Payza Online Para Alma Ve Gönderme

Güvenli yarınlara merhaba demek isteyenler için kullanıma sunulan firma, İngiltere’de kurulmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Ticari firmalar ve müşteriler arasındaki para transferinin güvenilir, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan sistem, bir yatırım aracı ve ödeme kanalı olarak da kullanılabilir.

Ülkemizde son günlerde hızla yayılan ve daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlayan firma; para çekmek ve online ödeme yapmak isteyenler tarafından kullanılabilir.

Payza
Payza

Alıcı ve Satıcı Arasında Güvenilir Para Transferi

Online ödeme yaparken güvenliğin en üst seviyede korunmasını sağlayan uygulamalarıyla, güvenli yarınlara daha konforlu bir şekilde ulaşılabilir. Ticari firmalar ve müşteriler arasındaki nakit akışının düzenlenmesinde büyük pay sahibi olan sistem sayesinde e-ticaret hacminin artması da sağlanabilir.

2013 yılında Türk kullanıcıların tercihine sunulan online sistem üzerinden kişisel ve kurumsal hesap açılabilir. 2004 yılında Montreal, Kanada’da kurulan sistem, bugün dünyanın hemen her yerinde kullanıcılar arasındaki para transferinin düzenlenmesinde kullanılabilir.

Şu an Türkçe ara yüzü bulunmaması sebebiyle daha az bir kesim tarafından kullanılan sistem üzerinde üyelik açılarak istenen işlem 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirilebilir. Kullanıcılar sitenin sayfasına girerek “Sign up” adlı bölüm üzerinden kişisel hesap açmak için personel veya şirket hesabı açmak için business tuşuna basabilirler.

Eksiksiz olarak girilecek kişisel bilgilerin ardından banka kartını sistemine tanımlayanlar online ortamda işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapmaya başlayabilirler. İnternet üzerinden kazanılan paraların banka kartına daha güvenli ve kolay bir şekilde aktarılmasını sağlayan uygulama ile gerektiği zaman para transferleri de gerçekleştirilebilir.

Bakiyenizi Biriktirin ve Toplu Çekim Yapın!

Türk Lirası ile işlem yapma özelliğine sahip olan sistemle, yatan paralarınızı tek hesap üzerinde birleştirebilir ve harcamalar da aynı hesap üzerinden tamamlanabilir.

Dünyanın hemen her yerinde güvenli bir şekilde işlem yapma imkanı sunan şirket, online alışverişlerden korkan ve bilgi güvenliği sağlamak isteyenler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Bir internet bankası olarak da tanımlanabilecek sistem sayesinde en yeni teknolojiler sayesinde güvenli ödeme ve para transferi yapılabilir.190’dan fazla ülkede 14 milyona yakın kullanıcıya eksiksiz ve kesintisiz hizmet veren payza, kullanım kolaylığı sunduğu 26 para birimine ek olarak Bitcoin hesaplarının da güncel olarak takip edilmesine imkan sağlamıştır.

payza.com üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyenler sisteme üye olarak online alışveriş ödeme tercihlerini güncelleyebilirler. Hızlı ve pratik işlem menüleriyle müşterilerin online sistemler üzerindeki güvenilir bankası olma özelliği gösteren sistemle, kazanç ve harcamalar tek hesap üzerinden yönetilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir