Ogansia Mix Coffee Set İçeriği Nedir

Kahve gurmeleri, kaliteli kahvenin kokusunu hemen ayırt ederler. Kahve tutkunlarının bu özelliği, iyi tatla harmanlandığında bir lezzet şölenine dönüşür. Kahvenin verdiği mutluluk ve dinlendirici etki, kahve severlerin sayısını her geçen gün arttırır.

Ogansia mix coffee set ile birçok kahve türünü tek bir kutuda buluşturan marka, kahve tutkunlarının hayallerini gerçekleştiriyor. Latte, siyah kahve, ikisi bir arada, orta şekerli ve sade Türk kahvelerinden oluşan setin içinde bir de kahve kupası bulunuyor.

Ogansia Mix Coffee
Ogansia Mix Coffee

Ogansia Mix Coffee set içeriği nedir

Ogansia Mix Coffee set içeriği ise Mocha Coffee x 5, Latte Coffee x 5, Black Coffee x 5, 2 in 1 Coffee x 5, Turkish Coffee (Orta Şekerli) x 5, Turkish Coffee (Sade) x 5, Kupa Bardak x 1

Kahve tutkunu olanlara verilebilecek en iyi hediye şüphesiz ki kahvelerden oluşan mix bir pakettir. Ogansia’nın sunduğu kahve paketi de kahve aşıklarını en çok sevindirecek hediyelerin başında gelir. Onlara uzun süre yetecek miktarda kahvenin bulunduğu hediyeyi götürerek özel günlerini daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Latteden filtre kahveye kadar pek çok çeşidin bir arada bulunduğu kutuda, özel kahve bardağıyla kahve keyfini tamamlayabilirsiniz. Kutu içerisinde gönderilen kahve bardağı sıradan bir bardak değildir. Kahve paketlerinin porsiyonlarına göre özel olarak hazırlanmış bir bardaktır. Kullanıcı, kahve paketini içine boşaltarak suyunun az ya da fazla gelmesini dert etmez. Kendinden ölçekli olan bardak, alabildiğince suyla doldurulur. Böylece kahve her zaman tam kıvamında içilir.

En Hoş Sohbetlerin Baş Misafiri

Ogansia markasınca üretilen kahveler, en güzel sohbetlerin baş konuğu olacak. Özellikle yakın arkadaşlar arasında bir kültür haline gelen kahveyi bir keyif haline dönüştüren marka, farklı damak tatlarına sahip olanlar için farklı seçenekler sunuyor. Sunduğu seçenekler arasında şeker oranına dahi dikkat edilmesi, ürünü satın alan herkese hitap ettiğini gösteriyor. En taze kahve çekirdeklerinin özel olarak toplanarak harmanlanması ve öğütülmesiyle el değmeden paketlenen kahveler, çok hızlı bir şekilde kapınıza kadar getiriliyor.

Eve Teslim Lezzet

Ogansia’nın en kaliteli kahve çekirdeklerinden oluşturduğu karışık kahve paketini kolayca evinize kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Kahvenin davetkar kokusunu eşsiz lezzetlerle harmanlayan marka, lezzetli olduğu kadar sağlığa yararlı olan kahveleri tüketicilere sunuyor. İçerisinde kafein bulunan kahve sayesinde tüketiciler gün boyunca enerjik kalır.

Günde iki ila dört fincan kahve içilmesi kişiye zarar vermez. Yapılan araştırmalar kafeinin, alkole bağlı olmayan yağlı karaciğer hastalığından muzdarip olanlarda karaciğerdeki yağı azaltabileceğini kanıtlamıştır. Kahve, aynı zamanda diyabet riskini de azaltır. Her gün şekersiz kahve içmek tip 2 diyabet hastası olma olasılığınızı azaltabilir.

Beyin Sağlığı için Kahve İçin

Kafein beyniniz için iyidir. Kahve, dopamin salınımına neden olur. Beynin bu bölümü uyanıklık, problem çözme ve baskıdan sorumludur. Kahve böylece beyninizi aktifleştirir. Kafeinli içecekler aynı zamanda içmek kilo kaybına yardımcı olabilir. Kişiyi tok tutan kahve, daha az yemek yenmesine yardımcı olur.

Kahvede bulunan güç antioksidanları, yaraların iyileşme hızını arttırır. Bu mucizevi içecek sadece beyin işlevinizi iyileştirmez, aynı zamanda vücudunuzun sağlıklı bir sindirim sağlamasına yardımcı olur. Kahve, sindirim kanalınızı harekete geçirmenize yardımcı olur ve kabızlığı önler.

Kahvenin yararları bunlarla sınırlı değildir. Araştırmalar, kahve içenlerin sistemlerinde daha az miktarda ürik asit bulunduğunu tespit etmiştir. Düzenli kahve içen kadınların, içmeyen kadınlara kıyasla cilt kanseri olasılığı daha düşüktür. Alzheimer üzerinde de etkili olan mucizevi içecek, kararında tüketildiğinde genel vücut sağlığınız için sayısız avantaja sahiptir.

En taze kahve çekirdeklerinin özel sistemlerle öğütülmesiyle paketlenen kahveler, hem en keyifli anlarınızda size eşlik edecek hem de sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Kahvenin sayısız avantajını tek paket içinde birleştiren Ogansia, kapıya kadar teslim avantajıyla da evinizin konforundan lezzetli içeceklere ulaşmanızı sağlıyor.

Ogansia Mix Coffee set fiyatı ve satın alma
Ogansia Mix Coffee set fiyatı ve satın alma

Ogansia Mix Coffee set fiyatı ve satın alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia mix coffee fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia mix coffee alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir