Ogansia Krill Oil Yağı Hakkında GERÇEKLER BURADA

Krill, okyanuslarda yaşamakta olan, yarı saydam, küçük ve karidesi andıran kabuklu deniz canlısına verilen isimdir. Krill yağı da Antarktik Krill ismiyle bilinen küçük bir canlıdan elde edilmektedir. Oldukça yüksek omega-3 içermesinden dolayı son zamanlarda çokça tercih edilmektedir.

Krill oil ayrıca 2002 yılından itibaren dünya üzerinde kullanılmaya başlanmıştır. Ogansia krill oil yağı NASA tarafından da astronotlar için beslenme programında da kullanılan besin takviyelerinden birisidir.

Ogansia Krill Oil içeriği nedir

Krill yağı çeşitli maddeler ile harmanlanmıştır. Ogansia krill oil içeriği ise içeriside %40 oranında fosfatidilkolin; DHA ve EPA olarak, %30 omega-3 yağ asidi, vitamin A, astaksantin, vitamin e, birçok farklı çeşitte yağ asidi ve deniz flavonoidlerinden oluşmaktadır. Krill yağının keşfi 20. Yüzyılın sonlarında gerçekleşmiştir. Sonuç olarak Ogansia takviye edici gıdalara ayrıca önem vermekte ve insanların sağlıklı yaşamalarını kendilerine felsefe edinerek de önemli hizmetlerde ve atılımlarda bulunmaktadır.

Ogansia Krill Oil Yağı
Ogansia Krill Oil Yağı

Ogansia Krill Oil faydaları nelerdir

Bildiğiniz gibi omega 3’ün onlarca faydası var. Ogansia Krill Oil faydaları nelerdir

Bugün insanlar sağlıklı beslenmeye yönelmiş ve sağlıklı bir hayat için çeşitli takviye gıdaları tüketmeye başlamışlardır. Bunun bilincinde olan firmalar da insanların takviye besin ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı besinleri üreterek satışa sunmaktadırlar. 2015 yılında kurulan Ogansia şirketi kaliteli ve sağlıklı ürün üreterek kendilerine has satış tarzıyla ürünleri müşterilere ulaştırmaktadırlar.

Kaliteli, eğitimli ve güler yüzlü personelleriyle de hem bayiliklerine yüksek kazanç sağlamakta hem de müşterilerini oldukça memnun etmektedirler. Ogansia şirketi kısa sürede başarılı bir ilerleme kaydetmiş ve hızla büyüme göstererek ürünlerini aynı zamanda yurtdışındaki bayiliklere de ulaştırarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Oldukça olumlu yorumlar alan bu şirket vizyon ve misyonu gereğince ürünlerini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemekte ve sektörde yeni bir devrim yaratmak istemektedir. Kısa süre içinde müşterilerine sağlıklı yaşam için önemli ürünler sunmuş ve bayiliklerine de yüksek kazançlar elde ettirmeyi sağlamıştır.

Ogansia Krill Oil Nasıl Kullanılır

Ürünün dış görünüşü kırmızıdır. Bir kutu içerisinde 60 adet bulunmaktadır. Ogansia krill oil nasıl kullanılır sorunuz için ise 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 kapsül olarak değerlendiriliyor.

Ogansia Krill Oil Kullanıcı Yorumları

Ogansia Krill Oil Kullanıcı Yorumları

Ogansia Krill Oil Fiyatı ve Satın Alma
Ogansia Krill Oil Fiyatı ve Satın Alma

Ogansia Krill Oil Fiyatı ve Satın Alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia krill oil fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia krill oil alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bu makaleye 2 YORUM yapıldı

  1. Bu ürünün biyo yararlanımı yüzde kaçtır. IFOS belgesi var mıdır. İçindeki e vitaminin kaynağını açıklarmısınız.

    1. Merhaba İsmail bey iyi geceler dilerim. Ogansia krill yağı hakkında ki yorumunuz için teşekkür ederim. Web sitemde ki tüm içerikler sizin gibi araştırma yapan arkadaşlar için hazırlandı eğer bu konu ile ilgili direk olarak üretici firma ile iletişim kurarsanız sizin için daha sağlıklı bilgi kaynağı olacaktır. İyi geceler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir