Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Hakkında Detaylar

Ogansia yeşil çay (green tea); Yeşil Çay yapraklarının Reishi Mantarı özüyle karıştırılması sonucu elde edilmiş olan bir çay markasıdır. Diğer markaların sade olan yeşil çayları gibi ağır ve içilmesi zor değildir. İçeriğinde yeşil çayla reishi mantarı karışık bulunduğu için yumuşak ve hoş içimli bir özelliğe sahiptir.

Ogansia Yeşil Çay
Ogansia Yeşil Çay

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) içeriği Nedir

Ogansia yeşil çay içeriği nedir

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Faydaları Nelerdir

Ogansia yeşil çay faydaları ise güçlü bir antioksidandır. Vücutta bulunan tüm ödemi kolay bir şekilde attırır. Vücudun tutmuş olduğu suyu dışarı atmasına yardımcı olur. Şişkinliği gidermeye yardım eder. Midedeki hazımsızlığı gidermede etkili bir çaydır. Metabolizmanın daha hızlı çalışır hale gelmesini sağlar. Vücuttaki yağ yakımını artırıcı etkiye sahiptir.

Bağırsak problemlerini gidermek için kullanılabilecek etkili bir üründür. Kaliteli bir idrar söktürücüdür. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde barındırmaz. Tamamen bitkisel içerikli olduğu için yan etkisi bulunmaz. Tamamen organik içerikli bir çaydır. Kolay ve hızlı bir şekilde kilo vermeye yardım eder. Kolay kilo alıp zor verenler için metabolizmayı hızlandırıcı etkisi ile ideal bir zayıflama çayıdır. Günlük olarak vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri almak için önemli bir vitamin kaynağıdır.

İçinde bulunan yeşil çaydan ötürü C ve E vitamini kaynağıdır. Ayrıca bu çay çinko, manganez ve selenyum açısından da oldukça zengindir. Diyet yapanların çinko eksikliğinden dolayı genelde saçları dökülür veya tırnakları kırılır. Ya da tırnaklarının üzerinde beyaz beyaz benekler ortaya çıkar. Ogansia Green Tea içeriğinde barındırdığı yüksek miktardaki çinkodan dolayı bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırır. Diyet süresince saçların ve tırnakların sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Ayrıca diyet süresince ortaya çıkması muhtemel halsizliklere karşı önleyici etkisi vardır. Bu çay polifenol maddesi yönünden de oldukça zengindir. Polifenol maddesi kanser hücrelerine karşı etkili bir koruyucudur. Ogansia Green Tea güçlü antioksidanlar arasında bulunur. Bu çayın kolestrolü düşürücü etkisi vardır. Tansiyonu dengeler ve düzenler.

Özellikle kış mevsiminde ortaya çıkan grip ve nezleye neden olan virüslere karşı vücut direncini yüksek tutar. Kış boyunca tüketilmesi şartıyla hastalıkları engeller. Ogansia Green Tea unutkanlığa karşı beyni koruyucu etkiye sahip bir çaydır. Alzheimer riskini ortadan kaldırır. Sigara kullananların vücudunda birikmiş olan nikotinin toksik etkisini vücuttan atmada faydalıdır. Bu çayın içeriğindeki reishi mantarı ölümsüzlük mantarı olarak bilinir. Japon ve Çin tıbbında yüzlerce yıldır kullanılan bir bitkidir.

Reishi mantarı alternatif tıpta yaygın olarak kullanılır. Reishi mantarı her türlü kanser hastalığına ve ebola virüsüne karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle bu çay içeriğindeki reishi mantarı sayesinde her türlü kanseri engellemek amacıyla kullanılabilir. Ogansia Green Tea vücudun kan akışını hızlandırır. Cilde parlaklık ve ışıltı verir. Genç bir görünüme sahip olmayı sağlar.

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Nasıl Kullanılır

Ogansia yeşil çay nasıl kullanılır,  ogansia yeşil çay 25 adet 2 gramlık süzen poşetten oluşur. Bu nedenle kullanımı son derece kolay ve pratik olan bir üründür. Bir bardak kaynamış suya bir adet süzen poşet atılarak 10 dakika demlenmek suretiyle tüketilir. Günde iki fincan veya iki bardak içilmesi tavsiye edilir.

2 fincan veya 2 bardaktan fazla içilmesi vücuda zarar verebilir. Her ne kadar bitkisel bir ürün olsa da herşeyin fazlasının zararlı olması gibi bu çayın da aşırı derecede tüketilmesi bir takım olumsuz etkilere neden olabilir. Bu olumsuz etkilerin başında böbrek yetmezliği gelir. Aşırıya kaçılmadığı sürece faydalı bir ürün olan Ogansia Green Tea yeterli miktarda tüketildiğinde faydalı bir bitkisel çaydır.

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Kullanıcı Yorumları

Ogansia yeşil çay kullanıcı yorumları

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Fiyatı ve Satın Alma
Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Fiyatı ve Satın Alma

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) Fiyatı ve Satın Alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia Yeşil Çay (Green Tea) fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia Yeşil Çay (Green Tea)satın alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir