TTS Power Patch Yorumları, Nedir Ne işe Yarar ve Faydaları

Her insan sağlıklı ve enerji dolu bir yaşan arzu eder. Sağlıklı ve zinde bir hayat sürdürebilmemiz için vücudumuza iyi bakmamız gerekmektedir. Yoksa zamanla aksaklıklar meydana gelebilir ve hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. TTS İnternational Şirketi’nin üretmiş olduğu TTS Star Power Patch ürünü size bu bakımı sağlayacak imkanlar sunmaktadır. Burada power patch ne ise yarar gibi bir çok sorunuzun cevabını bulacaksınız.

TTS Power Patch içeriği Nedir

Star Power Patch ürünü sekiz farklı etken maddeden oluşmaktadır. Bunlar; L arginin, Ginko Biloba, Ginseng, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin B9, Vitamin B12 maddeleridir.

L arginin Maddesi

L arginin maddesi bir amino asit çeşididir. Amino asitler vücutta proteinlerin yapı taşlarını oluşturur. Amino asitler genellikle sığır eti ve diğer kırmızı et türleri, kümes hayvanları, balık, yumurta ve süt ürünleri gibi hayvansal protein kaynaklarından elde edilmektedir. Bu besinlerin haricinde vücudumuzun ihtiyacı olan amino asitler laboratuvar ortamında üretilir.

Ginko Biloba

Ginko Biloba çok eski çağlardan beri kullanılan bir bitki türüdür. Ginkgo biloba yaprağı özellikle hafıza bozuklukları için ve hafızayı güçlendirmek için kullanılmaktadır. Yaşlılarda beyindeki kan akışı azalmasının önüne geçilmesinde etkilidir.

Ginseng

Ginseng maddesinin güçlü antioksidan özelliği mevcuttur. Bu sayede bağışıklık sistemini korumaya yardımcıdır. Hastalıklara karşı vücuda destek olarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücutta dengeleyici bir etki yaratarak sinir ve stresi azaltmada etkin bir rol oynar.

Vitamin C

C vitamini bakteriyel enfeksiyonun önlenmesinde oldukça etkili bir vitamindir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Damarlardaki kan pıhtılaşmasını önler ve dolaşımı sağlıklı hale getirir. C vitamini vücutta iyileştirici bir etkiye sahiptir. Kalp sağlığını korur ve sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bir kaynağıdır.

Vitamin D

Vitamin D, vücutta kalsiyum ve fosfor emilimini düzenli hale getirir. Kemikleri güçlendirir ve kansere karşı koruyucu bir etkiye sahiptir. Diyabet hastalığı ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı vücudu korur. D vitamini eksikliği vücuta bir çok hastalıkları da berberinde getirir. Çocuklarda raşitizm, kemik deformasyonu, yetişkinlerde kemik ve kas güçsüzlüğüne neden olmaktadır. Bu nedenle vücudun ihtiyacı kadar D vitamini mutlaka alınmalıdır.

Kalsiyum ve fosfor emilimini düzenler. Yeterli miktarda D vitamini almak; kemikleri güçlendirir, kanser, diyabet ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı korur. D vitamini eksikliği, çocuklarda raşitizm gibi kemik deformasyonuna, yetişkinlerde kemik ve kas güçsüzlüğüne neden olabilir.

TTS international (Star) Bant firmasının diğer ürünleri hakkında tüm detaylar;

Vitamin B9

Vitamin B9, folik asit maddesi içermektedir. Vücudumuz için sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir üyesidir. Vitamin B9 kan yapımında etken bir maddedir. Yeni hücre oluşumlarında ve var olan hücrelerin varlığının devamı için önemli bir rol oynar. Vitamin B9, vücutta DNA ve RNA üretiminde kullanılmaktadır. Bu nedenle insan vücudu için önemli bir vitamindir.

Vitamin B12

B12 vitamini suda çözünebilen bir vitamindir. Vücudumuzda; DNA sentezinde, sinir sisteminde, kırmızı kan hücrelerinin yapımında ve bağışıklık sisteminde olmak üzere birçok metabolizma faaliyetinde görev almaktadır. Bu vitamin, oksijenin hücrelere sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. B12 vitamini eksikliğinde ise zayıflık ve halsizlik belirtileri ortaya çıkmaktadır.

TTS Power Patch Faydaları

Power Patch ürünü yukarıda saydığımız tüm bu vitaminlerin vücudumuza sağlıklı bir şekilde takviye edilmesini sağlar. Vücutta meydana gelen vitamin eksikliğini giderilmesini sağlayarak, sağlıklı ve dinç bir yaşamı insana sunar. Bu ürün sağladığı protein desteği ile spor faaliyetleri esnasında kas yapısının güçlendirilmesinde etkilidir.

TTS Power Patch Nasıl Kullanılır
TTS Power Patch Nasıl Kullanılır

TTS Power Patch Nasıl Kullanılır

Power Patch ürünü etken maddelerinden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır şekilde elinize ulaşmaktadır. Transdermal bantlar tek kullanımlık olup temiz, kuru ve tüysüz deriye yapıştırılarak kullanılmalıdır. Paketin içerisinde 28 günlük kullanım için ürün bulunmaktadır. Power Patch asla bir ilaç değildir takviye amaçlı bir üründür.

tts power patch içeriği Nedir, tts power patch ne işe Yarar, tts power patch nasıl Kullanılır, tts power patch nereye Yapıştırılır, tts power patch kullanıcı Yorumları, tts power patch kullananlar, tts power patch faydaları ve zararları, tts power patch yan etkileri nelerdir, tts power patch şikayet, tts power patch fiyatı ve satın Alma

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir