Ogansia Kaş Serumu Hakkında Tüm Ayrıntıları Burada

Kaşlar, yüzün en önemli unsurlarındandır. Kaşın düzgün bir yapıda olması bakışları etkiler. Bu durum kişinin ifadesinin değişmesine neden olur. Yüzün en önemli öğelerinden olan kaşların düzgün görünüme kavuşması, insanların öz güvenlerini kazanmalarına yardımcı olur. Düzgün kaşlar, kişinin fiziksel görünümünü olumlu yönde etkileyeceğinden önemlidir.

Yüz yüze iletişimde ilk izlenim kişinin gözleriyle sağlanır. Gözün hemen üzerinde bulunan kaş ise kişinin bakışlarına derinlik katar. Cerrahi veya kozmetik müdahaleler kişiyi bağımlı kılar. Bir kez kozmetik müdahaleye izin veren kişi, sonraki yıllarda var olan görüntüsünü korumak için binlerce lira ödemek durumunda kalır.

Ogansia Kaş Serumu
Ogansia Kaş Serumu

Ogansia kaş serumu ise yüzde yüz doğal içeriğiyle kaşların kendiliğinden gürleşmesini sağlar. Kullanımı basit olan serumun özünde ıhlamur vardır. Ihlamurun yatıştırıcı ve dinlendirici etkisinin yanı sıra kıl köklerini besleyen ve yeni kıl oluşumunu destekleyen yapısıyla dermokozmetikte tercih edilir.

Ogansia Kaş Serumu içeriği Nedir

Ogansia Kaş Serumu içeriği nedir

Ogansia Kaş Serumu Faydaları Nelerdir

Kaş serumu, kullanıldığı alanlarda kendi kıl köklerinizi harekete geçirir. Düzenli olarak kullanıldığında mevcuttaki kılların daha da beslenerek gürleşmesini sağlar. Derinin altına nüfuz eden ve kolay emilimiyle yapışkanlık hissi bırakmayan serum, daha önce kıl çıkmayan bölgelerde de kıl kökünün oluşmasına yardımcı olur. Her insanda bulunan kıl kökü yerleşkeleri kıl köklerinin tutunamaması sonucu boş kalabilir.

Kıl kökleri yeterli beslenmediğinde derinin altından çıkmazlar. Bu durum da kaşların doğal olarak incelmesine veya seyrek çıkmasına neden olur. Kaş serumu kullanıldığında mevcuttaki kök alanları uyarılarak yeni kıla destek verilir. Tamamen doğal yollardan desteklenen alan nemli kaldığı için aynı zamanda derinin de korunması sağlanır.

Ogansia Kaş Serumu Nasıl Kullanılır

Kaşların şekillendirilmesiyle ilgili birçok teknoloji ürünü ortaya çıktı. Ancak bu ürünler kaşların doğal yapısını bozarak hoş olmayan bir görüntü verir. Altı ayda bir dövme gibi geçici boyaların yenilenmesi gerekir. Kaşlarda yaptırılacak dış müdahaleler var olan kaşların da bozulmasına neden olur. Mevcuttaki kaş kılları, deri altına enjekte edilen boyalar nedeniyle dökülür. Bu durum da tüketiciyi mağdur eder.

Ogansia Kaş Serumu Kullanıcı Yorumları

Kaş serumu kullanıldığında kişinin mevcuttaki uyuyan kıl kökleri harekete geçer. Düzenli kullanımlarda kıl kökü beslenerek deriden dışarı çıkar. Böylece kullanıcı, hayalini kurduğu kaşlara kavuşmuş olur. Kaş serumunun düzenli olarak kullanılması ve gün atlanmaması önemlidir. Günde iki keş kaşlarınızın diplerine sürerek masaj yapınız. Serumu sürdükten sonra kaşlarınıza sert bir hareket yapmayınız.

Kaş tarağı ile kaşlarınızı ters yöne taramanız yeterlidir. Kaşlarınızı ters yöne tarayarak serumun her bir nokta tarafından emilmesini sağlayabilirsiniz. Yapışkanlık ve parlaklık hissi bırakmayan serum sayesinde bir süre sonra yeni kaşlara sahip olabilirsiniz. İlk kez çıkan tüyler ince olsa da kıl kökü zamanla sertleşecek ve yeni teller de olmasını istediğiniz ideal seviyeye ulaşacaktır.

Kaş serumu kullananlar, kozmetik ürünlere veya cerrahi işlemlere gerek duymadan kendi doğal kaşlarına kavuşabilirler. Böylelikle fabrikasyon ürünü izlenimi veren çizilmiş kaşlardan uzaklaşırlar. Kendi kaş çizgilerinin paralelinde uzayan kaşlar, kişinin daha doğal bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Serum, tamamıyla doğal olduğu için kişide herhangi bir yan etki bırakmaz.

Kaşlarınızı istediğiniz zaman cımbız yardımıyla şekillendirebileceğiniz için kalıcı dövmelerde model beğenmeme gibi bir sorununuz da olmaz. Erkeklerin kullanımına da uygun olan serum, kozmetik ürünleri ve cerrahi işlemleri tercih etmeyen erkeklerin de doğal kaşlarına kavuşmasına yardımcı olur.

Kaş serumu düzenli ve sürekli olarak kullanılmalıdır. Kaşlar çıktıktan sonra serum bırakıldığında yeni kıllar köklere tutunamayarak dökülebilir. Bu nedenle kıl kökleri gürleşene kadar kullanılması önerilir.

Ogansia Kaş Serumu Fiyatı ve Satın Alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia kaş serumu fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia kaş serumu satın alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir