Randy Gage Kimdir, Kitapları, Sözleri Ve Neler Yapıyor

Çağımızda ismini sıklıkla duymaya başladığımız bir network marketing efsanesi var. Bu efsanenin ismi; Randy GAGE. Kendisini ve çalışmalarını merak edenler Randy Gage kimdir sorusunun cevabını arıyor.

Randy GAGE, Amerikalı tanınan ve başarılı bir yazar. Yazar olmasının yanında motivasyon veren konuşmaları ile de popüler bir insan. Kaleme aldığı eserlerinde özellikle başarı ve refah konuları hakkında önemli bilgiler vermekte ve kişisel gelişime yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Randy Gage Kitapları
Randy Gage Kitapları

Randy Gage Kitapları

İnsanların merak ettikleri Randy Gage kimdir sorusunun cevabını öğrendikten sonra ünlü yazara ait kitapları araştırıyorlar. Bu bakımdan Randy Gage kitapları önemli yayın evlerinin raflarında yerini alan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan eserler arasında.

Randy Gage tarafından yazılan kitaplar başlıca şöyle sıralanabilir.

  1. Girişimciler için Bir Manifesto – Çılgın Dahi
  2. Doğuştan Hakkınız Olan Zenginliği Kabul Edin. Neden Siz de Zengin Olmayasınız?
  3. Güvende Olmanın Yeni Yolu Risk! Kurallar Değişti.
  4. Çok Katlı Bir Para Makinesi İnşa Etmenin Yolları- Ağ Pazarlamanın İlmi.
  5. Doğrudan Satış Başarısı- From Amway to Zombies
Randy Gage'in Etkili Sözleri
Randy Gage’in Etkili Sözleri

Randy Gage’in Etkili Sözleri

Randy Gage, söyleşilerinde, sunumlarında ve Randy Gage kitapları içinde etkili sözleri ile okuyucu ve dinleyicilerine rehberlik etmekte, yol haritalarını planlamalarına yardımcı ve destek olmaktadır.

– Negatif insanları hayatınızdan çıkardığınızda, olumsuz şeyler size yaklaşmaz.

– Acının başarı için bir barikat olduğunu düşünebilirsiniz, ama genellikle bir köprüdür.

– İnsanlar, başarının tam tersinin başarısız olduğunu düşünüyorlar ama öyle değil. Başarısızlık, başarı sürecinin bir parçasıdır.

– Saat başına para alıyorsunuz; ama bir gün içinde zengin olmanızı sağlayacak kadar saat yok.

– En büyük fırsatlar, başkaları için zorlukları ortadan kaldıranlardır.

– Dengeli bir ego, daima bireyin kontrolünde olandır. Ya siz egonuzu kontrol edersiniz ya da o sizi kontrol eder.

– Enerjiniz ve dayanma gücünüz, aldığınız kararların bir sonucudur.

– Hiçbir şey size, hayallerinize yaklaştığınızı görmekten daha çok ilham veremez ya da sizi daha çok motive edemez.

– Pek çok insanın disiplinden nefret etmesi ironiktir; çünkü disiplin özgürlük yaratır.

– İdare edecek kadarını yapmak ya da bir parça rahatlık için olduğu yere çakılıp kalmak, sağlıklı ego sahibi insanlar için potansiyellerine sırt çevirmek anlamına gelir.

– Size bencillik iyi bir şey desem, ne düşünürdünüz? Aslında, bencillik sizin ahlaki ayrıcalığınızdır.

Randy Gage Neler Yapıyor

Randy Gage, söyleşileri, motivasyon konuşmaları, konferansları, ders niteliğindeki sözleri ve yazıya geçirdiği bilgileri ve deneyimleri ile okuyucu ve dinleyici kitlesinin ve kendisini merak eden tüm kitlelerin hayatına dokunarak hayat standartlarını ve düşünce şekillerini değiştirmeyi hedefleyen bir araştırmacı yazar. Network Marketing alanında başarılı çalışmaları ile ilgi ile takip ediliyor. Enerjik ve aktif kişiliği ile sosyal medyadan da milyonlara ulaşıyor. Ona göre herkes zengin olmak için doğmuştur.

Dünyayı dolaşan iyi bir eğitmen, araştırmacı yazar ve lider olarak düzenlediği workshoplar ile milyonların kişisel gelişimine yönelik çalışmalar yapıyor. İsteyen her insana, mutluluğun, refahın ve sağlığın ulaşılabilir olduğunu ama bunun için yapılması gerekenleri bilmek ve uygulamak gerektiğini belirten bir yazar. Hayatın her alanında başarıyı yakalayabilmek için düşünce ve isteğin gücünün birleşimini savunuyor. Öğretilerini insanlara aktarıyor.

Randy Gage Neler Yapıyor
Randy Gage Neler Yapıyor

Randy Gage’inÇok Katlı Bir Para Makinesi İnşa Etmenin Yolları” adlı kitabı ise bir çok Networker tarafından Network Marketing‘in ders kitabı olarak kabul ediliyor. Randy Gage, aynı zamanda 25 dile çevrilen kitapları ile dünya çapında beğenilen bir yazar. Sıfırdan bir iş kurarak şirketindeki en çok kazanan haline gelen Gage, yıllık 1.5 milyon doları aşan geliri ile kendi tecrübeleri ve iş yaşamından yola çıkarak öğretilerini insanlar ile paylaşıyor.

Kişisel gelişimin giderek önem kazandığı bu devirde Randy Gage, onu takip eden insanlara destek olmaktadır. Farklı bakış açıları ile insanlara yardımcı olmaktadır. Onların hayatlarını değiştirmektedir. Çeşitli kitaplar yazarak insanlara motivasyon kaynağı olmaktadır.

Kitapları oldukça popülerdir. En iyi yayınevlerinin raflarında uzun süreler boyunca yerini korumaktadır. Birçok kitabı ile insanlara yol göstermektedir. Söylediği sözler ile insanlara ilham kaynağı olmaktadır. Kişisel gelişim ve motivasyon dediğinde en çok tercih edilen insanlardan biridir.

Randy Gage, uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalarını halen devam ettirmektedir. Çeşitli konferanslar, seminerler ve toplantılar ile buluşmalar düzenlemeye devam etmektedir. Onu takip eden kişiler ile toplanarak ilham ve motivasyon kaynağı olmayı sürdürmektedir. İnsanların düşünce yapılarını değiştirmekte ve geliştirmektedir.

Randy Gage, internet ve sosyal medya buluşmaları ile de oldukça ön plandadır. Araştırmacı yazar olarak aktif bir şekilde insanlar ile etkileşimde bulunmaktadır. Workshoplar düzenleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Eğitmen kişiliği ile birçok insana yardım etmeyi ve liderlik yapmaya devam etmektedir. İnsanların içinde bulunan düşünceleri ve istekleri birleştirmektedir. Onlara hayatın her anında başarıyı yakalamanın önemli noktalarını aktarmaktadır.

Özetlemek gerekirse, Randy Gage, ünlü bir yazar olmasının yanında, motivasyon verici konuşmaları ile de özellikle network marketing sektöründe çok popüler bir insan. Kişisel gelişimin giderek önem kazandığı 21. yüzyılda Randy Gage, onu takip eden insanlara başarı ve refah kavramları hakkında destek verecek pek çok konuşmaya ve kitaba sahiptir. Onun olaylara olan farklı bakış açısı ve olayları yorumlayış tarzı insanlara pek çok noktada yardımcı olmaktadır. Bu bakış açısının güzelliği onun enerjik kişiliği ve deneyimlerinden gelmektedir.

Dünyayı dolaşmış iyi bir eğitmen ve lider olarak, yüksek satış rakamlarına sahip çeşitli kitapları ile motivasyon kaynaklı felsefesini etkileyici sözler ışığında insanlara sağlamıştır. Özellikle 25 dile çevrilen “Çok Katlı Bir Para Makinesi İnşa Etmenin Yolları” adlı kitabı özellikle network marketing işinde pek çokları tarafından ders kitabı niteliğinde görülmektedir.

Çeşitli sunum ve söyleşilerinde paylaştığı birkaç fikir sıralarsak onun nasıl uzun yıllardır ilham kaynağı olarak işine devam ettiğini daha iyi anlayabiliriz. Örneğin, negatif insanları hayatınızdan çıkarmanın sizi olumsuzluklardan kurtaracağını veya acının başarı için genelde bir köprü olduğu onun sık sık dile getirdiği bir konudur.

Bunlara ek olarak, hayallerinize yaklaştığınızı görmek kadar size ilham verecek başka şey olmadığı çünkü disiplinin özgürlük yaratacağı ve başarıya giden süreçte bilinenin aksine aslında başarısızlığın da mutlaka olacağını sürekli hatırlatmaktadır. Sağlıklı bir egoya sahip bireylerin sadece idare etmeye odaklanarak potansiyellerine sırt çevirmemeleri gerektiğini hatırlatarak harekete geçmek için sebep sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir