Mycrin Mybot Trading Bot Al Sat Robotu Hakkında

Robotlar hayatımızda ki önemi her geçen gün daha da artıyor. Artık robotlar bizlere para kazandırır hale geldi. Aşağıda ki makalemde nasıl olduğu hakkında tüm bilgileri bulacaksınız.

Mycrin Mybot Nedir

MyCrin Network nedir 2017 yılının aralık ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde 1 milyon dolar yatırım ve 100 bin dolara sermaye ile 4 ortak tarafından, 15 yıllık ticari deneyimi network marketing ile buluşturan bir şirket olarak kurulmuştur.

Bu şirket 15 yılı aşkın teknoloji ve deneyim ile günümüzün en teknolojik buluşu olan ve dünyanın yeni finansal sistemi olma yolunda ilerleyen kripto para sektöründe öncü bir şirket olmayı hedeflemektedir. Gelişmekte olan bu sektörün muhtemel kazanç fırsatlarının farkında olan MyCrin şirketi, kendi ile birlikte hareket eden kişileri network marketing ve kripto para sektöründe bireysel özgürlüğe ve kazanca ulaştırmak anlamında ciddi bir hedefe sahiptir.

Mybot nedir, binance ve bittrex gibi entegre edilen borsaları anlık olarak izleyen ve önceden verilmiş olan talimatlar doğrultusunda yatırımcılar için işlemler yapan bir yazılımdır. Bu yazılım önceden belirlenmiş olan fiyatlarda yatırımcıların müsait olmadığı durumlarda onların yerine kripto para birimleriyle alım satım işlemi yaparlar.

Ancak kendi kendine hareket etmeyen mybot kullanıcısının emirleri doğrultusunda bu emirlerden çıkmadan alım satım işlemi yapmaktadır. Mybot kripto para borsalarına API entegrasyonu sayesinde bağlanarak verilen emirleri uygular.

API kurulumu yapıldıktan sonra kullanıcıların borsada çevrimiçi olmalarına gerek kalmadan bu yazılım sayesinde tek bir tuşla verilen emirlerin yerine getirilmesi sağlanır.

Kripto para borsalarında alım emri, satım emri ve stop emri olmak üzere 3 tip emir vardır. Alım emrim borsadan BTC alınmak istendiğinde eğer fiyatı 50 Türk Lirası ise 45 Türk Lirasından emir verilir fiyat 45 Türk lirasına düştüğünde bu emir otomatik olarak yerine getirilir. Böyle durumlarda elimizdeki parayla sadece 1 işlem yapmak için imkan olur.

Ancak mybot sayesinde bu imkân katlanmış olur. Yani elde olan miktar ile sadece 1 işlem yapmak yerine mybot kullanıcı yerine verilen emirler dâhilinde birkaç tane farklı coine birkaç farklı alım ya da satım emri verebilmektedir.

Üstelik bunun için kullanıcının çevrimiçi olarak piyasada bulunmasına da gerek yoktur. Bunun dışında da çok fazla faydası bulunan Mybot tamamen yatırımcı dostu bir uygulama olarak göze çarpar.

Mycrin Mybot Paketleri

Mycrin Mybot paketleri size belirli aylar içerisinde aldığınız pakete göre kullanım hakkı tanır. Her bütçeye uygun paket seçenekleri mevcuttur.

  • BASIC = $350 > 3 Ay kullanım hakkı. (2.5 PV)
  • STARTER = $650 > 6 Ay kullanım hakkı. (5 PV)
  • GOLD = $1100 > 12 Ay kullanım hakkı. (10 PV)

Mycrin Mybot Kazanç Planı

Tavsiyeniz ile para kazanmak ister misiniz? O zaman Mycrin Mybot Kazanç Planı ile büyüyen organizasyonunuz dan 7 yedi farklı yol ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda ki başlıklarda ana hatları ile anlattım fakat network marketing nedir sorunuz var ise bu makalemi okumanızı öneriyorum.

Tavsiye Kazancı : Yukarıda bahsettiğim paketler içerisinde tavsiye ettiğiniz her paket için ayrı ayrı %15 tavsiye kazancı alırsınız.

Eşleşme Kazancı : Yukarıda bahsettiğim paketlerin sağında puanlar mevcuttur. Bu kazancınızı network marketing binary sistem üzerinden size ödenir. Organizasyonunuzda sağ ve sol kolda 5 PV puan eşleştirdiğinizde extra 50 dolar prim daha kazanırsınız.

Matching Bonus : Unilevel kazanç planına göre dağılım yapılan kazanç modelidir. Basic pakette sadece 1. basamağınızdan, Starter pakette 3. basamağınıza kadar Golg paket de ise 5. basamağa kadar sizin takımınızda ki her kişinin kazandığı eşleşme bonusunuz %10 size ödenir.

Promosyon Kazançları : Ürünü satın aldığınız andan itibaren,

  • $350 – $350 satış eşleşmesinden extra $50 bonus kazanırsınız.
  • $650 – $650 satış eşleşmesinden extra $150 bonus  kazanırsınız.
  • $1100 – 1100 satış eşleşmesinden extra $300 bonus  kazanırsınız.

Kariyer Promosyonları : 

Araç Promosyonları : 

Ücretsiz Tatiller : 

Mycrin Mybot network marketing ile para kazanma yolunu yukarıda ki kazanç dağılımları ile yapmaktadır.

Mycrin Mybot Satın Alma ve Üye Kayıt Olma

Mycrin Mybot Satın Alma ve Üye Kayıt Olma işlemi için şirketin ana sayfasında destek bölümün ile iletişime geçip en kısa sürede yapabilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bu makaleye 2 YORUM yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir