Ogansia Reishi Mantarı Tablet Hakkında GERÇEKLER

Ogansia A.Ş., 2015 yılında Bursa’da kurulan bir Türk markasıdır. Yunus Emre Oğan ortaklığında kurulmuş bir şirkettir. Fabrikası Bursa’da bulunan şirket, yurt içi ve yurt dışından temin ettiği hammaddelerle üretim yapmaktadır. Ve tamamen bitkisel kaynaklı ürünler üretmektedir. Üretimi tamamlanan ürünler, akredite laboratuvarlarında testlerden geçirildikten sonra bayii ve müşterilere sunulur.

Ayrıca firma yalnız yurt içinde değil, uluslararası çalışan bir firmadır. Markanın satışta bulunan toplamda 31 çeşit ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler; kahve ve çaylardan oluşan keyifli içecekler, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünlerinden oluşmaktadır.

Markanın ürünlerinden olan Ogansia reishi mantarı tablet, sağlıklı bir takviye edici gıda ürünüdür. Tablet, bağışıklığı güçlendirerek, hastalıklarla mücadeleyi sağlamaya yardımcı olur. Reishi mantarının latince adı Ganoderma lucidum’dur. Halk arasında, ölümsüzlük mantarı ve kırmızı mantar olarak da bilinmektedir.

Çin ve Japon sağlık uygulamalarında iyileştirici olarak 2000 yıldan fazla süredir kullanılmaktadır. Ülkemizde de Zonguldak ve Kastamonu’da mantarın yetiştirildiği bilinmektedir. Yüksek miktarda antioksidan içeren mantar, yenilebilir özellikte değildir. Tadı, acı ve buruktur ve oldukça sert bir mantardır. Taze veya kurutulmuş hali toz haline getirildikten sonra tüketilmektedir. Yüksek antioksidan içeriğiyle bilinen ve iyileştirici özellikleri doktorlar tarafından da onaylanan mantarın birçok faydası vardır.

Ogansia Reishi Mantarı
Ogansia Reishi Mantarı

Ogansia Reishi Mantarı Tablet içeriği Nedir

Ogansia Reishi Mantarı Tablet içeriği nedir

Ogansia Reishi Mantarı Tablet Faydaları Nelerdir

Ogansia reishi mantarı tablet faydaları: Reishi mantarı ergosteroller, proteinler, doymamış yağ asitleri, azot, fosfor, potasyum, germanyum, selenyum, vitaminler, özellikle riboflavin (B2), magnezyum, kalsiyum ve çinko içerikleri bakımından oldukça zengindir. Bağışıkla mücadelede içeriğindeki beta glukan, enfeksiyon ile savaşan T hücrelerinin oluşumunu uyarır.

Ganoderik asit ise, kolesterolü, kan şekerini, kan basıncını düşürür ve damarlardaki pıhtılaşmayı önler. İçeriğindeki fenol de kansere karşı etkili bir maddedir. Mantarın ayrıca karaciğeri toksinlerden arındırdığı da bilinmektedir. Ayrıca, enerji verir ve stresle savaşır. Bazı alerjik durumları azaltabilir. Metabolizmayı hızlandırarak zayıflamaya etki edebilir. Sağladığı yararların bir ürünü olarak sedef, egzama gibi cilt problemlerine ve saç bakımına da etki etmektedir.

Tüketimi, bulantı, kusma ve kanama gibi yan etkileri nedeniyle kemoterapi tedavisi gören kişiler için tehlike teşkil etmektedir. Bu yan etkilerle beraber kemoterapi ve diğer ilaçların etkilerini azaltabilmektedir. Dikkatsiz kullanımı ve doz aşımında karaciğer yetmezliğine sebep olabileceği de bilinen yan etkileri içinde yer alır. Ayrıca ağız kuruluğu, ciltte döküntü ve mide ağrısı gibi şikayetlere de yol açabilir.

Ogansia Reishi Mantarı Tablet Nasıl Kullanılır

Ogansia reishi mantarı tablet nasıl kullanılır: tablet şeklinde kullanılan ürünün günde 3 kez 1’er kere kullanılması önerilmektedir. Tabletler mutlaka bol su ile tüketilmelidir. Önerilen doz kesinlikle aşılmamalıdır. Hamilelikte, emzirme döneminde, ilaç kullanımlarında hekime danışılarak kullanılmalıdır. Kullanılırken hastalık tedavi edici olduğu düşünülmemelidir. Ve 10 yaş ve altı çocuklar için kullanımı uygun değildir.

Reishi mantarının faydaları yanında yan etkileri de göz önünde bulundurulmalıdır. Ve piyasada gerek yalnızca kazanç sağlamak, gerekse dolandırıcılık niyetiyle zararlı ürünler bulunabilir. Bu ürünler etkisi bilinmeyen bitkisel ve zararlı bileşenler içerebilir. Mantarın faydalarına aldanarak bu maliyeti düşürülmüş ürünler cazip gelmemelidir.

Ogansia takviye edici gıda olarak sunulan Reishi mantarının tamamen güvenilir metodlarla üretildiği ve etkilerinin test edildiği unutulmamalıdır. Ayrıca internette yapılan araştırmalar sonucunda kullanıcılardan olumlu geri dönüşlere rastlamak da mümkündür.

Ogansia Reishi Mantarı Tablet Kullanıcı Yorumları
Ogansia Reishi Mantarı Tablet Kullanıcı Yorumları

Ogansia Reishi Mantarı Tablet Kullanıcı Yorumları

Ogansia Reishi Mantarı Tablet kullanıcı yorumları

Ogansia Reishi Mantarı Tablet Fiyatı ve Satın Alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia Reishi Mantarı Tablet fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia Reishi Mantarı Tablet satın alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bu makaleye 5 YORUM yapıldı

  1. Bursa’da yasiuorum bu mantardan doğalı bende var çok topladım nereye satabilirim fiyatı ne kadara satarim

  2. Almanyadan sipariş vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ürün olarak ogansia reishi mantarı tablet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir