Tiens Zayıflama Ürünleri Nelerdir ve Kullanıcı Yorumları

Tiens, bir Çinli kuruluş olan TIENS Group tarafından 1995 Yılında Çin’de kurulmuştur. 1997 Yılında uluslararası pazarlara açılan şirketin bugün dünyanın birçok ülkesinde satış ağı bulunuyor. Şirket sağlıklı yaşam hedefine yönelik ürünler üretir ve network marketing sistemiyle satış yapar. Ülkemizde de temsilcileri ve satış ağı bulunan şirketin pazarladığı ürünler içinde gıda takviyeleri, çeşitli sağlık cihazları, kadın pedleri, cilt bakımı ürünleri ve kişisel bakım ürünleri bulunur.

TIENS Group, iş hayatındaki felsefesini “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” olarak belirlemiştir. Bu felsefe gereğince insan sağlığına ve doğal yaşama katkı sunmayı hedefler. Ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alır.

Tiens Zayıflama
Tiens Zayıflama

Tiens Zayıflama Ürünleri Nelerdir

Günümüzde obezitenin artmasının en önemli nedenlerinden biri doğal gıdalarla beslenmekten uzaklaşılmasıdır. Fabrikasyon gıdaların içinde bulunan koruyucu maddeler insan sağlığına ciddi zarar verir vücut sisteminin tanımadığı maddeler olduğu için yakılamaz ve yağa dönüştürülerek depolanır.

Zayıflamak için kişilerin doğal gıdalarla beslenmesi ve vücuda gerekli olan besin maddelerinin yeterince alınması gerekir. Vücudun sağlığı için gerekli vitamin ve mineralleri içeriğinde bulunduran Tıens ürünlerinde kimyasal içerik bulunmaz. Tamamen bitkisel kaynaklardan elde edilen ürünler zaman içinde vücudun doğal dengesini bulmasını ve fazla yağları atmasına sağlar.

Kapsül şeklindeki takviye gıdaların içeriğinde Çin tıbbında önemli yer tutan Kordisep Sinensis mantarı bulunur. Bu mantarın ve mantar içerikli Tiens ürünlerinin insan biyolojisine faydaları bilimsel araştırmalarla kabul edilmiştir. Sporcuların atletik performansına katkıda bulunan bu mantarın sağlıklı zayıflamaya da yardımcı olduğu biliniyor.

Tiens Ürünleri Kullananlar
Tiens Ürünleri Kullananlar

Tiens Ürünleri Kullananlar

Tiens ürünleri 1997 Yılından bu yana dünya pazarlarında satışa sunulur. Onlarca farklı ülkede uzun yıllar içinde milyonlarca insana ulaşan ürünler hakkında olumlu geri bildirimler alınmaktadır. Olumlu geri bildirimler sayesinde firma prestijli ve güvenli bir çizgi ile kendini dünya piyasasında kabul ettirmiştir.

Müşteri odaklı çalışmalarda müşterilerin memnuniyeti en üst hedef olarak görülür. Network Marketing sistemi içinde yer alan distribütörler sayesinde ülkemizin ve dünyanın en ücra köşelerine kadar ulaşım sağlanabilir. Ürün satın alan müşterilerin çok büyük kısmı ilk paketlerden sonra da düzenli siparişler verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir