Kripto Para Dünyası
Popüler

Omnia Tech Hakkında Merak Ettikleriniz

Omnia Tech 2017 yılında 195 ülkede aktif ticari faaliyetleri bulunan kripto para üretimi yapan yazılım firmasıdır. Kurucusu Robert Velghe şirket ceo’su ise Milan Sormaz’dır. Kripto para üretimi yapmak isteyenlere altarnatif bir yol sunmaktadır. Bu sistemde amaç, tek bir kişi veya tek bir kurumda paranın toplanması değil bütün itibariyle istisnasız her bir üyesinin gelir elde etmesidir.

Bunun için de bu halkanın sürekli olarak geliştirilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan konunun tüm yönleriyle irdelenmesi ve bilinmesi gerekmektedir. Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki bu sistemde madencilik sektörüne dayanan bir işlem söz konusudur.

Omnia Türkiye

Üyelerin dijital para kazanmasına yardım eden topluluktur. Bunun için gerçek dünyadaki madencilik işlemleri için gerekli olan bütün ekipmanlar bu sistem için de geçerliliğini korumaktadır. Bu denli ortada duran sistem elbette Türkiye’de de hizmetler vermektedir. Türkiye’de verdiği hizmetler açısından da söz konusu sistem tüm yönleriyle irdelenerek ne yönden gelişimler kat ettiği Omnia Türkiye başlığıyla aktarılmalıdır.

Omnia Nedir

Omnia Nedir sorunuz için verilecek en anlaşılır yanıt şudur: kripto para üretiminiz için size üretim hızı satan ve kripto para borsalarında alış satış yaparak para kazanmanızı sağlayan bir firmadır.

Omnia Madencilik Mining

Omnia Madencilik Mining ile çalışmalarında ayrıca en teknolojik donanımlara yer verilerek tüm bu donanımlar üzerinden de bitcoin madenciliğine yönelik olarak yapılan işlemler vardır. İşte bütün bu yönleriyle değerlendirildiği zaman bitcoin madenciliği konusundaki tüm çalışmaların daha aktif ve daha net bir şekilde anlaşılır olduğu hemen dikkat çeken özellikleri oluşturur. MH/S üretim hızı satın alabilirsiniz. Paketler bölümünde detaylı anlattık.

Omnia Paketleri ve Paket Satın Alma

Omnia Paketleri ve Paket Satın Alma işlemlerini çok kolay ve bir kaç adımda yapabilirsiniz. Üretime dahil olmak istiyorsanız mh/s almanız gerekiyor. Mh/s kazançlarınızı günlük olarak backoffice sayfanızdan takip edebilir ve blockchain adreslerinize çekebilirsiniz. Aşağıda ethereum ve dash üretim paketlerini ve hızları detaylı görebilirsiniz.

Omnia Bitcoin Üretim Paketleri

Omnia Ethreum Üretim Paketleri

Omnia Dash Üretim Paketleri

Omnia Kazanç Kariyer Planı ve Tablosu

Omnia Kazanç Kariyer Planı ve Tablosu için bu başlığı açtık. En detaylı bilgilere bu başlık altında yer vereceğiz. Bu işi başkalarına tavsiye ettiğinizde sizde 4 farklı para kazanma imkanı sunmaktadır. Sistem network marketing yöntemi ile büyümektedir. Eğer network marketing nedir bilmiyorsanız bu makalemi okuyabilirsiniz. Yada network marketing nasıl yapılır hakkında sorunuz var ise ayrıca bu makalede yardımcı olabilir.

1: Direk Satış Primi : Her aktif madencinin kazanmak için tavsiyesi sonucunda her tavsiye için %10 satış primi verilmektedir.

2: Takım Bonusu : En fazla haftalık kazanılabilecek rakam 28.000 dolardır. Ve binary sistem olarak takımınızda ki zayıf kol örnek alınarak kazancınız hesaplanır. Zayıf kol takım cironuzun %10 takım bonusu olarak verilmektedir.

3: Liderlik Bonusu : Ünilevel sisteme göre 6 alt derinliğinize kadar size extra para kazandırır.

 1. Derinlik den size extra %4
 2. Derinlik den size extra %3
 3. Derinlik den size extra %2
 4. Derinlik den size extra %2
 5. Derinlik den size extra %1
 6. Derinlik den size extra %0.5

4: Takım Hacim Bonusu : 

Omnia Trade Bot (Alım – Satım Botu)

Omnia Trade Bot (Alım – Satım Botu) 

 • Sizler için kripto ticaretini otomatikleştirme özelliği
 • Omnia Trading botu piyasa davranışlarını anlamak ve analiz etmek için birbiriyle iletişim halinde olan 3 farklı algoritmadan oluşur.
 • Güvenliği ve doğruluğu sağlamak için farklı botlarla 150’den fazla test
 • Araştırma, test ve geliştirme için 6 aydan fazla çalışma yapıldı
 • Bir matematik sistemine dayanarak, bot hedefe ulaşıldığında para alır ve satar
 • Botun, bir risk yönetim sistemi tarafından kontrol edilen bitcoin miktarını arttırabileceği veya azaltabileceği 3 strateji kullanır.
 • Riski azaltmak için, tüm mevduat hiçbir zaman bir ticarette kullanılmaz, ancak maksimum% 20 -% 30‘u kullanılır

Omnia Güvenilir mi

Bitcoin yatırımı söz konusu olduğunda akıllara ilk olarak Bitclub Network gelmekte ve bu sistem hakkında birçok soru sorulmaktadır. Bunların arasında en önemlisi de Omnia Güvenilir mi sorusu oluyor. Bitcoin madenciliği yapmak için kullanılan bir platform olan Omnia Tech 2017 yılından bu yana faaliyet sunmaktadır.

Bu platform bir kişi ya da kuruma bağlı değildir. Birçok girişimci, bu konuda uzman olan kimse ve profesyonel ağ pazarlamacılarından oluşan Omnia Tech bugün tüm dünyada güvenle Bitcoin madenciliği yapılmasına imkan veren bir sistemdir. Bitcoin yatırımı yapmak isteyen herkes bu sisteme güvenle katılabilir.

Omnia Üye Kayıt ve Üyelik

Omnia Üye Kayıt ve Üyelik işlemleri ile geleceğinizi oluşturmaya başlayın. 2017 yılında temelleri atılan gerçek coin üretimi yapan ciddi firmalar arasındadır.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştiriyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmaktır. Makaleleri geliştirmek için okuduğunuz makale ile ilgili yorum - düşünce ve görüşlerinizi aşağıda ki yorum alanına yazmanız sizden sonra gelecek ziyaretçiler için extra bilgi kaynağı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu