OneLedger (OLT) Fiyat, Grafik, Piyasa Değeri Hakkında

Oneledger (Olt), alıcı ve satıcı arasındaki iletişimi API yoluyla gerçekleştiren bir protokol olarak bilinmektedir. Oneledger (Olt) tokenin diğer tokenlerden en büyük farkı ise hem kendi zincirini, hem de diğer zincirleri eş zamanlı bir şekilde yürütmesine olanak tanımasıdır.

Böylelikle kişi kendi işlerini eş zamanlı bir şekilde yürütebilir ve kullanacağı uygulamayla birlikte blockchain zincirlerini de çalıştırır. Oneledger üç katmandan oluşmaktadır. Bu katmanlar; rol tabanlı, yan zincir ve genele açık konsensüs olarak bilinmektedir. Oneledger token nedir sorusunun en belirgin cevabı ise blok yapısının üç katmanlı konsensüs ile senkronizasyon yapabilmesidir.

OneLedger (Olt) Kurucusu Kimdir

Oneledger (Olt) kurucusu ve CEO’su David Cao’dur. Blockchain ağını oluşturup, API uygulamasıyla desteklemeyi sağlayan David Cao; sahip olduğu takım ile birlikte iş modellerinin gelişimini de üst seviyeye taşımaktadır. Bob Binns, Edwin Zhang, Alex Lan gibi takım arkadaşlarıyla birlikte blockchain yapısının API uygulamasıyla senkronize edilmesine de yardımcı olmaktadır.

Tokenin en büyük amaçlarından bir tanesi blockchain yapısını geliştirmek ve OneLedger kullanıcılarının blockchain’den daha fazla verim almasını sağlamaktır. Aynı anda iki tane blockchain oluşturup, verimi daha üst seviyeye taşıyabilen kullanıcılar bu yüzden OneLedger tercihinde bulunmaktadır.

OneLedger token satın almak bu yüzden birçok kişiye mantıklı gelmiş ve verimi üst seviyeye taşımasından dolayı herkesin tercih etmesini sağlamıştır. İş modülü sayesinde birçok kullanıcının daha fazla verim alması, tokenin en büyük özellikleri arasında yerini almaktadır.

OneLedger (Olt) Tokenin Amacı Nedir

Protokol tabanlı blockchain iletişim birçok tokenin amacı olarak bilinmektedir. OneLedger (Olt) ise bunu gerçekleştirmiş ve kendi gücünü kullanıcılarına göstermiştir. Dijital paralar arasında yerini almıştır.

Protokol tabanlı blockchain iletişim özelliği sayesinde kullanıcılar kendi işlemlerini daha hızlı ve eş zamanlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. OneLedger token binance satın almak birçok kişiye cazip gelmekle birlikte sahip olduğu modül işlemlerin daha verimli ve daha hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır.

OLT sembolü ve Ethereum platformunda bulunan OneLedger (Olt), çok zincirli çalışma zamanı da sunmaktadır. Çok zincirli çalışma zamanı, kişilerin daha kısa süre içerisinde daha büyük işlem hedefine ulaşmasını sağlamaktadır. Aynı anda birden fazla zinciri kullanıp, zamandan da tasarruf eden kullanıcıların tercih etme sebepleri açık şekilde ortadadır.

OneLedger (Olt) ve ICO Bilgileri

ERC-20 tipinde bulunan token, BTC ödeme birimiyle kabul edilmektedir. Ethereum platformunda bulunması OneLedger token hangi pazarlarda var sorusunun cevabıdır. Kendi gelişimini ve yayılmasını sağlayan Tokenin, üç ayrı katmanı kullanıcılarının Tx konusundaki hız düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. Bu katman sayesinde kullanıcılar hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirebiliyor ve düğüm operatörlerinin rolünü belirleyebiliyor.

Bu rolün belirlenmesi kullanıcıların aklındaki tüm sorularını kaldırıyor ve kusursuz bir hizmet anlayışı ortaya çıkıyor. Ayrıca OneLedger Token, en iyi yatırımcılar ile birlikte iş yapıyor ve kendi geleceğini garantiye alıyor. Ortakları ve yatırımcıları olan Trustpay, PolyMath gibi şirketler tokenin kalitesini ön planda tutacak kadar etkili olarak görülüyor. Kripto paralar arasında yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir