TTS Pineal Patch Ne işe Yarar, Faydaları ve Kullanıcı Yorumları

TTS Pineal Patch Ne işe Yarar

Pineal patch zengin bileşenler ile üretilmiş bir doğal gıda takviyesidir. Doğal ürün içeriği ve zengin yapısı sayesinde beynin yapısına oldukça faydalıdır. Sadece beyne değil insanın vücuduna da oldukça faydalıdır. Zengin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminden sinir sistemine kadar pek çok faydası bulunmaktadır.

Pineal patch bir ilaç değildir. Bu yüzden sağlık bakanlığından onaylı değildir. Tarım ve hayvancılık bakanlığından onay almış gayet kullanması sağlıklı ve güvenilir bir üründür.

TTS Pineal Patch içeriği Nedir

Pineal patch ‘in içeriği oldukça zengindir. Bulunan en önemli etken melatonindir. Melatonin insan beynini ürettiği en önemli hormonlardan bir tanesidir. Melatonin hormonu genel anlamda insanın bağışıklık sistemi için çok önemlidir. Pinel patch melatonin hormonu içerir. Bir diğer madde ise 5-HTP’dir. Bu madde beyin sağlığını en iyi şekilde destekler.

Aynı zamanda beyinde anti depresan etkisi yapmaktadır. Tabi ki de tamamen doğaldır. Beynin karar alma noktasını en iyi şekilde çalıştırır. Bu sayede rahat bir zihin sayesinde etkili düşünme gücü yaratır. Kısacası genel anlamda ruhsal sağlığı olumlu yönde etkiler. Pineal patch içerisinde valerşan ot da denilen kedi otu barındırmaktadır. Bu çok özen bir etken maddedir.

Uzun yıllardır da geleneksel olarak kullanılmaktadır. Bu kadar özel olmasını sebebi uyku problemleri için birebir olmasıdır. Uyku apnesi ya da imsonia ile baş etmek isteyenler için en etkili çözümlerden biridir. Pineal patch içeriğinde magnezyum da barındırır.

TTS international (Star) Bant firmasının diğer ürünleri hakkında tüm detaylar;

Magnezyum vücut için çok önemlidir fakat vücut magnezyum üretemez. Bu yüzden dışarıdan alınan besinler ile karşılanması gereklidir. Bu yüzden Pineal patch kesinlikle magnezyum içerir. Vitamin B6 da Pineal patch bulunur. Zinc yani çinko bağışıklık sistemi için bir numaralı maddedir. Vücutta yüz tane kadar enzim bulunmaktadır. Bunların çalışması için en etkili madde tabi ki çinkodur.

TTS Pineal Patch Faydaları
TTS Pineal Patch Faydaları

TTS Pineal Patch Faydaları

Pineal patch yukarıda bulunan etken maddelerin sağladığı tüm faydaları insana verir. Pineal patch görme problemlerinin çözülmesine yardımcı olur. Migren ve baş ağrısından muzdarip olan insanlara yardımcı olur. İştahsızlık sorununa çare olur.

Bu yüzden de küçük yaştaki insanlar için de uygun olabilir. Ayrıca Pineal patch doğal bir enerji kaynağıdır. Bu yüzden sporcular için çok değerli bir ürün olabilmektedir. Kaygı bozukluğu, aşırı stres ve anksiyete gibi problemi olanlar için yardımcıdır. Beyine rahatlama hissi verdiğinden dolayı bu sorunu da yok etmede oldukça etkilidir.

TTS Pineal Patch Yan Etkileri

Pineal patch ürününün yan etkileri tamamen kişiden kişiye göre değişir. Bunun en büyü sebebi olarak içerisindeki etken maddelerde söylenebilir. Çünkü içerisindeki etken maddelere alerjik reaksiyon gösterebilen insanlar olabilmektedir. Bu yüzden yan etkiler arasında bulantı ya da baş ağrısı olabilir. Bu yüzden kullanmadan önce kullanım talimatları mutlaka okunmalıdır.

TTS Pineal Patch Nasıl Kullanılır
TTS Pineal Patch Nasıl Kullanılır

TTS Pineal Patch Nasıl Kullanılır

Transdermant bantlar ile satılmaktadır. Bu bantlar pürüzsüz, tüysüz, kılsız, nemsiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Uykudan 30 ile 60 dakika önce cilde yapıştırılması tavsiye edilmektedir. Bantlar kullanıma hazırdır. Jelatinin çıkarılıp hemen kullanılabilir. Bantların tamamı tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra çöpe atılmalıdır.

TTS Pineal Patch Kullanıcı Yorumları

Migren atakları olan ve sık sık baş ağrısı yaşayan insanlar ürünlerin ne kadar etkili olduğunu söylüyor. Bir diğer kullanıcı da menapoz dönemi geçirirken kullandığını söylüyor. Menapoz döneminde orta çıkması bazı sorunların ağrısını hafiflettiğini dile getiriyor. Anksiyete bozukluğu geçiren bir kişi de bu ilacı herkese tavsiye ediyor. Kullandıktan sonra sık sık geçirdiği panik atakların artık daha az sık olduğunu söylüyor.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir