Ternio Token (TERN) Fiyatı, Piyasa Değeri,Nereden Alınır

Ternio Token (TERN) Nedir

Dijital teknolojilerin gelişmesi ile birlikte özellikle yurt dışında etkili olan ternio, reklam sektörü için ternio token nedir sorusunu ortaya çıkartmıştır. Ternio token kısaca, dijital reklamcılık sektörü için tasarlanan ve reklam sektöründe reklam gösterimlerine hızlı ödeme imkanı sunan bir blockchain gelişmiş teknolojisidir.

Ternio token, kurucu ortak olarak bilinen Lan Kane tarafından ABD merkezli olarak kurulmuştur. Oldukça yeni bir sisteme dayanan ternio token dijital reklamcılık alanındaki sorunları çözmeyi amaçlamaktadır. Ternio token yönetim ekibinde kurucu olarak 3 kişi yer almaktadır. Bu kişiler; Daniel Gouldman, Ian Kane, Bryant Maroney‘dir.

Ternio Token (TERN) Nereden Nasıl Satın Alınır
Ternio Token (TERN) Nereden Nasıl Satın Alınır

Ternio Token (TERN) Nereden Nasıl Satın Alınır

Ternio token binance satın almak için 1 Haziranı bekleyen kişiler, 1 Haziranda başlayan kamu satışından yararlanabilirler. Ternio token satın almak için işlemler ilk olarak 31 Mayısa kadar ön satış ile başlamıştır. Fakat pazardaki payını artırmak isteyen firma, kamu satışını da başlatarak, pazarda ve dijital sektörlerde önemli bir yere sahip olmak istemektedir.

Ternio Token Amaçları

Ternio token farklı kombinasyonları ve işlevleri bir arada kullanarak, dijital medya tedarik zinciri içinde yüksek seviyede şeffaflık sağlar. Ayrıca, müşterilerine güvenlik unsurları da sunan sistem, müşterinin ve tedarikçinin arasında doğru bağlantı kurulmasına yardımcı olur.

Dijital pazarlarda reklam veren ve yayımcı arasında tedarik zinciri oldukça fazla olabiliyor. Bu zincir içerisinde hem şeffaflığı artırmak hem de ödemenin doğru kişilere yapılmasını sağlamak için ternio token devreye girmiştir. Dolandırıcılık ve diğer zarar veren noktalarda kalıcı çözümler üreten ternio token, reklam görselinde izlenme ve izlenmeden elde edilen paraların hangi oranlarda tedarikçilere ulaştığının belirlenmesini de sağlamaktadır.

Yazıdan anlaşıldığı gibi ternio token hangi pazarlarda var gibi bir soru sorulacak olursa, ternio token şuan için yalnızca dijital reklamcılık alanında varlığını sürdürmektedir. Dijital reklamcılık sektöründe var olarak bu sektörde hizmet veren tüm tedarikçilerin maruz kaldığı sorunların çözümü için sektöre teknolojik olarak farklı bir yenilik kazandırmıştır.

Ternio Token Sistemi Nasıl İşler
Ternio Token Sistemi Nasıl İşler

Ternio Token Sistemi Nasıl İşler

Ternio token sistemi, fiat para şeklinde bulunan jetonlar ile çalışmaktadır. Reklam veren firmalar kripto para cinsinden ödedikleri jetonlar ile sistemden geçen kişilerin belirlenmesini sağlar.

Özellikle, reklamların gösterimini ve tedarikçilerini göre reklam verenler, jetonlar aracılığı ile reklamı yayınlayan yayıncılara ödeme de yapmaktadır. Yayıncıya reklam verenlerden ulaşan jetonlar, dijital para birimine dönüştürülerek, tedarikçilerin ve yayıncıların hizmetleri karşılığında paralarını doğru şekilde alması sağlanır.

Bu sistemden önce reklam verenler ile yayıncılar arasında fazla sayıda tedarikçi bulunduğu için ödeme süreci ve ödeme alma durumları çoğu zaman riskli olarak görülmekteydi. Oysa ternio token ile gönderilen jetonlar, reklam veren ve tedarikçiler arasında görülebildiği için sistemde dolandırıcılık riski de oldukça azalmıştır.

Ayrıca, sistemde herhangi bir dolandırıcılık durumunun olduğu anlaşılırsa, sistem üzerinden kolaylıkla dolandırılan şahıslar ve dolandırıcılık yapan kişiler rahatlıkla reklam verenler tarafından görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir