Parvega R-Tox Yan Etkileri, Yorumları ve Faydaları Neler

Parvega R-Tox Ne işe Yarar

Antienflamatuar ve analjezik özelliğe sahiptir. Vücutta yer alan virüs, bakteri, mantar ile mücadele ederek bağışıklığı güçlendirir. Alerjik reaksiyonların ortaya çıkma seyrini engeller. Yüksek oranda antioksidan içerir. Bu özelliği ile vücuttan zararlı maddelerin ve toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Eklem problemlerine karşı faydalıdır. Özellikle romatizmal hastalıklar ve ağrılar için etkili sonuçlar gözlemlenmiştir. Kronik sırt ağrısı, eklem ağrısı, fibromyalji ağrılarında kullanıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Kas ağrılarında ve bağ doku hastalıklarında da olumlu sonuçları gözlemlenmektedir. Saç dökülmesinden şikayet edenler kullandıklarında şikayetlerinde azalma görülmüştür. Aynı zamanda saçın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını da sağlamaktadır.

Parvega R-Tox içeriğinde Neler Var

İçerisinde glukozamin, metilsülfonilmetan (MSM), akgünlük ekstresi (Boswellia serrata – Reçine ekstresi), Hidrolize kolajen TİP II (SIĞIR) bulunur.

Parvega R-Tox Faydaları Nelerdir

İçerisinde bulunan glukozamin eklemlerin kıkırdağında bulunan bir bileşiktir. Eklem, kemik ve kas ağrılarını azaltarak rahat hareket etmemizi sağlar. Eklemler arası kayganlığı sağlar. Bu bileşik sayesinde vücutta bulunan kas, kemik, eklem ağrılarınız azalır. Bağ dokularda bulunan sorunlar giderilir. Eklem tahrişlerini ve iltihaplarını onarır.

Metilsülfonilmetan artrit, eklem ağrıları, eklem bölgelerinde şişmeler, bağ doku sertleşmelerinin azalmasında etkilidir. Ağrıların azaltılması ve bu hastalıklarda tedavinin desteklenmesinin yanı sıra kas, eklem ve bağ dokunun güçlenmesinde de etkilidir. Antioksidan özelliği yüksektir.

Bu nedenle bağışıklık tedavisinde de ek olarak kulanılmaktadır. Cilt sağlığı üzerinde de etkilidir. Cildin yenilenmesi ni hızlandırmada oldukça etkili olup, cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

Akgünlük ekstresi, antienflamatuar yani iltihap önleyici etkiye sahiptir. Bu nedenle iltihaplı hastalıklarda, kronik ödem durumlarında ve ağrılarda tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Kireçlenme ve kronik sırt ve eklem ağrısı yaşayan bireylerde olumlu sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Hareket kısıtlılığı yaşayan bireylerde kullanıldığında ağrılarda azalmayla birlikte normal hayata dönüş büyük oranda gözlemlenmiştir.

Ayrıca bu bitkinin balgam söktürücü, nefes darlığı giderici özelliği bulunmaktadır. Bu sayede astım hastalığı tedavisinde de kullanılmaktadır. Kötü huylu tümörlerin büyümesini önleyerek kanser hastalığı riskini azalttığı görülmüştür.

Hidrolize kolajen TİP II (sığır) içeren bu ürün kıkırdak sağlığı için oldukça etkilidir. Eklem kıkırdaklarını oluşturan kolejenin %60’ı TİP II kolajenden oluşur. Bu nedenle eklem sağlığı için oldukça önemli bir maddedir. Dizlerde bulunan çatırdamaları azaltır. Sırt, kemik ve çene gelişimini destekler.

Parvega R-Tox Yan Etkileri Hakkında

Önerilen miktarda kullanıldığında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer içerisinde bulunan herhangi bir ürüne alerjiniz varsa kullanmayınız. Yetişkinler için üretilmiştir. Çocuklar hiçbir şekilde kullanamaz. Hamilelik ve emzirme döneminde veya farklı ilaçların kullanıldığı dönemde doktora danışmadan kullanılmamalıdır.

Parvega R-Tox Nasıl Kullanılır

Yetişkinler için günde üç öğün (sabah, öğle, akşam) birer kapsül şeklinde kullanılması önerilmektedir.

Parvega R-Tox Kullanıcı Yorumları

*Ürünü kullanan fibromiyalji hastalarında 3 hafta içerisinde ağrılarında azalma olduğu görülmüştür. Sporla birlikte bu ürün kullanıldığında ağrıların azalmasında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Kronik bel, sırt ve eklem ağrısı yaşayan bireyler ürünü düzenli kullandığında 2 hafta içerisinde ağrılarında azalma olduğunu söylemiştir.

*Spor yapan bireylerin idmandan sonra oluşan kas ağrılarının hafiflediği gözlemlenmektedir. Ayrıca sakatlanma riskini de azalttığı belirtilmiştir.

*Kışın çok sık öksürüğe yakalanan bireylerin gribal enfeksiyon özelliklerini daha hafif atlattığı gözlemlenmiştir. Ayrıca balgam söktürücü özelliği ile öksürük durumu kısa zamanda ortadan kalkmıştır. Her sene ağır gribal enfeksiyon geçiren bireyler düzenli ürünü düzenli kullandıktan sonra gribal enfeksiyonu çok hafif atlatmıştır. Aynı zamanda gribal enfeksiyona hiç yakalanmayan bireylerin olduğu da gözlemlenmiştir. Bağışıklık sistemi için oldukça etkili bir üründür.

Takviye gıdaları, çocuklar da dahil pek çok kesim tarafından tüketilmektedir. Bu gıdaların ilaç niteliği taşımadığını belirtmek önemlidir. Dolayısıyla kullanan kişilerin, tedavi etmeye yönelik bir durum beklememeleri gerekmektedir. Sağlık alanında yaygın bulunan ve tüketilen bu gıda türleri, kişiye günlük yaşamda kolaylık sağlamaktadır.

Yoğun iş temposu ve yaşam biçimine sahip insanların en büyük problemi halsizlik olmaktadır. Elbette halsizliğin kötü getirilerinden biri de cilt sorunları sayılmaktadır. Dolayısıyla bu her iki problemi aynı anda ortadan kaldıran takviye edici gıdalar üretilmektedir. Son dönemlerde kolajenin vücuda olan olumlu etkileri ortaya çıkmaya başlamıştır. Ve bu doğrultuda söz konusu gıdalarda kolajene yer verilmektedir.

Kişiden kişiye bünye farklılıkları olabilmektedir. Bu sebeple Parvega R- Tox kullanımı olumlu etkide bulunduğu gibi yan etkiler de doğurabilmektedir. Bu gıdayı tüketen kişilerin görüşlerini almakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir