Advcash kayıt olma, Para yatırma, Para çekme

Bu güne kadar bu kanal ile para gönderirken ve çekerken problem yaşamış bir kullanıcıya rastlanmamıştır. Günde milyonlarca kişi dünya çapında çeşitli ülkelere anında para gönderip gelen parayı hesabında görmektedir.

En güvenli para yatırma ve para çekme platformlarından biridir. Bütün kredi kartlarını desteklemektedir. Bu bir sanal para yatırma platformu olsa da üye olduğunuz takdirde dilerseniz adresinize bir kart da gönderilir. Ancak kart elinize ulaşana kadar da üyeliğinizin hemen ardından hiç beklemeksizin para yatırıp çekmeniz mümkündür.

Siteye üye olmak tamamen ücretsizdir. Eğer hesabınız onaylanmadan işlem yapmak istiyorsanız belli bir limit çerçevesinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Örneğin onaysız hesabınızla en fazla günlük olarak 500 dolar yatırabilir, 1000 dolar kadar da çekebilirsiniz.

Bu limit aylığa vurulduğunda ise yatırma limitiniz 2500 dolar, para çekme limitiniz de aynı şekilde 2500 dolardır. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra limitler ortadan kalkar.

Advcash nedir, sahibi kimdir?

Bir sanal para yatırma ve çekme platformudur. İsminin açılımı Advanced Cash‘tir. Türkçesi İleri Nakit‘tir. Sloganı ise “Her zaman ileri” şeklindedir. Advanced Cash, Beliza şirketinin alt markasıdır. Kanada merkezlidir. Şirket tamamen yasaldır ve tüm sertifikaları ve lisansları mevcuttur.

Uluslararası elektronik para piyasasında 20 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir. Bankalara göre para çekme ve gönderme komisyonları daha ucuzdur ve daha hızlıdır. En çok tercih edilme sebebi de budur. Günümüzde 150’yi aşkın ülke tarafından kullanılmaktadır.

Advcash ile Bitcoin transferi yapılıyor mu?

Ayrıca son dönemin en çok adından söz ettiren sanal para birimi Bitcoin alıp göndermek de mümkündür. Paranızı internetten ya da mobil cihazınızın internetinden online olarak alıp gönderebilirsiniz.

Advcash üyeliği ile Bitcoin transferi yapmak için komisyon istenmez. Tamamen ücretsiz ve hızlıdır. Advcash ‘te dünyanın en yaygın para birimleri bulunmaktadır.

Advcash nasıl kullanılır, ne kadar hızlıdır?

Bütün bu işlemler için öncelikle bir Advcash hesabı açmanız gerekmektedir. Sonrasında havale veya EFT ile para yatırıp sizin hesabınıza yatan parayı kolaylıkla çekebilirsiniz.

100 dolara kadar yatırılan paralar anında karşı tarafın hesabına aktarılır. 100 dolar üzerindeki para birimleri ise 5 gün içinde hesapta görünmektedir. Para yatırmanın bir sınırı yoktur. Advcash ile Türkiye‘de bütün ATM’ler yardımıyla da para çekebilirsiniz.

Sorunsuz çalışıyor mu?

Bunun yanı sıra bilgisizlik kaynaklı yaşanan problemleri mail yoluyla ya da müşteri hizmetlerini arayarak çözmek mümkündür. Advcash ‘in resmi internet sitesi www.advcash.com‘dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir