Onlife Network Katalog Firması Hakkında

Onlife Network Kuruluş Amacı Nedir

Güzellik bildiğimiz kalıpların dışına çıkıyor, güzellik algılarımız sürekli değişiyor çünkü dünya sürekli değişiyor. Bu düzen içerisinde kendimize en uygun kozmetik ürününü seçmek için binlerce ürünü listelemek, kendimize en uygununu bulmak ve deneyimleyip işe yarayıp, yaramadığını görmemiz gerekiyor.

Onlife Network, bu geniş kozmetik dünyasında doğal ve güvenilir ürünleri ile tüketicilere bilinçli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. “Hayata güzellik kat” mottosu ile binlerce çeşit ve markayı bünyesinde bulunduran Onlife Network, birçok seçenek sunarak tüketicilere marka bazında seçim hakkı sunuyor.

Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, kişisel ve ev bakım ürünleri olmak üzere binlerce ürünü tek bir çatı altında toplayarak rahat ve güvenilir alışverişi amaçlar.

Onlife Network, kozmetik alanında kadınlar kadar erkeklerin de ihtiyaçlarının olduğunu bilmekte, bu sebeple ürünler kadın ve erkek bakımı için farklı ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca firma yerli network marketing şirketileri içerisinde yer almaktadır.

Onlife Network nedir diye soran olursa cevabımız belli; “Hayata Güzellik Katıyoruz!” Temelde sistem ağ kurma işi olduğu için; network marketing nedir sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Web sitemin üst menü seçeneğinde network marketing nasıl yapılır başlıklarını bulacaksınız.

Onlife Network Ürünleri Ve Yorumlar

Kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde geniş bir ürün kataloğu sunan Onlife Network Ürünleri, günlük kullanımlarınızda ihtiyacınız olan birçok çeşidi size sunar. Belirli dönemlerde birçok üründe indirimli ürünler sunar. Outlet kısmından indirime girmiş ürünleri görebilir ve avantajlı fiyatlardan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Onlife Network kullanıcı yorumları alışverişlerinizde size fikir sunan ve kullanıcıların deneyimlerinden yola çıkarak size daha sağlıklı bir ürün açıklaması sunan yorumlardır. Birçok insan ürünleri satın almadan önce ürün yorumlarına bakarak daha fazla fikir sahibi olabilmektedir.

Kullanıcı yorumları bizler için değerlidir ve yorumlarda belirtilen her fikir bizim için bir geri dönüt oluşturur. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm kullanıcı yorumlarını okumakta ve memnuniyetlerini sağlamaya çalışmaktayız.

Bu yorumlar hem ürün bazlı hem de hizmet bazlı olabilmektedir. Onlife Network ürün yorumları üzerinden de müşterilerimiz satın aldıkları ürünler üzerinde deneyimlerinden faydalanarak yorum yapabilmektedirler.

Yorumlar ürün bazlı ve ürüne ait yorumlar olmaktadırlar. Bu şekilde ürünün faydalarını daha önce alıp kullanan kişiler tarafından öğrenme imkanı doğmaktadır. Bu şekilde daha sağlıklı bir alışveriş ve ürün deneyimi gerçekleşmektedir.

Ürünler hakkında bilgi sahibi olmanın en önemli yollarından birinin kullanıcı ve ürün yorumları olduğunun bilincinde olan Onlife Network her yorumu ayrı ayrı değerlendirir ve önceliğini her koşulda müşteri memnuniyetinden yana kullanır.

Onlife Network olarak amacımız ürünü satmak değil, müşterilerimizin alışverişinden ve firmamızdan memnun kişiler olmasını sağlamaktadır. Sattığımız ürünlerin yorumları bizler için de bir referans noktası sağlar.

Almaya tereddüt ettiğiniz ürünlerin yorumlarına bakarak ve gerçek deneyimlerden faydalanarak daha bilinçli bir alışveriş yapmış olursunuz. Onlife Network olarak müşteri memnuniyetimizin %100 olarak kalabilmesi için dikkatimizin ve gücümüzün çoğunu bu alanda kullanmaktayız.

Onlife Network Giriş Paketleri Nelerdir

Onlife Network giriş paketleri farklı ürün ve markalarda toplu olarak satılan ürünleri ifade etmektedir. Paket içerisinde kimi zaman aynı tip ürünün farklı renk ve çeşitleri olurken, bazen de bir markaya ait farklı türdeki ürünlerinin avantajlı paketleri olabilmektedir.

Paketler birden fazla ürün alımı olduğundan daha indirimli olarak satılmaktadır. Hem ürünleri ayrı ayrı satın almanız gerekmez, hem de daha avantajlı fiyatlardan ürünlere sahip olursunuz.

Örneğin X firmasına ait Oje ürünü hem tek tek satılmakta, hem de paket halinde verilmektedir. Paket halindeki ürünlerde kazancınız yaklaşık olarak %30 olacaktır. Bir ojenin her renginden almak istediğinizde paketli ürünlerin avantajı daha fazladır.

Diyelim ki Y firması da doğal, organik cilt temizleme ürünleri firması. Bu firmanın ürünleri farklı tip ve özelliklerde olmaktadır. Firmaya ait Cilt Bakım Maskesi, peeling, yüz temizleme jeli, sabun, makyaj temizleme mendili gibi farklı ürün tipleri bulunmakta. Bu ürünleri paket olarak aldığımızda, her birini ayrı ayrı aldığımızdan %25 ile %40 arasında indirim elde etmiş oluruz.

Onlife Network paket alma sırasında ürünler 1 adet olarak değerlendirilir. Yani 10 ürünlü bir paket, 1 tane olarak belirtilmiştir. Ürün adedini 2 Adet olarak değiştirirseniz 10’lu paketten 2 adet almış olursunuz.

Onlife Network Kazanç Ve Kariyer Planı

Hayatınıza Güzellik katarken kazanç sağlamanız artık mümkün! Onlife Network kariyer planı ile harcarken kazanabilirsiniz.

  • Çevreniz tarafından alınacak kozmetik ürünlerinin markası size soruluyorsa,
  • Kozmetik ürünler için destek ve fikir sizden isteniyorsa,
  •  Seçimleriniz çevreniz tarafından tam not alıyorsa,
  •  Işıltınız insanların dikkatini çekiyor ve kozmetik ürünleri alanında etrafınızın uzmanı sizseniz,
  •  Yeni ürünlere hayır diyemiyor, denemek ve denetmekten keyif alıyorsanız,

Bu bilgi birikiminizi bir işe dönüştürmek istiyorsanız Onlife Kozmetik Danışmanı olmak için mükemmel bir adaysınız. Ailemize katılmak ister misiniz?

Onlife Network kazanç planı oluşturmak için önce Onlife Network Danışman Formunu doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi girdikten sonra onay süreciniz başlar ve tamamlandığında Danışmanımız olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

İndirimlerden yararlanabilir, fırsat ve ayrıcalıklardan anında haberdar olup, faydalanabilirsiniz. Zamanla kazancınız katlanır ve sunduğunuz bu güzel hizmetten dolayı hediyeleri toplarsınız. Ayrıca her ay değişen farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Danışman onayınızdan sonra Danışman Girişi bölümünden size verilen kod ile giriş yaparak kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizlerin rahat etmesi bizim için çok önemli. Bu sebeple %100 iade garantisi sunuyoruz. Büyüyen ailemizde sizleri görmekten çok memnun olacağız.

Onlife Network İletişim Ve Destek

Onlife Network destek, sizlere güvenli bir alışveriş hizmeti sunmak için vardır. Onlife Network iletişim kanallarından istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz. Bize ulaştığınızda, sizlere yardımcı olmak için bekleyen konu uzmanları ile görüşerek, ürün veya siparişleriniz hakkında yardım alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Onlife Network’e maille de ulaşabilirsiniz. Mailiniz bize ulaştığı zaman gün içerisinde konu hakkında geri dönüş yapılacaktır. Aynı zamanda Onlife Network web sitemizde yer alan iletişim formunu size daha iyi bir hizmet verebilmek için tam ve eksiksiz doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Mesaj kısmını açıklayıcı ve bilgi almak istediğiniz ürün/ürünlerin kodu ile birlikte yazmanız gerekmektedir. Konu hakkında tarafınıza yapılacak geri dönüş, tarafımıza ilettiğiniz mail veya telefon üzerinden gerçekleşecektir.

Onlife network iletişim Bilgilerimiz şöyledir;

Onlife Network Telefon: 0 232 329 91 91 – 92

Onlife Network Mail: bilgi@onlife.com.tr

Bizi ziyaret edin! Adres: Ataşehir Mah. 8271/2 Pelit 2 Sitesi A3 Blok No:4/A Çiğli / İZMİR

Onlife Network sadece bir alışveriş sitesi değil aynı zamanda kazanç elde edebileceğiniz de bir yerdir. Alışveriş yaparken kazanabilir, indirimlerden yararlanabilir ve Onlife Network ailesine yeni isimler katabilirsiniz.

Onlife Network‘de alışveriş yaparken kazanın, kazandıkça yeni alışverişlerinizde sizin için büyük fırsat ve indirimlere dönüşsün. Ailemize katılan ve hemen fırsatlardan yararlanmaya başlayın!

Zaman geçtikçe birçok marka ve ürünü bünyesine katarak genişleyen Onlife Network ile alışverişleriniz kolay, güvenli ve hızlı olsun. İndirime giren ürünler ile kazançlı alışverişiniz yeni adresi Onlife Network! Her zaman güvenli, yenilikçi ve bol çeşitli ürünler ile sizler için hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sürekli gelişen ve değişen dünyada sağlıklı ürünler ile güzelliğe güzellik katmak adına güvenilir bir firma arayışında olanların gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bir network marketing sistemi onlife network olmaktadır. Kısaca toparlamak gerekir ise herkesin cebine uygun ürünleri ile kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı sayesinde başarısını kanıtlayarak yoluna devam etmektedir.

Tüm ihtiyaç duyulan erkek ve kadın kozmetik ürünlerinin satışını yapan onlife network marketing firması her görüşü ve öneriyi dikkate alarak değişmeye ve gelişmeye gerekli önemi göstemektedir. Uygun fiyatlı paketleri ile kullanıcılardan tam not alan firma sağlık ve güzelliği bir araya getirerek satış yapmaktadır.

Genel olarak memnuniyet sayısı fazla olan firmanın her sistemde olduğu gibi kendine özgü bir ticaret planı mevcut olmaktadır. Satış yanında birçok kişiye istihdam olanağı sağlayan firma birçok firmanın ürününü en uygun fiyatlar ile müşterilerle buluşturmaya devam etmektedir.

Açıkladığımız tüm bilgiler ışığında bakıldığı zaman onlife network firması oldukça güvenilir olmakla birlikte ürünlerine şans verip denemeye değecek bir firma olmaktadır. Araştırmalar ışığında edinilen bilgiler ve kullanıcı yorumları sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edilecek bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...