Neteller Para Gönderme, Neteller Para Çekme

Dünya çapında istenen her yere para transferi sağlayan neteller, saniyeler içinde güvenli işlemler yapmak isteyenler tarafından kullanılır. Alıcının neteller hesabı olmaması halindeyse bir e-posta ile hesapta bekleyen para ile ilgili olarak bilgilendirme yapan sistem, hızlı ve basit kayıt işlemlerinin ardından hemen kullanılabilir.

Online alışverişi destekleyen sistemler sayesinde işlemler daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanabilir. Anında para transferi sağlayan neteller sistemi, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden de tamamlanabilir. Herkese kullanma imkanı sağlayan uygulama, sektörün önde gelen güvenlik sistemleriyle korunur.

Neteller Para Gönderme
Neteller Para Gönderme

Online Ödemede Yeni Kanallar

200’den fazla ülkede desteklenen sistem, 22 para birimi üzerinden işlem yapılmasına imkan tanır. Otomatik para birimi dönüştürme hizmetiyle global bir transfer çözümü sunan sisteme dileyen herkes ücretsiz bir şekilde üye olabilir.

Dünyanın işlem hacmi açısından en büyük rakamlarının döndüğü piyasada, satıcı ve tüketiciler ortak bir platformda yer alarak paranın el değiştirmesini sağlarlar.1999 yılından bu yana alternatif ödeme yöntemlerini beğeniye sunan şirket, milyonlarca müşterinin istediği an işlem yapabilmesine imkan tanır.

Online para göndermenin ve almanın son derece hızlı, basit ve güvenilir olduğu sistem üzerinden NET + kart ile ödeme işlemleri güvenli, Forex yatırımları da güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İşleminizi Dakikalar İçinde Tamamlayın!

Sisteme kısa süre içinde ve kolay bir şekilde üye olan kullanıcılar, tercih edecekleri para yatırma yöntemiyle güvenli alışveriş, harcama ve ödeme yapabilirler. Düşük maliyetlerle büyük harcamalar yapma imkanı sunan neteller ile, banka hesabı veya kredi kartıyla ödeme yapılmak istenen kanal arasında güvenli bir köprü kurulabilir.

Bir elektronik cüzdan uygulaması olarak dikkat çeken sistem, bitcoin dahil olmak üzere farklı para birimleri üzerinden alım ve satım işleminin gerçekleşmesi için kullanılabilir.

Dünyada yeterince tanınan ve kullanılan sistem sayesinde, kolay ve güvenilir işlemler gerçekleştirerek para hesabınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde çevrimiçi para transferi sağlayan sistem sayesinde banka masrafı ödemeden işlem yapılabilir. Bu hesap üzerinden işlem yapabilmek için üyelik aşamasında tanımlanan hesap üzerinden yeterli paranın transfer edilmesi gerekir.

Kredi kartı, ön ödemeli kartlar ve banka hesabı üzerinden yapılabilecek transfer hesapları sayesinde online alışverişler keyifli hale gelebilir. Sevdikleriniz için tanımlayabileceğiniz bir hesap üzerinden alışveriş özgürlüğünün yanı sıra belirlenen limitte alışveriş imkanı sağlayan sistem sayesinde aklınız hesaplarınızda kalmaz.

İstediğiniz kişi ya da kuruma para gönderebilmek veya kendi hesabınızı neteller üzerinden takip etmek için siz de işe üyeliğinizi aktive ederek başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir