TTS Smart Patch Kullananlar, Yan Etkileri, Yorumları ve Faydaları

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmemiz için vücudumuza iyi bakmamız, sağlıklı beslenmemiz ve spor yapmamız şarttır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı gıdalar tüketmeli ve yeteri kadar vitamin almamız gerekmektedir.

Hayatımızı idame ettirme çabasında iken monoton bir tempoda her vitamini sağlıklı ve yeteri kadar vücudumuza alabilmemiz mümkün olamamaktadır. Bu noktada takviye gıdalar ve ürünler hayatımıza dahil olmaktadır.

TTS INTERNATIONAL ayrıcalıkları ile Star Smart Patch sağlık bandı, bu noktada kurtarıcı bir ürün olarak ihtiyacımıza cevap verebilmektedir. Tts Star Smart Patch kullandıktan sonra vücudunuzdaki olumlu gelişmeleri çok kısa bir zaman sonra fark edecek, sağlık bulacak ve hayattan daha fazla keyif alır hale geleceksiniz.

Tts Smart Patch içeriği

Tts Star Smart Patch sağlık bandı, Red Kore Ginseng, Hidrolized Collagen, Saponins, Lecitin, Camellia sinensis, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C etken maddelerinden oluşmaktadır.

Red Kore Ginseng

Ginseng bitkisinin faydalı çok eski çağlardan beri bilinmekte ve sağlık için kullanılmaktadır. Başta Çin ve Japonya gibi Uzak Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde yetiştirilen şifa kaynağı Ginseng, özellikle çay olarak tüketilmektedir.

Ginseng güçlü antioksidan özelliğine sahiptir. Bu sayede bağışıklık sistemini korumakta, hastalıklara karşı vücuda destek olmaktadır. Ginseng adaptojen bir bitki sayılmaktadır. Bu nedenle, vücutta dengeleyici bir etki yaratmakta vücudu sinir ve stresten korumaktadır. Beyin fonksiyonlarını güçlendirmekte ve konsantrasyonu arttırmada etkili bir rol oynamaktadır.

TTS international (Star) Bant firmasının diğer ürünleri hakkında tüm detaylar;

Hidrolized Collgen

Kolojen cilde esneklik ve sıkılık kazandıran; tendon, kemik, kas, bağ doku ve cilt yapısına katılan temel proteinlerden biridir. Ciltte oluşan yaşlanma ve sarkmaları önleyici bir etkiye sahiptir. Ayrıca, yağ ve kas metabolizmasına etki ederek yağ yakımını destekler ve vücut ağırlığının korumasına yardımcı olur.

Vücuttaki doğal kolojen üretimi 25’li yaşların ardından azalmaya başlamaktadır. Bu nedenle eksikliğin giderilmesi adına dışarıdan takviye olarak alınması gerekmektedir.

Saponins

Saponinler; fasulye, soya fasulyesi, soapwort, saoproot, soapbark ve soapberry ve daha bir çok otta bulunan köpürme özelliğine sahip glukozitlerdir. Bitkiler, parazitlere karşı enfeksiyonlarla savaşmak için saponinler üretmektedir. İnsanlar tarafından alındığında da, bağışıklık sistemine yardımcı olmakta, virüslere ve bakterilere karşı koruma sağlamaktadır.

Son yıllarda, insan ve hayvan sağlığı ile ilgili araştırmalarda giderek önem kazanmaktadır. Saponinlerin vücuda birçok faydası bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar; kan kolesterol düzeylerini düzenlediğini, kanser hücrelerinin büyümesini önlediğini, kemik kaybının azaltılmasında ve bağışıklık sisteminin uyarılmasında faydalı etkilerinin olduğunu göstermiştir.

Lecitin

Fosfolipid olarak bilinen Lecitin , hayvansal ve bitkisel kaynaklardan elde edilebilen nedenle yaygın olarak kullanılan doğal emülgatörlerden biridir.

Lesitin hücre zarının oluşmasında ve yenilenmesinde oldukça etkilidir. Bu özelliklerinden ötürü lesitini, insanın sindirim ve sinir sisteminde olumlu etkilere sahiptir. Lesitin, çoğunlukla yumurta sarısından ve soya fasulyesinden elde edilmektedir.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay)

Yeşil çayın kalp ve dolaşım sistemine olumlu etkileri vardır. Damarları güçlendirir. Kanser riskini ve kadınlarda yumurtalık kanserine yakalanma riskini azaltır.

Vitamin E, Vitamin C, Vitamin D

E vitamini, kalp ve damar sağlığını korumada büyük önem arz eder. Eksikliğinde hücre yapısı zarar görür. C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir. Damarlarda pıhtılaşmayı önler. D vitamini; kemikleri güçlendirir. Kanser, diyabet ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı vücudu korur.

Tts Smart Patch nasıl kullanılır

Kırmızı Ginseng özü içeren, Uzak doğunun şifalarını barındıran Star Smart Patch ürünü, tek kullanımlık olan transdermal bantlardır. Tüysüz, temiz, kuru ve sağlıklı deriye yapıştırılarak kullanılır. 48 saat etkili olup paket içerisinde 40 günlük kullanım bulunmaktadır.

tts smart patch içeriği Nedir, tts smart patch ne işe Yarar, tts smart patch nasıl Kullanılır, tts smart patch nereye Yapıştırılır, tts smart patch kullanıcı Yorumları, tts smart patch kullananlar, tts smart patch faydaları ve zararları, tts smart patch yan etkileri nelerdir, tts smart patch şikayet, tts smart patch fiyatı ve satın Alma

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 6 YORUM yapıldı

  1. Ağrılarınızı ve kanserli hücrelerinizi atlatmanız için yardımcı olacak kompleks paketi Ücretsiz kargo ile yardımcı olurum 05545929431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir