Atomy Şikayet ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir

Atomy 2009 yılında Park Han- Gill tarafından kurulan ve 2010 yılında dünyanın en büyük pazarı olan Amerika pazarında yerini almış olan bir kuruluştur. 2020 yılına kadar toplam 14 ülkede faaliyet gösteren şirket hedefleri arasında Türkiye’nin de olduğu birçok ülkenin pazarına giriş yapmayı hedefliyor.

Atomy Şikayet Var mı

Bu durumda Türkiye’ deki kullanıcıların aklına Atomy şikayet dilekçelerinin olup olmadığı geliyor. 2019 yılında yüz milyon dolarlık Export Tower ödülünü almaya hak kazanan şirket kendi üzerindeki kullanıcı memnuniyeti endişesini de kaldırmış oldu.

Ruhu besle, vizyon oluştur, inancı takip et, alçak gönüllülükle hizmet et, misyonunu sahiplenen şirket kullanıcılarından tam not alıyor. Yıllık olarak her saniyede bir ürün satmayı başaran şirket kalitesinden de ödün vermiyor.

Kısa süre içerinde on yıllık hedeflerine ulaştıklarını söyleyen şirket ürün kalitesi sayesinde eleştirmenlerden ve kullanıcılardan tam not alıyor. Sektöründe öncü firma olma yolunda ilerleyen şirket her yıl bir önceki yıla göre satış oranını tam iki katına çıkarma başarısını yakalayabiliyor.

Birçok ödül için aday gösterilerek başarısını taçlandıran Atomy, kullanıcılara güven sağlamanın mutluluğunu yaşıyor. Bu mutluluk sayesinde daha özverili çalışan Atomy; yeni ürünleri, yeni global dağıtım stratejisi ile kullanıcıları ile buluşturuyor.

Atomy Kullanıcı Yorumları Nelerdir

Güney Kore’de merkezi bulunan Atomy şirketi dünya çapında eş zamanlı canlı yayınlar yapmaktadır. Bu canlı yayınların da sayesinde geniş kitlelere seslenebilen ve ulaşan şirket, dünya çapında büyük yankılar uyandırıyor. Güney Kore ‘de en az iade oranına sahip şirket olma unvanını taşıyan şirkette, her bin üründen sadece iki tanesi geri iade ediliyor.

Dünyadaki forum sitelerinde en çok konuşulan marka olabilen Atomy, kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Atomy kullanıcı yorumları yeni alıcılar için de önemli bir referans teşkil ediyor.

Kullanıcılar Atomy ürünlerini kullanmadan önce daha önceden bu ürünü kullanmış olan kişilerin memnun kalıp kalmadığını kontrol ediyor Atomy şirketinin de büyümesindeki en büyük payı bu noktaya verebiliriz.

Birbirlerine üründen internet aracılığı ya da yüz yüze bir şekilde bahseden kullanıcılar kaliteli ürünlerin kendi kendine reklam yapmasını sağlıyor. Kaliteli hizmet için uğraşan şirket kullanıcıların görüşünü çok önemsiyor.

Atomy Türkiye hakkında en doğru ve detaylı bilgileri almak isterseniz, arama yolu yada whatsapp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz. İSMET KURT > +90 544 405 35 85. Yada bu benimle iletişim kurmak için formu doldurabilirsiniz : iletisim.formu
Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
1 Yorum
En Popüler
Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...