Nahrin Network Türkiye Hakkında Detaylar Burada

Gün geçtikçe network alanında yapılan işler de artmaktadır. Bunlara örnek olan ve dünya üzerinde uzun yıllardır iş ortaklığı sağlanan Nahrin network artık Türkiye’de. 60 yıllık geçmişiyle Türkiye’ye de giriş yapan Nahrin güven içinde kazanç imkanı sunuyor. Network marketing sektörüne yeni bir soluk getiren firma ayrıca yabancı network marketing şirketleri arasında bulunmaktadır.

İlk olarak 19302lu yıllarda oluşmaya başlamış bir çalışma ağıdır. İsviçre Alplerinde yer alan küçük bir köyden dünyaya yayışmış bir iş ortaklığıdır Nahrin.

Öncelik baharatlar ve gıdaların birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Sarnen ve Berneck’te bulunan iki farklı üretim fabrikasıyla birlikte ilerleyen zaman içinde 400’den fazla ürün içeriğine sahip olunmuştur. Günümüze gelindiğinde 20’den fazla ülke içinde yaygın olarak tercih edilmektedir. 1957 yılında “doğrudan satış tekniğine” geçilmiş ve böylece dünyaya açılım da başlamıştır.

Makalemize başlamadan önce network marketing nedir yada network marketing nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazlarımız ile daha fazla bilgi alabileceğinizi unutmayın!

Nahrin Network Nedir
Nahrin Network Nedir

Nahrin Network Nedir

Nahrin network nedir Türkiye’ye gelişi 2014 yılını bulmaktadır. Kasım ayından bu yana İsveç kalitesi Türkiye vatandaşlarıyla buluşmaktadır. Kısaca Nahrin kazanç sağlanabilecek İsveç markalı bir network şirketidir. ISO 3001 dışında gıda alanında önemli olan GMP ve Veterinerlik sertifikaları da bulunmaktadır.

İsviçre sağlık bakanlığı ve Türkiye’de sağlık bakanlığının dışında tarım bakanlığı onayıyla satış yapılmaktadır.Başta İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’de bursa, İzmir gibi farklı illerde depolar bulunmaktadır. “kaliteli kullan ve kaliteli yaşa” sloganıyla yola çıkan firma gerekli tüm izinleri alarak network alanında sorunsuz hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Nahrin Network Ürünleri
Nahrin Network Ürünleri

Nahrin Network Ürünleri

Nahrin network ürünleri çeşitliliği fazla olan bir isimdir. Aromatik ya çeşitlerinin yanı sıra kozmetik alanda farklı ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinden gıda takviyelerine kadar 400’den fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Türkiye’de 15 ürün satışa sunulmaktadır.

Aromatik yağlar içinde limon, lavanta yapı bulunmaktadır. Tamamen bitkisel olarak hazırlanan ürünlerdir.Kişisel bakım ürünleri içinde günlük ihtiyaçları karşılayacak roll-on, diş macunları, şampuanlar yer alırken özellikle hanımların ilgisini çekebilecek besleyici içeriğiyle gündüz ve gece kremleri gibi özel ihtiyaçlara uygun ürün seçenekleri de bulunmaktadır.

Saç serumu vücut losyonu gibi özel ürün çeşitliliği de Nahrin ürünler arasındaki alternatiflerdir. Gıda takviyeleriyle de İsveç kalitesinde işlenmemiş doğal içerikli takviyeler sayesinde sağlıklı bir yaşam vaat edilmektedir.

Nahrin Network Güvenilir Mi

Network şirketleriyle ilgili en önemli sorulardan biridir güvenilirlik. Nahrin network güvenilir mi öncelikle İsveç kalitesini arasına almış bir oluşumdur. 60 yıllık bir geçmişi olması da güven konusunda en önemli referanstır.

Ürünlerin üretim ve satışa sunulmasında gerekli tüm izinlerin alınmış olması da güven verici bir diğer özelliğidir. Türkiye’de de satışa sunulmasından önce sağlık bakanlığı ve tarım banaklığı tarafından gerekli tüm belgeler sağlanmaktadır.

Gelir elde etme amaçlı olarak şirket 8 farkı yöntem sunmaktadır. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek kazanç sağlayabilmektesiniz. Üye olmanızla birlikte kazanç sağlamanıza yönelik tüm alt yapı çalışmaları yapılmaktadır.

Nahrin Network Kazanç Planı
Nahrin Network Kazanç Planı

Nahrin Network Kazanç Planı

Nahrin network kazanç planı ise kazanç sağlamak için önünüzde 8 farklı yöntem bulunmaktadır. Öncelikle yapılması gereken üyelik işleminin gerçekleştirilmesidir. Ardından size sunulan 8 farklı seçenek üzerinden kazanç sağlayabilmektesiniz.

Perakende satış primi sayesinde müşteri edinerek %50 oranında bir karla satış yapmanıza imkan sağlanmaktadır. Bir diğer sunulan fırsat ise online satış primidir. Sizin üzerinizden sisteme dahil olan her bir üyeden en az %25 oranında kazanç sağlamaktasınız.

Referans primi olarak ifade edilen bir diğer kazanç sisteminde sizin sisteme üye ettiğiniz kişilerin ilk yaptıkları alışveriş üzerinden elde edeceğiniz %20 oranında kazanç sağlamaktasınız.

Unilevel derinlik primi kazanç sistemi sayesinde oluşturduğunuz satış timi ya da müşteri portföyünden yapılan her alışverişlerden en az %4 en fazla %21 oranında gelir elde edebilmektesiniz. Unilevel kademe primi ise Unilevel derinlik primine ilave bir kazançtır.

Oluşan ilk 4 çizgiden sonra kazanç sağlamaya yönelik bir gelir sistemidir. Bu sistemde liderlik primi sayesinde %21 seviyesine ulaşmanız halinde özel prim imkanlarından da faydalanmaktasınız.Binary denklik primi ile hesabınıza üyelerinizin alışverişleri üzerinden oluşan ikili sistem uygulamasıyla %20 eşleme kazancı sağlamaktasınız.

Son olarak İnteraktif promosyon primi kazancı sağlayabilirsiniz. Size belirlenen promosyon tutarlarını yapmanız halinde sürpriz kazançlar elde edebilmektesiniz.

Nahrin Network Dolandırıcılığı ve Şikayetleri

Nahrin network şikayetleri ile ilgili şirketi incelendiğinde ürünler hakkında ve çalışma sistemi hakkında yapılan bir şikayet olmadığı gözlemlenmektedir. Sistem memnun edici bir şekilde çalışmaktadır.

İsveç markasının verdiği güven içinde ürün kullanımıyla ilgili yaşanılan bir sorun olmadığı gibi sistemden kazanç sağlayanlarında tavsiyeleriyle karşılaşılmaktadır. Yada Nahrin network dolandırıcılığı gibi.

Nahrin Network Yorumları

Nahrin network yorumları ise network şirketleriyle ilgili yapılan yorumlar sisteme dahil olunup olunmama konusunda belirleyici olmaktadır. Nahrin network hakkında yapılan müşteri yorumları ve kazanç elde edenlerin yaptıkları yorumlar dikkate alındığında sitemin sıkıntısız bir şekilde çalıştığı ifade edilmektedir. Türkiye’de uzun bir geçmişi olmamasına rağmen sektörde 60 yılını tamamlayan bir kuruluş olması güven verici bir özelliktir.

Sağlık alanında gerekli tüm izinlerin alınarak işlemlerin yapılıyor olması ve doğadan alınan ürünlerin işlenerek tekrar kullanımına kaliteli şekilde fırsat tanınması anlayışıyla kurulan bir düzen olması insanları cezbetmektedir.Sunulan iş imkanları ve kazançların yüksek olmasıyla da bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Yapılan yorumlar içinde kazançların düzenli aktarıldığı ve sorunsuz işleyen bir sistem olduğu da özel olarak belirtilmektedir.

Nahrin Network Paketleri

Nahrin network paketleri ürün çeşitliliği bakımından 3 farklı paket uygulaması bulunmaktadır. Yağlar, kişisel bakım ve gıda takviyeleri. Satış anlamında bakıldığında da avantajlı müşteri programları, çözüm ortaklığı programı ve son olarak kazanç planı olarak farklı üç paket program uygulanmaktadır.

Nahrin Network Üye Kayıt Olma

Nahrin network üye olma işleminde öncelik sitenin Türkiye sayfasına giriş yapmaktır. Nahrin network kayıt olma işlemi ana sayfa ekranında sağ üst bölümde bulunan “bize katılın” başlığına gelinmesi halinde açılan ekranda sponsor üye numarası ya da ismi istenmektedir. Bir sponsor olmaması halinde alt bölümde yer alan başlık tıklanarak üyelik işlemi başlatılmaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir