Parvega Balık Yağı Yan Etkileri, Kullananlar ve Yorumları Neler

Balık yağı, insan vücudu için gerekli olan önemli besin maddesidir. Balık yağı, beynin gıdası olarak görülmektedir. Balık yağı, balığın dokusundan elde edilen yağ olup, içeriğinde Omega-3 vitamini bulunmaktadır. Omega-3, hiçbir şekilde insan vücudunun doğal olarak üretemediği bir vitamindir.

Bu nedenle ve dışarıdan takviye olarak almak zorunda olduğu sağlık için çok önem arz eden bir vitamindir. Sıklıkla yağlı balıklar tüketemiyorsanız balık yağı takviyesi kullanmak yeterli miktarda omega-3 yağ asidi almanıza yardımcı olacaktır.

Parvega Gıda Takviyeleri : emredal.com.tr/parvega

Yerli network marketing firmaları arasında bulunan Parvega firmasının diğer ürünlerini de sizin için aşağıda listeledik;

Parvega Balık Yağı Ne işe Yarar

Parvega balık yağı, beyin gelişimini destekler, bunamanın önlenmesine yardımcı olur. Kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Parvega balık yağı hapı, cildi güzelleştirirken vücuttaki enflamasyonu azaltmaya yardımcı olur. Kemik yoğunluğunu güçlendirir. Beyin gücünü artırır.

Parvega Balık Yağı içeriği Nedir

Parvega balık yağı, Yaban Mersini, Nar Özütü İçerir.

Parvega Balık Yağı Faydaları

Parvega balık yağının içerdiği ana maddesi olan Omega-3’ün faydaları saymakla bitmez. Omega-3 yağ asitleri, kirli havanın olumsuz etkilerine karşı kalp ve yağ dokusu üzerinde koruma sağlamaktadır.

Balık beynin gıdası olarak bilinir. Çünkü balık tüketiminin insanlarda depresyon, dikkat eksikliği ve diğer bilişsel rahatsızlıklara iyi geldiği belirtmektedir. Balık yağı, vücut direnci için çok önemli ve çok değerli bir yağdır. Hastalıklara karşı adeta bir paravan görevi görür.

Parvega balık yağı; diyabet, astım, gelişim bozuklukları, hareket bozukluğu, disleksi, obezite, böbrek rahatsızlıklarının ve kemik erimesinin önlenmesinde katkı sağlamaktadır.

Omega-3 balık yağı kireçlenme belirtilerini azaltmaya yardımcıdır. Eklem ağrısı şikayeti olanlar varsa, balık yağı hapı kullanarak iyileşme hızınızı arttırabilmektedir.

Parvega balık yağı yaşlılık belirtilerinin azaltmada etkili bir takviye gıdadır. Bunamayı önlediği yapılan araştırmalar ve deneyler sonucunda anlaşılmıştır. Ayrıca, insülin duyarlılığını ve metabolizmayı iyileştirici ve düzenleyici özelliği mevcuttur. Parvega balık yağı, tansiyonu veya kandaki kolesterole bağlı yağların oranını düşürmeye yardımcı bir gıda takviyesidir.

Parvega balık yağı, yağ yakımını hızlandırıcı bir etkiye sahip olup, kilo vermeye yardımcı olan bir besin desteğidir. Egzersiz performansınızı arttırdığı gibi vücuttaki kas oranını da artırır. Daha ince ve daha hafif hissetmenizi sağlar.

Parvega balık yağının içeriğinde bulunan yaban mersini, antioksidan özelliği en yüksek olan besindir. Yaban mersini bu sayede vücudu serbest radikallere karşı koruyarak, bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Parvega balık yağı kapsüllerinin içeriğinde bulunan yaban mersini barındırdığı antosiyaninler sayesinde kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltmakta ve kalp sağlığını korumaktadır.

Ayrıca damar tıkanıklığını önlemekte ve kötü kolesterole karşı vücudu koruyup kolesterol seviyesinin düzenlenmesini sağlamaktadır.

Parvega Balık Yağı Yan Etkileri

Parvega balık yağının doğru kullanıldığı taktirde vücuda herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çocukların kullanımına uygun değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşılmamalıdır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. İlaç niteliği taşımaz. Bu nedenle, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora başvurulmalıdır. Doktor tavsiyesi almadan bu kişiler Parvega balık yağını kullanmamalıdır. Tavsiye edilen tüketim tarihine dikkat edilmelidir.

Parvega Balık Yağı Nasıl Kullanılır

Parvega balık yağının günlük kullanım miktarı; yetişkinler için 2 kapsüldür.1 kutu Parvega balık yağında 800 mg’ lık 60 adet kapsül bulunmaktadır.

Parvega Balık Kullananların Yorumları

Parvega balık yağı kullananlar sonuçlarını kısa zaman içinde fark etmiştir. Özellikle öğrencilerin ve yaşlı yetişkinlerde sonuçlar muhteşemdir. Odaklanmaya yardımcı olduğu için başarıyı artıran bir gıda takviyesidir. Yaşlı yetişkinlerde hafıza güçlüklerini ve bunama belirtilerini asgariye indirdiği gözlemlenmiştir.

Parvega balık yağı hapı kullananlarda, yapılan egzersizden sonra kaslarda daha az şişkinlik ve ağrı yaşanmıştır.

Parvega Gıda Takviyeleri : emredal.com.tr/parvega
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir