Ogansia international
Popüler

Ogansia Dolandırıcılığı Belgeleri ve Sertifikaları

Sağlık ve gıda alanına dair kaliteli ürünlerin internet üzerinden satışını yaparak para kazanmaya dayalı sisteme Ogansia adı verilmektedir. Devlete gerekli vergileri ödeyerek, kanun tasarıları çerçevesinde işini yürüten firma üyelerine para kazanma imkanı sunmaktadır. Site üzerinde pazarlanan ürünler oldukça kaliteli ve etkili yeterliliğe sahip ürünlerdir.

Ogansia Dolandırıcılığı Var Mı
Ogansia Dolandırıcılığı Var Mı

Ogansia Dolandırıcılığı Var Mı

Ogansia mağdurları ve Ogansia dolandırıcılığı kelimelerinin asla yan yana gelemeyeceğini kanıtlar nitelikte birçok bilgi mevcuttur. Öncelikle firma, devletten gerekli izinleri alıp, satışını yapacağı her ürün için ayrıca vergi vermektedir. Bu durum aslında tamamen devletin izniyle hareket edildiğinin açık delilidir.

Sonuç olarak Ogansia Dolandırıcılığı diye bir kavramın olması halinde devlet izin verip vergi almazdı. Ayrıca satılan her ürün laboratuvarlarca geçerliliği kanıtlanmış nitelikler taşımaktadır. Piyasaya sürülecek her ürün, Sağlık Bakanlığınca onaylanmadan geçerliliğini sürdürmemektedir.

Ogansia üyeleri firma tarafından kendilerine belirtilen onaylı sağlık ürünlerinin satışını gerçekleştirerek her ay düzenli gelir elde etmektedir. Elde edilen gelirler ise üyelerin banka hesabına düzenli olarak yatırılmaktadır.

Ogansia Belgeleri Nelerdir

Ogasnsia izin ve onay çerçevesinde hareket eden, kalitesini kanıtlayan bir firma olduğunu gerekli bilgi ve belgelerle ispatlamıştır. Tüm bilgi ve belgelerini ise en ince detayı ile birlikte web sitesi üzerinde yayınlamıştır. Yayınlanan belgeler arasından ilk olarak Sağlık Bakanlığı izin belgesinin varlığından söz etmek mümkündür.

Bu durum ürünlerin sağlığı tehdit eden nitelikler taşımadığını kanıtlamaya yetiyor. Tarım Bakanlığı Bitkisel Sağlık Ürünleri onay belgesini de Ogansia Belgeleri arasında görmek mümkündür. Ogansia onay belgeleri dışında yetkinliğini kanıtlayan birçok sertifika da almıştır. Sertifika sayısının fazla olması ise firmanın değişime ve gelişime açık olduğunu kanıtlar niteliktedir. Amacı dolandırıcılık olan herhangi bir firma bu kadar kapsamlı çalışmalar içine girmemektedir.

Ogansia sistemi bir pazarlama sistemi olup dolandırıcılıkla alakası olmadığını her açıdan kanıtlamaktadır. Ogansia ile batmak ya da para kaybetmek diye bir kavram da yoktur. Üyelikten sonra site üzerinde zaten alışveriş yaparak bile rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Sadece alışveriş yaparak bile para kazanabilirken pazarlama yaparak ciddi bir gelir elde etmek de mümkündür.

Ogansia Sertifikaları
Ogansia Sertifikaları

Ogansia Sertifikaları

Ağaşıda ogansia sertifikaları hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı