmadan bu sektördeki portföyünüzü arttırabilirsiniz. Temel bitcoin eğitimleri ve ileri düzey kripto para eğitimleri ile artık bağımsız portföyünüzü yönlendirebilirsiniz.

Kripto Eğitimi (ücretsiz)

Eğitimin içeriği : Para nedir, paranın tarihi, paranın geleceği, bitcoin, blockchain gibi kavramların tüm detaylarını bu eğitimde bulacaksınız.

Sertifika : Bu eğitime katılanlara T.C. Uzaktan Eğitim Konfederasyonu tarafından ÜCRETSİZ katılım belgesi verilecektir. Aşağıda eğitim sonrasında alabileceğiniz sertifikanın bir örneğini paylaştım.

Bu eğitime katılmak için tıklayın.

btc-eğitim
btc-eğitim

Trade Eğitimi (ücretsiz)

Kripto para trade işlemleri ile günde %1- %3 arası düzenli gelir elde etmeyi öğrenmeye ne dersiniz? Bu eğitimde trade yaparak düzenli gelir elde etmenin incelikleri ile birlikte temel düzeyde trade yapmayı ÜCRETSİZ olarak öğrenebileceksiniz.

 • Eğitimin içeriği: Beş (5) temel başlıkta size temel trade eğitimleri ile kripto para borsalarında nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlatıyoruz.
 • Temel Kavramlar : Temel terimler, blockchain ve bitcoin hakkında temel bilgiler.
 • Cüzdanlar : Cüzdanlar, cüzdan güvenliği ve çalışma prensipleri.
 • Borsalar : Borsalarda nasıl hesap açılır ve Bitcoin alınır.
 • Temel Analiz : Yatırımcı psikolojisi, portföy yönetimi ve temel analiz araçlarının detaylı anlatımı.
 • Teknik Analiz : En çok kullanılan indikatörler, mum formasyonları, hareketli ortalamalar, bollinger bantları ve fibonacci kullanımı hakkında detaylı anlatım.

Bu eğitime katılmak için tıklayın.

Csteknoloji şirketinin aşağıda alt kollarını bulacaksınız. Kripto sektörü içerisinde anlık gelişmeleri takip edip her gün kendisini yenileyen ve güncelleyen bir yapıya sahiptir.

CsApp (Uygulama) Nedir

Csapp bir mobil uygulamadır ama diğer uygulamalardan çok çok farklı bir sürü özelliği bulunmaktadır. Temelde yapay zeka ve makine öğrenim teknolojisinin harmanlanmış halidir. Kısaca uygulama şu şekilde çalışır.

Kripto sektöründe yardıma ihtiyacınız var mı? Eğer var ise mutlaka bu uygulamayı kullanmalısınız.

Yardıma ihtiyacınız yok mu? O zaman kendinizi ve portföyünüzü genişletmek için bu uygulamayı kullanmalısınız.

Aşağıda ki başlıklar içerisinde CsApp (Uygulama) Kullanımı bölümünde daha detaylı kullanımı anlattım. Ayrıca sunum dosyasına ulaşmak için tıklayın.

CsLending (Pasif Gelir) Nedir

CsLending kısmı ise uygulamayı kullanmayı bilmeyen yada ben hiç bir şeye karışmayayım aylık pasif gelirim olsun diyenler için hazırlanan bir sistemdir.

Yatırımlar 250-500-750-1000 dolar ve katları şeklindedir. Yaptığınız yatırım ne kadar olursa olsun 18 ay boyunca %10 aylık pasif gelir elde edersiniz. Ödemeler btc ile yapılıyor. Pasif gelirler günlük ödemeler şeklinde ister dolar ister o günkü bitcoin – btc kuruna göre yapılıyor.

Aşağıda ki başlıklar içerisinde CsLending (Pasif Gelir) Kullanımı bölümünde daha detaylı kullanımı anlattım. Ayrıca sunum dosyasına ulaşmak için tıklayın.

CsTrade (Al Sat Robotu) Nedir

CSTrade, kullanıcıya kâr elde ettirmek amacıyla kripto para birimlerini doğru zamanda otomatik olarak alıp satan, borsaların çalışma prensipleri gereği sağlayamadığı faydaları kullanıcıya sunan ve tüm cihazlarda (bilgisayar, tablet, telefon) kullanıbilen bir yazılımdır.

Neden CSTrade ?
– Tüm Cihazlarda Uyumlu
– 7/24 Online
– Auto Trade
– AlgoTrade
– Manual Trade
– Technical Scanner
– Smart Order
– Kişiselleştirilebilir Bot
– Trader Leauge
– CSMarket
– Panik Butonu
– CSManagement

Aşağıda ki başlıklar içerisinde CsTrade (Al Sat Robotu) Kullanımı bölümünde daha detaylı kullanımı anlattım. Ayrıca sunum dosyasına ulaşmak için tıklayın.

CsCash (Kripto Kartı) Nedir

CsCash tüm bankalarda geçerli kriotp para kartıdır. (çok yakında kullanıcılara dağıtılacak.)

Sektör içerisinde hedefleri ve vizyonu olan, insanlara dijital paralarını bireysel olarak nasıl yöneteceğini öğreten yeni uluslar arası çalışan bir şirkettir. Ayrıca aşağıda 2020 yılında ki son aylık işlemleri de görebilirsiniz.

Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın. Yada geçmiş trade sinyallerini görmek için cryptosignalapp.com/report ‘a tıklayın. Tüm sorularınız için (09:00-23:00 arasında) +90 545 736 6371 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Crypto Signal App Nasıl Kullanılır

Kullanıcıların sorduğu diğer bir soru da Crypto signal app nasıl kullanılır. Google play ve App store‘den bir kaç tık ile telefonunuza kurduktan sonra size de göreceksiniz ki Csapp uygulamasının ara yüzü oldukça basit ve işlevseldir. Eğer bu konu hakkında detaylı yardımcı olmamı isterseniz yada sorularınız var ise bana ulaşabilir veya aşağıda ki yorum alanını kullanabilirsiniz.

CsAPP

Kısaca; Geliştirilmiş Sinyal-Analiz-Takip ve Haber uygulamasıdır.

CsLending

Kısaca; Yatırım imkanı lie aylık sabit pasif gelir sunan bölümdür.

CsTrade

Kısaca; 10 (on) farklı özelliğe sahip alım-satım robotudur.

CsCash

Kısaca; Kripto para kullanım kartıdır. (Çok Yakında)

CsApp (Uygulama) Kullanımı

Bu mobil uygulama ile cebinizde milyon dolarlık sektörü taşıdığınızı hissedeceksiniz. Şuanda uygulama içerisinde dört (4) farklı bölüm bulunuyor. CsApp başlığı altında görseller ile birlikte size teferruatlı anlatacağı. Sırası ile uygulama menüsünden ilerleyelim:

NOT: Uygulamanın özellikleri ve kullanım şekli çok çok fazla olduğu için burada size sadece ana başlıklar halinde aktardım.

1) Dashboard Alanı : Yani ana ekran aşağıda ki görselde de gördüğünüz gibi btc fiyatının hangi yönlü olduğunu, CsSignal bölümü ve CsAnaliz bölümlerinin günlük, haftalık ve aylık kaç sinyal geldiğini bu sinyallerin kümülatif kar oranlarının ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Crypto Signal App Dashboard
Crypto Signal App Dashboard

2) CsList Alanı : Kripto paraların geçmiş 1-24 saatlik değişim oranlarını bizimle paylaşıyor. Menü seçeneğinden hangi altcoinin değişim oranını merak ediyorsanız arama yapabilir yada BTC/USD/TRY/EUR paritelerinde ki değişkenlikleri de görebilirsiniz.

3) CsSignal Alanı : Bu bölümde CsTeknoloji şirketinin anlaşmalı olduğu uluslararası porföy yönetimi ile kripto sektörünün yanı sıra klasik borsada da alım satım işlemlerini yapan profesyonel trader ekibinin uygulama satın alan kişilerin telefonlarına bildirim olarak sinyallerin iletildiği bölümdür.

Gelen sinyalleri sizinde kontrol etmeniz için yapay zeka verileri, 25 farklı indikatör ve stratejilere göre kontrol etmenize imkan vererek başarılı bir işlem yapmanıza olanak sağlar.

Ayrı ayrı geçmişte verilen tüm sinyalleri bunun yanında aktif olarak verilen sinyallerin, alım satım değerlerini gelen sinyalin stop noktası ve hedef 1-2-3 satış noktaları gibi tüm detaylar uygulama içerisinde kullanıcılara iletilir. Tüm bunların yanında bir çok özellikte uygulama modülü içerisinde bulunuyor.

Anlaşmalı taderların isimleri şu şekildedir; Gültekin Temtek (şirket sahibi), Lutfan Pranada, Kuan Karter, Florencio Zui, Myron Oren, Jinai Sirawit, Elroy Jerde. Aşağıda size 2019 Mayıs ayından itibaren tüm traderların başarı oranını paylaştım.

4) CsAnaliz Alanı : Artık kendi sinyalinizi oluşturma zamanınız geldi değil mi 🙂 . Bu bölümde ise binance borsasında bulunan işlem hacmi yüksek altcoinlerin Csapp kullanıcılarına anlık olarak yapay zeka ve makine öğrenim teknolojisi ile analiz edip anlık verilerin kullanıcılar ile paylaşıldığı alandır.

CsAnaliz bölümünü biraz daha detaylandırmak gerekir ise; herhangi bir alt coinin 25+ indikatöre göre değerlerinin analiz edilip, yapay zeka kullanılarak alım fırsatı olup olmadığını gösteren alandır. İstenilen coinin üzerine tıklandığında ise alım noktalarını, stop loss değerini ve hedef 1-2-3 satış noktalarını detay bölümünde bizler ile paylaşır. Aşağıda gördüğünüz gibi % olarak YEŞİL alan yükselme ihtimali olduğunu, KIRMIZI alan ise düşme ihtimali olduğunu gösterir.

5) CsAkademi Alanı : Bu alanda 0’dan 100’e bitcoin, kripto para eğitimleri ve başlanğıç-orta-ileri düzey trade eğitimleri eğitimleri bulunuyor. Artık bu uygulama ile hem işiniz olabilir hemde kimseye ihtiyacınız olmadan para kazanabilirsiniz.

Bu uygulamayı tavsiye ederek de tavsiye kazancı elde edebilirsiniz. Yani dünyanın kabul ettiği network sistemini kullanarak. Eğer tavsiyelerim doğrultusunda ne kadar kazanırım diye merak ediyorsanız; sayfanın altında CsApp Uygulama Kazancı bölümünde teferruatlı anlattım.

CsLending (Pasif Gelir) Kullanımı

Lending isminden anlaşılacağı gibi kiralama mantığı ile çalışan, sizin paranızı profesyonel traderların yönettiği ve size aylık sabit gelir getiren bir modüldür.

Bu bölümün özelliği şudur; ben hiç bir şeye karışmak istemiyorum, sadece sabit bir gelirim olsun, eğitimlere katılmak istemiyorum gibi bir çok sebepten dolayı amacı sadece pasif gelir elde etmek isteyenler için 250-500-750-1000 dolar ve katları şeklinde paketler alınarak, 18 ay boyunca %10 geri ödeme ile çalışan bir bölümdür.

Aylık pasif gelirler panelinizde ki cüzdan hesabınıza GÜNLÜK 30 gün boyunca aktarılır. Tüm işlem geçmişini cüzdan bölümünden takip edebilirsiniz.

İstediğiniz paketi yada paketleri aldıktan sonra sistem size ödemenin BTC yada USD olarak hangisi ile günlük geri ödeme yapılacağını sorar;

 1. Eğer siz BTC olarak almak isterseniz; USD paketinizin kazancını o günkü USD/BTC paritesine göre hesaplayıp BTC cüzdanınıza aktarır. Paranızı çekmek istediğinizde ise BTC olarak ödeme yapar.
 2. Eğer siz USD almak isterseniz; USD paketinizin günlük kazancını hesaplayıp cüzdanınızda ki USD hesabınıza aktarır. Paranızı çekmek istediğinizde ise o anda ki USD/BTC paritesine göre size BTC olarak ödeme yapar.

Bu bölümde de tavsiye kazancı ile para kazanabilirsiniz. Sayfanın biraz altında CsLending Pasif Gelir Kazancı bölümünü göreceksiniz. En detaylı hali ile sizinle paylaştım.

CsTrade (Al Sat Robotu) Kullanımı

Robot nedir? Sizin için 7/24 işlem yapan, sizi tüm %’sel hesaplamalardan kurtaran ve en önemlisi anlık sizin yerinize takipçi olup tüm borsayı takip eden bir yazılımdır. CsTeknoloji şirketinin 2020 yılında ki ürünü CsTrade’dir.

Binance borsa hesabınızdan alacağınız Api anahtarınız ve Secret Key anahtarınız ile robota hesabınıza bağlanma yetkisi verebilirsiniz. Detaylı sorularınız için bana ulaşmaktan çekinmeyin. Toplam on (10) adet özelliği mevcuttur. Sırası ile size tüm özellikleri aktarmaya ve detaylı anlatmaya başlamak istiyorum.

1) Manual Trade : Bu modülü trade yapmayı bilen kişiler ağırlıklı olarak kullanır ve tercih eder çünkü borsa hesabını hiç açmadan en önemlisi de %’sel hesaplamalardan traderları kurtarıp stop loss ve hedef satışların belirlenip uygulanacağı bir modüldür.

2) Auto Trade : Yukarıda CsApp uygulama bölümüde bahsettiğim uluslararası portföy yönetimi yapan yedi (7) tradera, robot panelinizden api anahtarı aracılığı ile yetki vermeniz ile başlar. Bu traderlar sizin portföyünüzü kontrol ederler. Sizin belirlediğiniz BTC adedine göre tüm alım satım işlemlerini yaparlar. Eğer ne kadar başarılı olduklarını merak ediyorsanız CsApp başlığı altında tüm traderların mayıs 2019’dan şimdiye kadar yaptığı işlemleri görebilirsiniz.

3) AlgoTrade : +30 farklı algoritmik trade stratejisi ile trade yapabileceğiniz bir modüldür. Kısaca sizin için önceden +30 farklı etkili senaryo hazırlanmıştır. Robota bir defaya mahsus ayar yapılır sonra alım ve satım fırsatı olan coinler arasında otomatik alım satım yapmanızı sağlar.

4) Technical Scanner : Teknik analiz konusunda yetersiz misiniz ? Ya da teknik analiz yapmaya vaktiniz yok mu ? Merak etmeyin sizleri de düşündük. Technical Scanner sayesinde tüm coinlerin indicatör ve hareketli ortalama değerlerini takip edip, kombinasyonlar oluşturatak alım fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

5) Smart Order : Küsüratlı rakamlar size göre değil mi ? Yüzdesel bazda işlemler yapmak sizin için daha mı kolay ? Smart Order modülünün favoriniz olacağını düşünüyorum. Smart Order ile yüzdesel bazda düşüş, artış ve stop loss içeren emirler vererek trade keyfinizi tek tuş ile otomatiğe bağlayabilirsiniz. Üstelik bu emirleri şablon olarak kaydetmenize imkan verir.

6) Kişiselleştirilebilir Bot : Kendi botunuzu yaratmak fikri kulağa nasıl geliyor? CSTrade’in Kişiselleştirilebilir Bot özelliği ile tüm kurallarını senin belirleyebileceğiniz trade botları oluşturabilirsiniz. Yani sizin senaryolarınıza göre hareket eden sadece size özel bir alım satım botu yapabilirsiniz.

7) Trader Leauge : Bu modül sayesinde CSTrade kullanan diğer traderların yapmış olduğu işlemleri otomatik olarak takip edebilirsiniz eğer kendine güvenen iyi bir trader isen bu senin için bir gelir kapısı bile olabilecek. Ayrıca bu modül içerisinde düzenli olarak başarı gösteren traderların ödüllendirileceği bir ödül sistemi de barındırıyor.

8) CSMarket : CSTrade kullanıcıları tarafından oluşturulan strateji, kişisel bot, sinyal gibi içeriklerin satın alabileceğiniz uygulama içi markettir. Ayrıca bu markette siz de satış yaparak sürekli pasif gelir elde edebilirsiniz.

9) Panik Butonu : Piyasa düşerken tüm birikimizi korumak için bir yönteminiz var mı ? Sahip olduğunuz tüm kripto para birimlerini USD, TRY, BTC, EUR gibi para birimlerine sabitlemek artık tek bir tuş ile mümkün.

10) CSManagement : Uzman trader ekibi ile kişisel portföyünüzü inceleyerek kullanıcılarımıza portföy yönetimi hizmeti verir. Böylece orta ve uzun vadede karlılık getirecek yatırımları gerçekleştirebileceksiniz.

Crypto signal app içerisinde her bölümü taysiye ederek para kazanabileceğinizi unutmayın. Bunun için CsTrade (Al Sat Robotu) Kazancı başlığında bu bölüm için detaylı kazanç planını aktardım.

CsCash (Kripto Kartı) Kullanımı

CsCash tüm bankalarda geçerli kriotp para kartıdır. (çok yakında kullanıcılara dağıtılacak.)
Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın. Yada geçmiş trade sinyallerini görmek için cryptosignalapp.com/report ‘a tıklayın. Tüm sorularınız için (09:00-23:00 arasında) +90 545 736 6371 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Crypto Signal App Kazanç Planı

Tavsiye kazancı yani network marketing bir çok ticarette bilerek yada bilmeyerek kullanılıyor. CsApp şuanda kullanıcılarına olabilecek kazanç dağılım şekilleri ve kazanç dağılım miktarının maksimum olacak şekilde ödemelerini planlıyor.

Yukarıda bahsettiğim gibi CsTeknoloji şirketi şuanda üç (3) alt kola ayrılıyor. Sırası ile bunlar; CsApp, CsLending ve CsTrade. Bu alt kolların ayrı ayrı özellikleri ve ayrı ayrı çalışma planları mevcut. Kullanıcı isterse birisini isterse ikisini isterse hepsini aynı anda tavsiye ederek gelir elde etmeye başlayabilir. Crypto signal app kazanç planı içerisinde şuanda pasif gelir, force matrix, binary sistem, unilevel sistem ve kariyer bonusları olarak kazanç dağılımlarını yapıyor.

Aşağıda sizin için iş kollarını ve iş kollarının detaylı kazanç planlarını anlattım. İster birisini yada hepsini tavsiye ederek para kazanabilirsiniz. Sizde incelediğinizde kazanç dağılımlarının ne kadar tatminkar, gerek aynı sektör içerisinde gerekse de farklı sektörlerde hizmet veren firmalar içerisinde emeğinize bağlı en çok kazandıran firma olduğunu göreceksiniz.

NOT : Aşağıda bulunan TÜM kazanç planları ayrı ayrı çalışır. Kullanıcı hangisini yada hangilerini tavsiye ederse kazanç dağılımı o şekilde hesaplanıp cüzdanlara BTC olarak aktarılır.

2 farklı CsAPP kazancı vardır.

 • Platform Kazancı
 • 3 Derinlik Unilevel Kazancı

4 fakrlı CsLending kazancı vardır.

 • Pasif gelir
 • 5 Derinlik Unilevel Kazancı
 • Binary Eşleşme Kazancı
 • Kariyer Bonusları

2 farklı CsTrade kazancı vardır.

 • 7 Derinlik Unilevel Kazancı
 • LeaderShip Kazancı

CsApp (Uygulama) Kazancı

Uygulama satışından elde edilen kazanç bölümüdür. Diğer bir ismi ise platform geliridir. Platform kazancı iki (2) farklı kazanç dağılımını barındırır. Platform kazancı ve unilevel tavsiye kazancı aşağıda videolu anlatımlar ile tüm detayları bulacaksınız. 

CsApp uygulama kazancı bildiğimiz yada bildiğiniz binary sisteminden çok farklı çalışma sistemi olan ve herkesin ortak çabası ile para kazanmaya imkan tanıyan force matrix sistemi ile çalışır. Force matrix hakkında ve nasıl çalıştığı ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyorum.

Force matrix ilk etapta görüldüğü gibi binary sistem (ikili kol) sistemi ile aynı gibi görülse de, sizin üstünüzden yada sizin kayıt ettiğiniz kişiler soldan sağa doğru otomatik doldurarak ilerler. Bu şekilde kimin ne kadar çalıştığına bakılmaksızın herkesin altına otomatik yerleştirilir. Aşağıda ki videoda Force matrix nedir nasıl çalışır gibi bilgileri daha detaylı anlatım halini bulacaksınız.

Toplam dört (4) adet platform bulunur. Burayı açıklamadan önce konuya daha iyi hakim olmanız adına aşağıda ki görsellerde size platformların şemalarını paylaşmak istiyorum.

Platformda ki size ait ağacınız dolmaya başlayıp, dolduktan sonra sistem sizi 1’den 2’ye, 2. platform dolduktan sonra 2’den 3’e, 3. platform dolduktan sonra sizi 3’den 4’e sistem sizi otomatik olarak taşır.

Platform kazancı iki (2) farklı kazanç dağılımını barındırır. Platform kazancı ve unilevel tavsiye kazancı iki (2) başlık halinde size detaylı anlatmak istiyorum.

Platform Kazancı : Siz hesap açtığınız anda size özel bir matrix oluşur. Bu matrix yani platformların dolaylı yada otomatik olarak dolması sonucunda 1. , 2. , 3. , ve 4. platform atlama gelirleridir.

Unilevel Kazancı : Referans komisyonu olarak isimlendirilir. Sizin 1. , 2. ve 3. hatlarınızdan elde ettiğiniz network gelirleridir. 1. hattınızdan 10 dolar, 2. hattınızdan 5 dolar ve 3. hattınızdan 5 dolar tavsiye kazancı yada ekip kazancı alırsınız.

Peki ne kadar para kazanırım diyorsanız, bu konu ile ilgili aşağıda ki videoyu mutlaka izlemeyi unutmayın. 

CsLending (Pasif Gelir) Kazancı

İsminden anlaşılacağı gibi 250-500-750-1000 dolar ve katları şeklinde yatırım yapılarak, 18 ay boyunca her ay sabit %10 gelir elde etme imkanıdır. Bu bölümü anlatmadan önce Lending nedir biraz bahsedelim. Lending işletmelerin mevcut faaliyetleri doğrultusunda ettikleri kar tutarına ortak olmak amacı ile yapılan yatırım modelidir.

CsLending paketi almak için CsApp uygulaması alma şartı vardır. Dört farklı paket seçeneği mevcuttur. CsLending Bölümünde 4 (üç) farklı gelir yolu mevcuttur. 

1) Pasif Kazanç Geliri : Satın aldığınız lending paketlerinin aylık %10 şeklinde size 18 ay boyunca geri ödemesidir.

2) Unilevel Geliri : Satın aldığınız pakete göre; 1. ve 5. derinliklerinizde bulunan CsLending paketi satın almış kişilerin aylık kazançları üzerinden prim alma yoludur. örnek vermek gerekir ise; siz Ali’yi kayıt ettiniz ve lending 4 paketini satın aldı. Ali aylık %10 yani 100 dolar kazanır. Ali sizin 1. levelınızda olduğu için size de 100 doların %7’si 18 ay boyunca ödenir. Bu şekilde toplam 5 derinliğinizde bulunan kişilerin aylık kazançlarından da pasif gelir elde edersiniz.

cslending-paketleri
cslending-paketleri

3) Binary Eşleşme Bonusu : Siz Crypto signal app’a dahil olduğunuz anda Cslending bölümündeki binary ağacınızda otomatik olarak açılır. Sağ ve sol kolunuzda her 500 dolar eşleşmesine size 25 dolar extra komisyon ödemesi yapılır. Kişi kayıt etme şartınız yoktur. Aylık maksimum 30 bin dolara kadar kazanılabilir.

cslending-binary
cslending-binary

4) Kariyer Bonusu : Aşağıdaki görselden anlaşılacağı gibi alt ekipleriniz büyümeye başladığında kol dengesine göre size ödenen extra komisyon tutarıdır.

cslending-kariyer
cslending-kariyer

CsTrade (Al Sat Robotu) Kazancı

Kripto sektöründe iş yükünüzün %95’ini omuzlarınızdan alabilecek bir yazılımdır. CsTrade robotunun özelliklerini yukarıda ki başlıkta detaylı anlattım. Şimdi eğer robotu tavsiye edersek bize ne kadar para kazandırır bu konuyu hakkında detaylı açıklayalım.

CsTrade tavsiye sonucunda iki (2) farklı para kazanma imkanı sunar. Referans kazancı ve Leadership bonusu.

1: Referans Kazancı : Eğer robotu tavsiye ederseniz toplam yedi (7) derinlikten ciddi bir referans kazancı dağılımı yapar. Aşağıda ki görseli inceleyebilirsiniz.

cstrade-referans
cstrade-referans

2: LeaderShip Bonus : Doğrudan sizin kayıt ettiğiniz her ay en az 10 (on) kişi cstrade kullanmaya devam ederse size 250 dolar extra leadership bonusu ödenir.

cstrade-leadership
cstrade-leadership
Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın. Yada geçmiş trade sinyallerini görmek için cryptosignalapp.com/report ‘a tıklayın. Tüm sorularınız için (09:00-23:00 arasında) +90 545 736 6371 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir