Web Tasarım & Yazılım Hizmeti ile Uygun Fiyat ve Memmuniyet Garantisi


Başarılı Web Sitesi

Dijital Kimliğiniz Nasıl Olmalı

İşim sadece web tasarım değil.Uzun yıllar sektör içerisinde ki deneyimlerimle; tasarım, yazılım, sosyal medya danışmanlığı ve seo danışmanlığı gibi bir çok alanda başarılı işler çıkarttım. Web tasarım, iyi yaptığım işlerden sadece birisi.

Ben web sitelerini sizin için değil, potansiyel müşterileriniz için kurgularım. Özetle web sitenizi arama motorları uyumlu, kullanıcı etkileşimini en ön plana getirerek işinizi ve ürün satışınızı arttıran bir web tasarım projesi yaparım.

Web tasarım projelerinin %70'inden fazlasının arama motoru ve müşteri memnuniyetsizliği yaşadığını! Biliyor musunuz?

Ben aşağıda ki temel maddelere göre web sitenizi şekillendirip, sizin düşük fiyat ve maksimum başarılı bir dijital kimliğiniz olmasını sağlıyorum.

Eğer isterseniz YORUMLAR alanında müşteri yorumlarıma bakabilirsiniz.

Ekonomik

Web sitesi için ayrılacak rakam uçuk rakamlar olmamalı ki web sitesi evin katları gibi genişletilmeye elverişli olabilsin.

Teknolojik

Web sitesinde kullanılan yazlım geliştirilebilir bir yazılım olmalı ve tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılmalı.


Hız

Kimse beklemeyi sevmez. Web sitenizin olabilecek maksimum hızda olması ile ziyaretçilerin sıkılmaması lazım.

Seo

Sitenin alt yapısı güncel seo kurallarına göre full optimize edilmiş olmalı ki sitenizi google sevsin.


Kullanıcı Dostu

Web sitenize gelen bir ziyaretçi kesinlikle sıkılmamalı ama aradığı her şeye ulaşmalı. Sitenizde ki okuduğu makaleyi unutmayıp tekrar geri gelmeli.

Bilgi

Sektörünüz yada işiniz ile ilgili eşsiz bir bilgi deposu olursa rakiplerinizden farkınız olur bu da size satış olarak geri döner.


Albeni

Siteye gelen bir ziyaretçi siteye hayran kalmalı tabiri caiz ise kendini güvenli bir ortamda hissetmeli.

Hitap

Herkesin bakış açısı farklı onun için sektörünüz ile ilgili herkesde bulacağınız bir ortak noktaya hitap etmeli.


Etkileşim

Sitenizde ürün alışı için gelen ziyaretçilerinizin size kolay ulaşıp sizden hızlı ve beklemeden yanıt almaları, müşterilerin rakiplerinizden sizi farklı görmesini sağlar.

Sonuç

Sonuç olarak ; Ekonomik, teknolojik, hızlı, kullanıcı dostu,bilgili bir web sitesinde mutlaka etkileşimler oluşur buda ürünlerinizin satılmasını sağlar.


Yorumlar & Düşünceler

Aşağıda ki yorum alanında çalışmalarım hakkında yorumlar & düşünceler bulabilirsiniz.

6 Comments

 1. merhaba iyi geceler Emre beyi 3 yıldır tanırım yaptığı siteleri her zaman takip etmişimdir. Gerçekten başarılı birisi.
  Önemli olan yazılım yada tasarım bilmek değil önemli olan yapılan işi aşkla yapmak lazım Emre bey de işini aşkla yapan birisi.
  Kendisi ile 2 yıl önce bir çalışma yapmıştık fakat ortağımdan ayrıldığım için site kapandı. Fakat şuanda kendim https://radyodinle.best/ sitesini kurdum. Fikir almak için kendisi ile konuştuk ve sitenin düzenlenmesi için bir çalışma planı oluşturduk.
  Eminim ki sitemizde ki hataları düzeltip kullanıcı dostu ve temiz siteyi bize verecek.
  Site bittikten sonra buradan tekrar yazacağım sitede ki değişiklikleri.
  Kendisine başarılar diliyorum. Eğer web sitesi yaptıracaksanız kesinlikle Emre bey ile konuşmanız lazım. iyi geceler

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Levent bey iyi geceler. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çalışmalara başladık güzel bir çalışma sonucu çıkartıp beklentilerinizi karşılayacaktır. tekrar iyi geceler dilerim.

 2. ziya hayta dedi ki:

  merhabalar emre bey network araştırması yaparken sizinle tanışmış olduk.Çalışma sürecinde yeni network ürünlerini tanımak bize bonus oldu.güzel bir siteye kavuştuk sayenizde sitemizin ismi https://hidirogullari.com/ kendisine teşekkür ederim.

 3. Ergün Biçer dedi ki:

  Yaklaşık 5 yıldır Emre beyin yapmış olduğu site sayesinde çok kişiye ulaştım bana inanılmaz katkısı oldu. İşimi büyütmemde öncü oldu. Hangi sektörde yer alırsanız alın o sizi en üst sıralara taşır. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum…Emeğine sağlık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir