Ogansia Bioblooming Saç Serumu Açıklamaları

Ogansia İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, 2015 yılında Bursa’da kurulan bir network marketing firmasıdır. Uluslararası bir Türk şirketi olarak tanınmaktadır. Marka ismi; ”ogan” ve ”sia” kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Ve ulu topluluk anlamını taşır.

Firma Yunus Emre Oğan ortaklığında kurulmuştur. Şirket, kendi fabrikasında iyi tarım ilkeleriyle ürettiği ürünlerini, birçok ülkeye ulaştırmaktadır. Ürünler tamamen bitkisel kaynaklıdır. Ve üretimler, yurt içi ve yurt dışından temin edilen doğal hammaddelerle yapılmaktadır.

Üretimden sonra akredite laboratuvarlarında testlerden geçirilen ürünler, en sağlıklı haliyle satışa hazır hale getirilirler. Firma üretimlerinde Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarını benimseyerek faaliyet göstermektedir.

Ogansia Bioblooming Saç Serumu
Ogansia Bioblooming Saç Serumu

Bunlardan en önemlileri; sağlıklı üretim yapmak, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ve ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapmaktır. Marka, keyifli içecekler, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Ve 31 çeşit ürüne sahiptir.

Bunlardan 8 tanesi kahve ve çay çeşitlerinden oluşan keyifli içecekler grubunu oluşturur. Takviye edici gıdalar ise etki alanına göre 7 çeşittir. 16 çeşit ürün de kişisel bakım ürün grubuna aittir. Kişisel bakım ürünlerinden Ogansia bioblooming saç serumu, saç dökülmesine karşı oldukça etkili bir üründür.

Ogansia Saç Serumu içeriği Nedir

Ogansia Saç Serumu içeriği ise Pelvetia canaliculata ve Laminaria digitata kahverengi alglerinin özündeki biyoaktif maddeler kullanılarak serum üretimi yapılmaktadır. Bu algler yosunca zengin bir bölge olan Brittany’de yetişmektedir. Ve yetiştikleri ortamdaki diğer türlere göre, sıcaklık farkına, ozmotik strese ve UV zararlı etkilerine daha dayanıklıdır.

Bu alglerin özü olan, Polifenol ve Terpenoid gibi maddelerle üretilen serum içeriğindeki Marin Kompleks, ürünü saç dökülmesine karşı etkili kılar. Ve kompleksin bu özelliği Lyon’daki Dermscan laboratuvarında kanıtlanmıştır.

Serumun tüm etken bileşenleri; aqua, butylene glycol, panthenol-propylene glycol, pelvetia canaliculata extract, laminaria dagitata extract, phenoxyethanol’dür. Ayrıca ürün paraben içermez. Kimyasal içermemesi ile kullanıcının ilk etapta güvenini kazanan ürün, olası etkileri üzerine merak uyandırmaktadır.

Ogansia Saç Serumu Faydaları Nelerdir

Ogansia Saç Serumu faydaları nelerdir sorunuzun cevabı laminaria digitata: enerji verici, sebum düzenleyici . Pelvetia canaliculata: anti stres, enerji verici ve temizleyici özelliklere sahip çok güçlü alglerdir. Bu iki algden elde edilen etkin maddeler saç derisinde ki mikrosirkülasyonu arttırarak saç oluşumuna ve saç yoğunluğunun artmasına sebep olur.

Ürün Test Aşaması

Ürün test edilirken hamile ve emziren kadınlar, ilaç tedavisi görenler ve kronik rahatsızlığı olan kişiler elemine edilmiştir. 20-55 yaş arası, kronik saçsızlık problemi olan gönüllüler tercih edilmiştir.

Ve bu kişilerin, test protokolü hakkında bilgilendirildikten sonra yazılı rızaları alınmıştır. Test süresi 8 hafta sürmüştür. Ve içerikteki marin kompleksin saç uzamasına etkili olduğu gözlenmiştir.

Ürün 30 gün boyunca, günde 2 kez olmak üzere, temiz saç derisine masaj ile uygulanarak kullanılır. Kullanım sonrası durulamaya gerek yoktur. Ve etkili sonuç almak için en az 2 aylık kullanımı önerilmektedir.

İçerikteki Pelvetia canaliculata;  kullanıcıya enerji verici , temizleyici ve anti-stres etkili bir etki sağlar. Laminaria digitata ise enerji verici ve serum düzenleyicidir. Düzenli kullanımda, serum içeriğindeki bu etken maddeler, saç derisinde mikrosirkülasyon sağlayarak, saç oluşumuna etki eder.

Ogansia Saç Serumu Nasıl Kullanılır

Ogansia Saç Serumu nasıl kullanılır : Günde iki defa otuz dakika saç derisine uygulayınız. Durulama gerektirmez. Etkili sonuç için en az 60 gün boyunca uygulamaya devam edilmesi önerilir.

Ogansia Saç Serumu Kullanıcı Yorumları
Ogansia Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

Ogansia Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

Ogansia saç serumu kullanıcı yorumları hakkında size iki adet video izletmek istiyorum.

Aşağıdaki özellikleri taşıyan 10 gönüllü ile marin kompleksin etkinliği test edilmiştir:

– 20-55 yaş arası gönüllüler,

– Kronik saçsızlık problemi olan kişiler,

-Yazılı rızası olan ve DERMSCAN laboratuvarları tarafından oluşturulan protokole tam uyumu sağlamak için testlerin gerekliliğinin ve süresinin farkında olan kişiler tarafından denenmiş ve kanıtlanmıştır.

Ogansia Saç Serumu Fiyatı ve Satın Alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia Saç Serumu fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia Saç Serumu satın alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ürünün net kutu hacmi 340 ml dir. Kutu içerisinde 4 şişe bulunur ve her bir şişe 85 ml dir. Fiyat markanın kendi sitesinde mevcut olup, farklı alışveriş sitelerinden fiyat araştırması da yapılabilir. Ürün satın alımı markanın kendi sitesine üye olunarak veya diğer alışveriş sitelerinden yapılabilmektedir. Satın alma işlemi sitenin kendi sitesinden yapılır ise, firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile ücretsiz kargo sağlanabilir.

Firmayla iletişim, telefon ile, whatsapp ile ve mail yolu ile sağlanabilmektedir. Ayrıca markanın ürünlerine olan güveninin bir göstergesi olarak, satılan ürünlerden memnun kalınmaması halinde 14 gün içerisinde ürün iade hakkı da bulunmaktadır.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bu makaleye 6 YORUM yapıldı

    1. Merhaba Melih bey iyi geceler. Blogumda bir çok konu hakkında araştırma yapan kişiler için makaleler hazırlandı, bunlardan birisinde network şirketleri içerisinde bulunan Ogansia hakkında. Sorduğunuz soru hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. İsterseniz yorum alanına mail adresinizi yazın ilgilenen yada konuya benden daha fazla hakim olan diğer araştırmacı kişilerin mutlaka size dönüş yapacağını düşünüyorum. iyi günler.

    2. Merhaba, sakal için ayrıca sakal&bıyık serumu var. Ürünün linki aşağıdadır

  1. Ogansia firmasında bende bayiyim. İnternette sizin gibi aydınlatıcı bilgi veren başka bir kişi daha yok. Sitenizden etkilendiğim için 3 yazınıza tebrik yorumu yaptım bol kazançlar

    1. Süpersiniz mehmet bey diğer yorumlarınızı gördüm ve hemen onaylamak istedim. Size de bol kazançlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir