TTS Star Omega & Koenzim Patch Nedir ve Kullanıcı Yorumları

Yaşamımızı sağlıklı sürdürebilmemiz ve yaşamdan daha fazla keyif alabilmemiz için vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve yağları yeteri kadar almamız gerekmektedir. Monoton bir hayat sürdürürken bu vitamin ve yağları yiyeceklerden sağlamamız çok ta mümkün olmamaktadır.

25 yaş itibariyle vücudumuzda CoQ10 üretimi ve bazı hormonların üretimi yavaşlamaktadır. Bu nedenle, sağlık sıkıntıları yaşamamak adına ve erken yaşlanmanın önüne geçebilmek için dışarıdan takviye olarak almamız gerekmektedir.

TTS Star Omega & Koenzim Patch Ne işe Yarar

Günlük yaşamda yeterli miktarda alamadığımız vitamin ve yağların vücuda takviyesini sağlar. Bu ürün sayesinde hücre yenilenmesi sağlanarak cilt sarkmaları ve erken yaşlanmanın önüne geçilebilmektedir. Kötü kolesterol ile kalp ve damar hastalıklarına karşı vücudu korur. Enerji verir ve yaşam kalitesini artırır.

TTS Star Omega & Koenzim Patch içeriği Nedir

Ürün; Krill oil, Omega 3, Q-enzim Q10, Omega 9, Vitamin E içermektedir.

TTS Star Omega& Koenzim Patch Faydaları
TTS Star Omega& Koenzim Patch Faydaları

TTS Star Omega& Koenzim Patch Faydaları

İçinde bulunan Krill oil sayesinde, vücutta ödemi azaltmada etkin rol oynamaktadır. Kolesterolü düşürür. Kandaki trombositleri daha az yapışkan hale getirir. Böylece kanda pıhtılaşma olasılığı azalır.

Ürünün içinde bulunan Omega 3 sayesinde, vücutta sağlıklı beyin gelişimi desteklenmektedir. Ayrıca, metabolizmanın bilişsel işlevlerini idame ettirebilmesini sağlıklı kılar. Kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcıdır.

TTS international (Star) Bant firmasının diğer ürünleri hakkında tüm detaylar;

İçerdiği Q-enzim Q10 sayesinde, hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korumaktadır. Vücudumuz doğal olarak CoQ10 üretebilir, ancak zamanla üretimde azalma eğilimi görülmektedir. Bu nedenle dışarıdan takviyeler veya gıdalar yoluyla da CoQ10 alınabilmektedir. Yapılan araştırmalara göre, kalp hastalığı, beyin hastalıkları, diyabet ve kanser gibi sağlıkla ilgili bazı rahatsızlıklar CoQ10 seviyelerinin düşük olmasına bağlanmıştır.

Star Omega & Koenzim Patch içinde bulunan Omega-9 sayesinde, kardiyovasküler hastalık ve inme riskini azaltmaya yardımcı olur. HDL kolestrolü (iyi kolestrol) artırdığı ve LDL kolesterolü (kötü kolesterolü) düşürür.

Ürün içerdiği E vitamini sayesinde, cilt sağlığı, göz sağlığı ve hormonal düzeni gerçekleştirir. E vitamini antioksidan özelliğine sahip olup bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de oldukça önemli rol oynamaktadır. E vitamini vücutta hücre hasarlarını önleyerek kansere karşı bağışıklığı güçlendirir. Cildin nem dengesini koruyarak yaşlanmayı geciktirir. Saç ve tırnak sağlığı için oldukça önemlidir. Bazı cilt hastalıklarına karşı korur.

Birçok sebze, meyve, kuru yemiş ve yağlarda E vitamini bulunmaktadır. Örneğin; Buğday tohumu yağı, ay çekirdeği, badem, ay çiçek yağı, fındık, yer fıstığı, mısır yağı, brokoli, soya yağı, kivi, mango, domates, ıspanak gibi. Ancak bu sebze, meyve ve yağları yeteri kadar vücudumuza almak her zaman mümkün olamamaktadır. Bu nedenle, Star Omega & Koenzim Patch ile E vitaminini dışarıdan takviye gıda olarak tatbik etmek oldukça faydalıdır.

TTS Star Omega & Koenzim Patch Yan Etkileri

Star Omega & Koenzim Patch ürünü ilaç değildir. Takviye ürün niteliğindedir. Doğal vitamin ve yağlar içerdiğinden yan etkileri mevcut değildir. Ancak kronik bir rahatsızlığı bulunan kişiler doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

TTS Star Omega & Koenzim Patch Ürünü Nasıl kullanılır

Etken maddelerden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır şekilde elinize ulaşmaktadır. Transdermal bantlar tek kullanımlıktır. Bantlar sağlıklı, temiz, kuru ve tüysüz deriye yapıştırılarak tatbik edilir. Paketin içinde 30 günlük kullanım mevcuttur.

TTS Star Omega & Koenzim Patch Kullananların Yorumları

Star Omega & Koenzim Patch kullanım kolaylığının yanı sıra vücuda sağladığı yararlar kısa sürede gözlenebilmektedir. Kullananların çoğu kısa zaman içerisinde cildinde olumlu etkisini hissetmiştir. Erken yaşlanma ve kırışıklarla mücadelede olumlu sonuçlar vermektedir. Yağ yakımını destekleyici yağlar içerdiğinden kilo verme esnasında artıları gözlemlenmiştir.

tts Omega & Koenzim Patch içeriği Nedir, tts Omega & Koenzim Patch ne işe Yarar, tts Omega & Koenzim Patch nasıl Kullanılır, tts Omega & Koenzim Patch nereye Yapıştırılır, tts Omega & Koenzim Patch kullanıcı Yorumları, tts Omega & Koenzim Patch kullananlar, tts Omega & Koenzim Patch faydaları ve zararları, tts Omega & Koenzim Patch yan etkileri nelerdir, tts Omega & Koenzim Patch şikayet, tts Omega & Koenzim Patch fiyatı ve satın Alma

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir