Ogansia Colostrum Gıda Takviyesi Hakkında

Günümüzde insanlar organik beslenmeye özen göstermekte ve sağlıklı yaşam için çeşitli ek gıda tüketimleri yapmaktadırlar. Birçok sağlık ürünleri üreten firma da insanların bu ihtiyacını karşılamak amacıyla takviye edici gıdalar hazırlayarak satışa sunmaktadır.

Ogansia şirket olarak sağlıklı ve kaliteli ürün üreterek bunları kendilerine has satış modelleriyle müşterilere ulaştırarak sektöre yön verme sebebiyle kurulmuştur. Kısa bir süre içerisinde gayet hızlı ve başarılı büyüme gerçekleştiren Ogansia şirketi; üretim fabrikasında ileri teknolojili ürünler üretmekte ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki bayiliklerine ürünleri ulaştırmaktadır. Uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla da bayilik ve müşterilerine kaliteli hizmet ile tam destek sağlamaktadır.

Şirketin vizyonları ve misyonları gereği ürünleri tüm dünyaya tanıtmak ve sektörde devrim yaratmak, bu alanda ürünleri sağlık ve yaşama değer katma amacıyla bayiliklerine de yüksek gelir hedeflemektedirler. Önemli ve büyük yatırımlar yapan bu şirket müşteriler ile de güçlü ortaklıklar kurmak, sürdürmek ve istikrarlı kazanımlar elde etmeyi vizyonu haline getirmiştir.

Ogansia Colostrum hakkında aşağıda temel bilgilere yer verdik. Sayfamızda tüm detayları bulacaksınız.

Ogansia ürünlerinin ortak özellikleri tamamen doğal ve sağlığa yararlı olan maddeler içermesidir. Doğada nadir bulunan bitkilerden elde edilen özler kullanılarak hazırlanan çoğu ürün ogansia farkıyla satışa sunulmaktadır.

Özellikle takviye edici gıda ürünleri içerisinde bulunan özel biyoyararlı besinler sayesinde ogansia ürünleri ayrı bir sağlık deposudur. Ürünlerin özellikleri arasında ayrıca doğada bulundukları formların tüketilmesinin neredeyse imkansız olmasından dolayı tatları da keyif verici hale getirilmektedir. Bu da ürünleri oldukça çekici hale getirmektedir. Dolayısıyla ürünler kıs süre içerisinde oldukça büyük müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Ogansia Colostrum
Ogansia Colostrum

Ogansia Colostrum içeriği nedir

Ağız sütü olarak bilinen colostrum, kadınların doğumundan sonra genel olarak ilk 6 saat içinde meme bezlerinden üretilen kıvamı yoğun olan kremamsı sıvıya denir. Ogansia colostrum görünüşü ve de bileşim olarak sütten farklıdır ve besleyici değeri yüksek olan gıdadır. Colostrum, kandan ve meme salgılarından geçmekte olan protein birikmesinden oluşmaktadır.

Ogansia Colostrum faydaları nelerdir

Colostrum rengi koyu sarı ile kahverengi renkleri arasındadır. Normal süt içerisinde bulunan tüm maddeler colostrumda yer almaktadır. Ayrıca colostrum içerisinde süt içinde bulunmayan biyoyararlı maddeler de bulunmaktadır. Colostrum normal süte oranlar daha yüksek protein, vitamin, mineral ve yağ içermektedir. Bu özellikleri colostrumu özel gıda haline getirmektedir. Dolayısıyla kullanımı gittikçe yayılmış ve farklı formlarda satışa sunulmuştur.

Ogansia Colostrum Nasıl Kullanılır

Ogansia Colostrum Nasıl Kullanılır

Ogansia Colostrum Kullanıcı Yorumları

Ogansia Colostrum Kullanıcı Yorumları

Ogansia Colostrum fiyatı ve satın alma
Ogansia Colostrum fiyatı ve satın alma

Ogansia Colostrum fiyatı ve satın alma

Piyasa ve hizmetler göz önünde bulundurarak  makul değerlerde satılmaktadır.  için aşağıda bulunan satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. Piyasa değerleri göz önünde bulundurarak Ogansia colostrum fiyatı firmayı ve son kullanıcı olan size daha iyi koşullar içerisinde hizmet vermek için makul değerlerde satılmaktadır.

Ogansia colostrum satın alma adımını tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir, whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Eğer bu ürünü hemen satın almak istiyorsanız; aşağıda bulunan ürünü satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Bu makaleye 4 YORUM yapıldı

  1. Merhaba 6 aylık hamileyim şimdiden kullanmaya başlasam zararı olur mu yada yararı

  2. İyi günler. 4 yıllık evliyim. 36 yaşındayım. Herşey denedik. Sebepsiz infertilite yaşıyoruz. Bir tanıdığım sizin ürünlerinizi tavsiye etti. Ama hangi ürün bize yarar bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  3. selam
    ogansia colostrum da soya lesitini ve renklendirici var . diger yurtdısı colostrumların içeriğinde yok ..

    1. Merhaba Fatma hanım sizinle bu konu hakkında detaylı konuşmuştuk gerekli bilgileri topladığım zaman size mail yolu ile ulaşacağım. iyi günler kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir