300 Bin TL Sermaye ile Yapılacak En Karlı GARANTİ iş Fikirleri

Sermayeye sahip olmak kadar onu değerlendirmek, ülkemiz şartlarından oldukça önemlidir. 300 bin TL sermaye sahibi olup, değerlendirmek için iş fikirleri hakkında iyi araştırmak gerekiyor. Sahip olunan sermaye doğru değerlendirildiğinde, 300 bin yatırılacak işlerden 20 ile 60 bin aralığında aylık gelir elde edilebilir. Yapılacak işlere zaman, emek ve harcanması gerektiği unutulmamalıdır. Bu şekilde para kazanmak da mümkün olabilir.

300 Bin (300.000) TL ile Ne iş Yapılır

 1. Giyim Mağazası
 2. Kahve Dükkanı
 3. E-Ticaret
 4. Çanta ve Ayakkabı Mağazası
 5. Oyuncak Dükkanı
 6. Sinema Salonu
 7. Restoran Açmak
 8. Güzellik Salonu
 9. Halı Yıkama Fabrikası
 10. Hayvan Barınağı
 11. Reklam Şirketi
 12. Korku Evi

300 Bin TL Sermaye ile Yapılacak En Karlı İş Fikirleri Neler

Giyim Mağazası
Giyim Mağazası

Giyim Mağazası

Son dönemlerde eskisi gibi popüler olmaya başlayan giyim mağazaları, en çok ziyaret edilen mekanların başında geliyor. 300 bin TL sermaye ile orta ölçekli giyim mağazası açabilir, aylık bazda, 25 bin liraya kadar kar elde edebilirsiniz.

Kahve Dükkanı
Kahve Dükkanı

Kahve Dükkanı

Kahve dükkanları normal şartlarda 100 bin TL sermayeyle açılabilir. Ancak eğer merkezi bir yerde açacaksanız, 300 bin TL ile açabilirsiniz. 300 bin TL sermayeyle açacağınız kahve dükkanıyla, diğerleri arasında aylık kazançlarda da çok büyük farklar olacaktır. Ayda minimum 20 bin lira kazanç sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret
E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret 7’den 70’e herkesin uğraşabileceği iş fikirleri içerisinde yer alıyor. Dijital ortamda gerçekleştiğinden, ekstra masraflar yapmaya gerek kalmıyor. Yatıracağınız 300 bin TL sermayeyi, aylık şekilde 30 bin üzerinde kazanmaya başlayabilirsiniz. 300 bin TL ile en karlı iş fikirleri listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Çanta ve Ayakkabı Mağazası Açmak
Çanta ve Ayakkabı Mağazası Açmak

Çanta ve Ayakkabı Mağazası Açmak

Çanta ve ayakkabılara olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Ülkemizde piyasası her zaman ayakta kalan bu iki ürün üzerine mağaza kurmak, oldukça mantıklı görünüyor. Aylık getirisinin 25 bin lira üzerinde olduğu düşünülünce, 300 bin TL sermayeyle açılabilecek en iyi işlerden birisi diyebiliriz. Biraz araştırma yaparak, çanta ve ayakkabı mağazası sahibi olabilirsiniz.

Oyuncak Dükkanı
Oyuncak Dükkanı

Oyuncak Dükkanı

Çocukların oyuncakçılara olan ilgilerini biliyorsanız, bu iş fikri için durup düşüneceksiniz. Evet, oyuncak dükkanı, siz nerede olursanız olun mantıklı bir iştir. Hele 300 bin lira gibi çok iyi miktarla oyuncak dükkanı açıp, iyi tanıtım yaparsanız, vazgeçilmezler arasında girersiniz. Kazancınızın ayda 20-30 bin lira dolaylarında olacağını söyleyebiliriz.

Sinema Salonu Açmak
Sinema Salonu Açmak

Sinema Salonu Açmak

Ülkemizde yıllarda öncesinde sinema salonlarına neredeyse hiç değer verilmiyordu. Sinema salonlarında keyfin çok daha kıymetli olduğu anlaşılınca, buraya olan rağbet arttır. Sinema salonlarında keyifli vakit geçirmek isteyenlere yönelik sinema salonu açabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sinema salonu yoksa eğer bunun sizin için nimet olduğunu söyleyebiliriz.

Restoran Açmak
Restoran Açmak

Restoran Açmak

Etrafta çok fazla restoran olduğundan, genellikle bu fikrin çokta tutmayacağı düşünülebilir. Ama hiçte böyle değil. Buraya olan ilginin azalması, restoranların daha değerli olmasını sağladı. 300 bin liranız varsa, merkezi yerde yörenin zevklerini yansıtacak restoran açarak, iyi paralar kazanabilirsiniz. Aylık kazancınız, bulunduğunuz yere göre 20-40 bin TL kadar olabilir.

Güzellik Salonu Açmak
Güzellik Salonu Açmak

Güzellik Salonu Açmak

300 bin TL sermayeyle açılabilecek en iyi iş fikirlerinden olan güzellik salonları, kadınların uğrak yerlerinden birisi. Eğer bu işin altından kalkacağınız konusunda sorun bulunmuyorsa, çok yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Aylık geliriniz 30-60 bin lira kadar civarlarında olacaktır.

Halı Yıkama Fabrikası
Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama fabrikası açmak için 300 bin lira çok geliyor olabilir, ama her yere ulaşmak istiyorsanız, bu fikri araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Halı yıkama fabrikası, sizi tatmin edecek kadar kar getirebilir. Üstelik bu işte çok profesyonel olmanız gerekmiyor. Genellikle teknolojik aletlerle halılar yıkandığından, öğrenme süreci 1-2 hafta oluyor.

Hayvan Barınağı
Hayvan Barınağı

Hayvan Barınağı

Hayvan barınağı, çok büyük kazançlar elde edebileceğiniz iş fikirlerinden birisidir. Hem manevi anlamda rahatlamak hem maddi getiriler elde etmek için hayvan barınağı iş fikrini yabana atmamalısınız. Sokakta kalan, hayvanları barınağa alarak, onları yeni sahiplerine kavuşturabilirsiniz. Ayda ortalama 30 bin lira gelirinizin olacağını da ayrıca belirtelim.

Reklam Şirketi
Reklam Şirketi

Reklam Şirketi

Reklam şirketleri, azımsanmayacak kadar paralar kazanabiliyorlar. Ama tabi işin ciddiyetini kavramış, yetenekli insanlarla çalışan reklam şirketleri bu kazancı elde edebilirler. Eğer yeteneğinize güveniyor ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız, reklam şirketi tam size göre diyebiliriz. Yıllık kazanç potansiyelinin 300 bin lira civarlarında olduğu düşünülünce, paranızı amorti etme şansını yakalayabilirsiniz.

Korku Evi
Korku Evi

Korku Evi

Gençlere yönelik gerçekleştirilen iş fikirlerinin neredeyse tamamı başarılı oluyor. Biraz emek, mücadele ve çalışma, sizi hayallerinize kavuşturabilir. Hayallere kavuşma fikirlerinden birisi korku evi açmaktır. Korku evi Amerika’dan tüm dünyaya yayılmış ve gençlerin ilgisinin oldukça çekmiştir. 300 bin TL sermayeniz varsa aylık getirisi 35 bin liraya ulaştığı korku evi fikrini düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

300 bin TL ile yapılacak birçok iş bulunuyor. Önemli olan hangi işi yapacağınız değil, severek, çabalayarak yapmanız olacaktır. Severek yaptığınız zaman sermayenin pek önemi kalmıyor diyebiliriz. Bu yüzden iş seçimi yaparken, kendi yapınızı göz önünde bulundurmayı ve neyi sevip sevmediğinizi düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı