Atomy Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir Soruları

Atomy Nedir

Yıllar içerisinde adından en çok söz ettiren firmalardan biri Atomy oldu. Sahip olduğu yüksek teknolojiler ile mutlak kalitede, uygun fiyatta ürün üreten bir firma olan Atomy, Güney Kore dışında birçok ülke pazarına açılma başarısı göstermiştir. Atomy firması kendine has çok popüler ürünlerini uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Sağlık, çilt bakımı, güzellik ürünü, makyaj malzemleri, bitki çayları, gibi birçok ürünü üretip müşterileri ile buluşturan firma Satışa çıkarıp sattığı her bin adet üründen sadece 3 adeti iade edildiği için üstün başarı ödülleri almıştır. Kurulduğu yıllardan itibaren üstün başarıları ve olumlu geri bildirimleri ile piyasanın öncü firmalarından olmayı başaran şirket büyümesine aynı ivme ile devam etmektedir.

Global transfer ağı sayesinde tüm dünyaya satışlarını gerçekleştirebilen firma 6.1 milyon üye ile gelişmesine son hızla devam etmektedir. Üyelik sistemi ile daha çok insana ulaşmayı hedefleyen şirket her bir saniye içerisinde en az bir adet ürün sattığını söylemektedir.

Atomy Kurucusu Kimdir

Yıllar içinde adından çok söz ettiren Atomy markası potansiyel müşterilerde bir merak uyandırdı akla gelen soru ise Atomy kimin, Atomy kurucusu Park Han-Gill şirketinin aldığı başarının kaliteli ürünleri sayesinde gerçekleştiğini savunmaktadır. Kurucu Park Han- Gill şirketi kurarken hedefledikleri on yıllık hedefe ulaştıklarını hedeflerinin ise yüz yıllık olduğunu söylemektedir. Kore deki birçok derginin kapak sayfasında kendine yer bulan CEO girişimci iş adamları içinde bir idol rolü üstlenmektedir.

Şirketin kurucusu ve sahibi olan Park Han-Gill Atomy şirketini 2009 yılında kurmuştur. Kurulumun üzerinden uzun yıllar geçmeden dünyadaki ihracat ödüllerinden en prestijli olan expert towe ödülünü kazanma şansını yakalamıştır. Yüz milyon dolar değerindeki bu ödül, başarılı CEO’ nun hedefine ulaştığını göstermektedir.

Kazan, kazan! Sloganına sahip şirket müşterileri ile birlikte kazanma stratejisini geliştirerek, geniş kitlelere daha kısa süre içerisinde ulaşabilmiştir. Sattıkları ürünlerin çeşitlerini her sene arttıran Atomy, kalite ile alakalı müşterilerden geri dönütleri çok fazla umursamaktadır. Bunun için canlı olarak sabah 9 dan akşam 5 e kadar canlı destek hattı, hizmet verdikleri tüm ülkelerde, problemleri cevapsız bırakmamak için çalışmaktadır.

İşbirliği yaptıkları güçlü şirketler ile de güçlerine güç katan Atomy şirketi Güney Kore hükümetinin de desteğini arkasında her zaman hissetmektedir.

Atomy Hangi Ülkenin ve Menşei Neresidir

Atomy Şirketi 2009 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Yani Atomy hangi ülkenin sorusunun cevabı da Güney Kore’dir. 2010 yılında Amerika’ya satış yapmaya başlayan şirket yıllar içerisinde toplam on dört ülkede faaliyet gösterme başarısını kazanmıştır. Atomy şirketi sahip olduğu sistemler sayesinde pazarına dahil olduğu bütün ülkelerde başarı yakalamış, pozitif yönde bir ivmeye sahip olmuştur.

Güney Kore’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan şirket Güney Kore’nin bu pazarda çok seçici olan kitlesinden tam not almayı başarmıştır. Güney Kore’deki zor beğenen kitle diğer ülkeler içinde bir referans olabilmiştir.

Atomy Türkiye hakkında en doğru ve detaylı bilgileri almak isterseniz, arama yolu yada whatsapp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz. İSMET KURT > +90 544 405 35 85. Yada bu benimle iletişim kurmak için formu doldurabilirsiniz : iletisim.formu
Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...