Project Pai Nedir, Teknolojisi Nasıldır, Nasıl Alınır Bilgileri

Project Pai Nedir

Project Pai, Nikhil Jail ve Dr. Adam Zheng tarafından kurucu ortak vasıflarıyla kurulmuş, teknolojik gelişimlerin son sürümlerle birleşmiş halidir. Çin merkezli olarak geliştirilen bu teknolojik sistem, bir tasarım platformudur. Project pai nedir şeklinde bir soru sorulduğunda en kısa ve genel tanım ile kişinin kendi yapay zeka kodlarını oluşturarak, açık kaynaklı ve blok zinciri tabanlı olarak avatar tasarımı yapmasıdır.

Kişi, bu platform sayesinde kendi yapay zekasını oluşturabilir, bunu kullanabilir ve yeni tasarımlarla birlikte değişimler yapabilir. Project Pai, teknoloji üzerindeki blok zincirlerini kullanarak uygulamayı kullananların çevrimiçi olarak kendi dijital profillerinden oluşan, insan benzeri, koşulabilen ve duygulara göre davranan 3D avatarlar oluştururlar.

Bu avatarlar, sistemin PAI denilen hem blok zinciri hem de yapay zeka uygulamaları sayesinde olur. Project Pai satın almak ve satın alınan jetonlarla işlem yapma süreci de bu durumda ortaya çıkar.

Özellikle, sistemin geliştiricileri benzersiz deneyimlerden ve etkileşimlerden kullanıcıların da yaralanması, işlemlerin kolaylaşması için PAI sisteminde kendi jetonlarını kolayca oluşturabilirler.

Project Pai ile Kazanç
Project Pai ile Kazanç

Project Pai ile Kazanç

Project pai sisteminde kullanıcılar sisteme her katkılarından dolayı kazanç sağlayabilmektedir. Elde edilen kazanç sisteminde kişiler merkezi odaklara bağlı kalmadan tamamen geliştirdikleri ürünlerden ve arz talep dengesinden gelir sağlamaktadır. Kullanıcılar kendi verilerini veya çalışmalarına katkıda bulunarak, diğer kişilerin verilerini geliştirerek ve sistem içerisindeki çeşitli faaliyetlerden kazanç sağlayabilir.

Kullanıcılar, ayrıca sistemde kendi yapay zekalarını oluşturarak, sistemden gelir elde edebilir. Project Pai Binance satın almak sistemde yer alan blok zincirinden yapay zeka yani PAI almanızı da sağlar. Aynı şekilde Project Pai, jetonları sayesinde sisteme ödeme yaparak, farklı kullanıcılar tarafından sisteme kazandırılmış yapay zeka ve avatarlardan da faydalanabilirsiniz.

Project Pai Vizyonu
Project Pai Vizyonu

Project Pai Vizyonu

Project Pai, vizyonunda sürekli gelişim ve pazar payında büyüme yer almaktadır. Özellikle, sistemin kullanıcılara sunduğu hizmetler herkesin kolaylıkla yapay zekalardan yararlanarak, sistemde kendi PAI avatarlarını oluşturmasını sağlamaktadır.

PAI blok zincirinde bir PAI sistemi ile yapay zekasını oluşturarak, avatar yaratan kişiler kendi varlıklarını PAI blockchain sisteminde kolaylıkla yönetecek, yönlendirecek, kullanacak ve kontrol edecektir. Merkezi olmayan bir sistem üzerinde bulunan PAI blok zincirinde kullanıcılar merkeze bağlı olarak değil, bireysel olarak gelişim gösterecektir. Ayrıca, yapay zekanın gelişiminden ve kendisinden de yine kullanıcılar sorumlu olacaktır.

Böylece, sistemde her kullanıcı merkeze bağlı kalmadan daha kolay şekilde gelişim gösterebilmektedir. Sistemin bu şekilde ilerlemesi kullanıcıların sistemden kazanç elde etmesini de sağlamaktadır.

Project Pai Satın Alma

Project Pai hangi pazarlarda var gibi sorulduğunda elbette dijital teknolojinin fazlalıkla yer aldığı pazarlar cevap olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca, reklam, görsel efekt, film, oyun, web site ve teknolojinin diğer tüm kanallarında project pai işlemleri yoğun olarak kullanılmaktadır.

Sistemin gelişimine bakıldığında ilerleyen dönemlerde sistem hem daha fazla gelişecek hem de daha fazla pazarda yer alacaktır.

Bir Yorum

  1. Mangır (MNG), ülkemizden çıkmış ve teknolojisinin çok iyi olduğu anlaşılan bir kripto para. Bununla ilgili de bir inceleme yapabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir