Parvega R-Tox Yan Etkileri, Yorumları ve Faydaları Neler

Parvega R-Tox Ne işe Yarar

Antienflamatuar ve analjezik özelliğe sahiptir. Vücutta yer alan virüs, bakteri, mantar ile mücadele ederek bağışıklığı güçlendirir. Alerjik reaksiyonların ortaya çıkma seyrini engeller. Yüksek oranda antioksidan içerir. Bu özelliği ile vücuttan zararlı maddelerin ve toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Eklem problemlerine karşı faydalıdır. Özellikle romatizmal hastalıklar ve ağrılar için etkili sonuçlar gözlemlenmiştir. Kronik sırt ağrısı, eklem ağrısı, fibromyalji ağrılarında kullanıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Parvega Gıda Takviyeleri : emredal.com.tr/parvega

Kas ağrılarında ve bağ doku hastalıklarında da olumlu sonuçları gözlemlenmektedir. Saç dökülmesinden şikayet edenler kullandıklarında şikayetlerinde azalma görülmüştür. Aynı zamanda saçın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını da sağlamaktadır.

Yerli network marketing firmaları arasında bulunan Parvega firmasının diğer ürünlerini de sizin için aşağıda listeledik;

Parvega R-Tox içeriğinde Neler Var

İçerisinde glukozamin, metilsülfonilmetan (MSM), akgünlük ekstresi (Boswellia serrata – Reçine ekstresi), Hidrolize kolajen TİP II (SIĞIR) bulunur.

Parvega R-Tox Faydaları Nelerdir

İçerisinde bulunan glukozamin eklemlerin kıkırdağında bulunan bir bileşiktir. Eklem, kemik ve kas ağrılarını azaltarak rahat hareket etmemizi sağlar. Eklemler arası kayganlığı sağlar. Bu bileşik sayesinde vücutta bulunan kas, kemik, eklem ağrılarınız azalır. Bağ dokularda bulunan sorunlar giderilir. Eklem tahrişlerini ve iltihaplarını onarır.

Metilsülfonilmetan artrit, eklem ağrıları, eklem bölgelerinde şişmeler, bağ doku sertleşmelerinin azalmasında etkilidir. Ağrıların azaltılması ve bu hastalıklarda tedavinin desteklenmesinin yanı sıra kas, eklem ve bağ dokunun güçlenmesinde de etkilidir. Antioksidan özelliği yüksektir.

Bu nedenle bağışıklık tedavisinde de ek olarak kulanılmaktadır. Cilt sağlığı üzerinde de etkilidir. Cildin yenilenmesi ni hızlandırmada oldukça etkili olup, cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

Akgünlük ekstresi, antienflamatuar yani iltihap önleyici etkiye sahiptir. Bu nedenle iltihaplı hastalıklarda, kronik ödem durumlarında ve ağrılarda tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Kireçlenme ve kronik sırt ve eklem ağrısı yaşayan bireylerde olumlu sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Hareket kısıtlılığı yaşayan bireylerde kullanıldığında ağrılarda azalmayla birlikte normal hayata dönüş büyük oranda gözlemlenmiştir.

Ayrıca bu bitkinin balgam söktürücü, nefes darlığı giderici özelliği bulunmaktadır. Bu sayede astım hastalığı tedavisinde de kullanılmaktadır. Kötü huylu tümörlerin büyümesini önleyerek kanser hastalığı riskini azalttığı görülmüştür.

Hidrolize kolajen TİP II (sığır) içeren bu ürün kıkırdak sağlığı için oldukça etkilidir. Eklem kıkırdaklarını oluşturan kolejenin %60’ı TİP II kolajenden oluşur. Bu nedenle eklem sağlığı için oldukça önemli bir maddedir. Dizlerde bulunan çatırdamaları azaltır. Sırt, kemik ve çene gelişimini destekler.

Parvega R-Tox Yan Etkileri Hakkında

Önerilen miktarda kullanıldığında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer içerisinde bulunan herhangi bir ürüne alerjiniz varsa kullanmayınız. Yetişkinler için üretilmiştir. Çocuklar hiçbir şekilde kullanamaz. Hamilelik ve emzirme döneminde veya farklı ilaçların kullanıldığı dönemde doktora danışmadan kullanılmamalıdır.

Parvega R-Tox Nasıl Kullanılır

Yetişkinler için günde üç öğün (sabah, öğle, akşam) birer kapsül şeklinde kullanılması önerilmektedir.

Parvega R-Tox Kullanıcı Yorumları

*Ürünü kullanan fibromiyalji hastalarında 3 hafta içerisinde ağrılarında azalma olduğu görülmüştür. Sporla birlikte bu ürün kullanıldığında ağrıların azalmasında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Kronik bel, sırt ve eklem ağrısı yaşayan bireyler ürünü düzenli kullandığında 2 hafta içerisinde ağrılarında azalma olduğunu söylemiştir.

*Spor yapan bireylerin idmandan sonra oluşan kas ağrılarının hafiflediği gözlemlenmektedir. Ayrıca sakatlanma riskini de azalttığı belirtilmiştir.

*Kışın çok sık öksürüğe yakalanan bireylerin gribal enfeksiyon özelliklerini daha hafif atlattığı gözlemlenmiştir. Ayrıca balgam söktürücü özelliği ile öksürük durumu kısa zamanda ortadan kalkmıştır. Her sene ağır gribal enfeksiyon geçiren bireyler düzenli ürünü düzenli kullandıktan sonra gribal enfeksiyonu çok hafif atlatmıştır. Aynı zamanda gribal enfeksiyona hiç yakalanmayan bireylerin olduğu da gözlemlenmiştir. Bağışıklık sistemi için oldukça etkili bir üründür.

Parvega Gıda Takviyeleri : emredal.com.tr/parvega
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir