Lea Kozmetik Hakkında Çarpıcı Gerçek Bilgiler

Lea kozmetik üretimde olduğu her ülkede her daim bir numara olmaya devam etmektedir. Lea kozmetik‘in ismi yabancı olsa da Türkiye bölgesinde hizmet vermektedir. Lea kozmetik‘in Türkiye ve diğer bir çok ülkelerde milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş imkanı sunar.

Bu sayede nerede olursanız olun her zaman en sevdiğiniz favori markaları burada bulabilirsiniz. Firma 2006 yılından bu yana kendini geliştirmekte ve dünyanın birçok ülkesinde ticaret yapmaktadır. Dilediğiniz yerden internet sitesini ziyaret edip , istediğiniz ürünleri sipariş edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Network marketing sektörü içerisinde bulunan kozmetik firması sektöre yeni bir soluk getirö-miştir. Yerli network marketing şirketleri arasında yerini almıştır.

Lea Kozmetik Nedir, Nerede Kuruldu ve Kimin
Lea Kozmetik Nedir, Nerede Kuruldu ve Kimin

Lea Kozmetik Nedir, Nerede Kuruldu ve Kimin

Lea kozmetik uzun yıllardır kozmetik sektörünün lider markalarından birisi haline gelmiştir. Firma çıkardığı ve tasarladığı ürünler ile her zaman bir numara olduğunu göstermiştir. Bu zamana kadar milyonlarca müşterisi bulunan Lea kozmetik, kim tarafından kurulduğu hakkında kesin bilgiler yoktur.

lea kozmetik hakkında bilgi vermek gerekirse, Trakya serbest bölgesinde kurulan bir firmadır. Yaklaşık 15 yılı aşkın süredir de kozmetik sektöründe faaliyet göstermektedir. Birçok popüler kozmetik markasını da elinde bulunduran firma her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Büyüme ivmesini network marketing ile yapmaya başlamıştır.

Buraya geçmeden önce network marketing nedir yada network marketing nasıl yapılır merak ediyorsanız bu iki yazımızı da incelemeniz daha fazla bilgi almanızı sağlayacaktır.

Yıllar boyunca ürettikleri marka ve ürünler ile uluslararası platformda da söz sahibi olan firma, her geçen gün çapını genişletmeye devam etmektedir. lea kozmetik katalog ve marka örnekleri gibi çok fazla sayıda ürün üretmekle beraber bunları uluslararası ticarete dökmüş durumdadır. Özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine de ürünlerini pazarlayarak ticaret ağını genişletmektedir. Yapılan araştırmalarda ve platformlarda her zaman ilk sıralarda yer bulan firma son yıllarda gittikçe popüler olmaya başlamıştır.

Popülerliğini hızla arttırarak dünyanın birçok önemli isimleri arasında yer almaktadır. Yurt dışı proje ve işlerde de kalite ve imajını ön sıralara taşımıştır. Uluslararası platformlarda birçok ödül ve başarı kazanan firma müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Binlerce Kaliteli Marka

Bu zamana kadar ürettikleri ürünlerde çok iyi geri dönüşler alan firma her yıl daha da büyümektedir. Özellikle kadınlara yönelik makyaj ve kozmetik ürünleri her zaman revaçta olmuştur. lea kozmetik kimin olduğu daha kesin bir şekilde bilinmese de gösterdikleri kalite ile ön plandadır. lea kozmetik nedir diyecek olursanız eğer, dünyanın önde kozmetik marklarını bulunduran bir firmadır. Türkiye’de de birçok başarıya imza atmıştır ve her zaman bütün bölgelere sipariş almaktadır.

Anında Teslim

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, sipariş edilen ürünlerinin teslimi konusunda da ön plana çıkmaktadır. Türkiye’den de sipariş verebileceğiniz bu firmada milyonlarca ürün arasından istediğiniz ürünü sipariş verebilir ve anında alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün 1-5 gün içerisinde istediğiniz kargo şirketi ile teslim alabilirsiniz. Bu konuda da ilk sıralarda olan firma gittikçe büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

Kullanışlı Site

Lea kozmetik sitesine girerek istediğiniz zaman ve yerde sipariş verebilirsiniz. Uzman ekibi ile yıllar boyu hizmet veren firmada web sitesi olarak da kaliteli hizmet vermektedir. Dilediğiniz yerde sipariş verebilirsiniz. Siteye girdiğinizde sitenin dizaynı ve kolay erişilebilirliği ile dikkat çekmektedir.

Sitede yapacağınız alışverişler gizli kalıp, üyelik bilgileriniz de sitenin korumasında olacaktır. Siteye istediğiniz ülkeden giriş yapıp üye olabilirsiniz. Üyelik avantajları ve özel fiyatlardan sizlerde en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Her Ülkede Bir Numara

Firmamız üretimde olduğu her ülkede her zaman bir numara olmaya devam ediyor. lea kozmetik hangi ülkenin konusu ise ismi yabancı olsa bile Türkiye bölgesinde hizmet vermektedir. Türkiye ve diğer ülkelerde de milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Hangi ülkede olursanız olun her zaman en sevdiğiniz markaları bulabilirsiniz. Firma 2006 yılından beri kendini geliştirip dünyanın birçok ülkesinde de ticaret yapmaktadır. Dilediğiniz ülkeden siteyi ziyaret edip sizlerde istediğiniz ürünleri sipariş edebilir ve kullanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradadır. Müşteri şikayet ve yorumlarını her zaman en iyi şekilde alıp sizlere geri dönüş yapmaktadır. Memnun kalmadığınız ürünlerde bizlerle iletişime geçip dilediğiniz gibi şikayet ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Özel müşteri temsilcilerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için hizmetteler.

Lea Kozmetik Ürünleri Hakkında
Lea Kozmetik Ürünleri Hakkında

Lea Kozmetik Ürünleri Hakkında

Platform ürünleri hakkında tüm detayları, avantajları ve fırsatları 15 yıldır benimseten Lea kozmetik; tasarladığı pek çok ürünle seçkin bir marka yolunda ilerlemektedir. Lea kozmetik ürünleri arasında kişisel bakım, makyaj ve parfümler birbirinden iddialı isimleri ile dikkat çekmektedir.

Ohso, Isabelle Dupont, DermaDhose markaları başta olmak üzere network marketing ile daha fazla kitleye ulaşmış güzellik platformudur. Cilt bakımı, özel kokular ve güzellik ürünleri ile yurt içinde tanınan Lea kozmetik, yurt dışı alanında popülerlik kazanan üretici bir platform olarak yoluna devam etmektedir.

Sağlıklı Güzellik için Lea Kozmetik Avantaj ve Fırsat İmkanları

Sağlıklı güzellik platformunun temellerini yurt içinde atan ve her geçen gün kozmetik avantajları, fırsat imkanları ile büyümektedir. Kozmetik sektörü içinde büyük bir yer edinen platform, milyonlarca kişiye ürünleri ile çeşitli üyelik avantajları sunmaktadır.

Ayrıca ürün katalogunda yer alan tüm bakım, makyaj ve koku çeşitlerinin satış işlemleri dahilinde kazanç kapılarını da açmaktadır. Lea kozmetik her ürününün yer aldığı kataloglarını üyelerine sunarak, her bireyin satış alanında kendini göstermesini sağlamaktadır.Bu konuda büyük fırsatlar sunan Lea kozmetik platformu ile gelişme ivmesini ve tanınma ivmesini uluslararası standartlara taşımaktadır.

Kimyasal İçermeyen Lea Kozmetik Kişisel Bakım Ürünleri

Platformu üzerinde en iyi kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini sunan Lea, her alanda liderlik konumuna erişmektedir. Birbirinden farklı güzellik ürünlerinin içinde her bayanın ilgisini geçebilen bakım malzeme çeşitleri yer almaktadır. Lea kozmetik kişisel bakım ürünleri kategorisinde cilt bakım, dudak bakım, saç bakım, rahatlatıcı krem&masaj jeli gibi ürünler bulunmaktadır.

Cilt bakımı ürünleri arasında; çift fazlı makyaj temizleyici ve makyaj temizleyici mendil bulunmaktadır. Dudak bakımları içinde; parlaklık veren nemlendiriciler çilek ve benzeri aromaları içermektedir.

Saç bakım ürünleri içinde sarımsak özlü, turuncu meyveli, kırmızı meyveli şampuan çeşitleri yer almaktadır. Rahatlatıcı masaj jelleri içinde çift etkili at kestanesi özlü masaj, üç kat etkili çay ağacı özlü balsam gibi kimyasal içermeyen doğal özlerle birleştirilen ürün çeşitliği olmaktadır.

Popülerlik Kazanan Lea Kozmetik Makyaj Ürünleri Çeşitleri

Son yıllarda doğal ve sağlıklı özleri içeren ürünlerini her yere gönderen Lea kozmetik farklılığı ile popülerlik kazanmaya devam etmektedir. Çeşitli güzellik ürünleri içinde makyaj içerikleri de bayanlar tarafından bir hayli tutulmuş durumdadır.

En iyi bitkisel öz ve esans karışımları ile ürünlerini oluşturan Lea kozmetik makyaj ürünleri arasında göz, yüz, dudak ve tırnak alternatifleri mevcuttur. Göz ürünleri; liner, kalem, far paleti, titreşimli maskara, tekli far, kaş kalemi, kaş farı gibi doğal görünüm sunan çeşitleri sunmaktadır.

Aynı zamanda yüz ürünleri; pudra, allık, fondöten gibi kategorileri içermektedir. Dudak ürünleri ise likit ruj, ruj, kalemler doğal renkleri sahip olmaktadır. Tırnak ürünleri içinde oje, oje çıkartıcı gibi çeşitleri sunmaktadır.

İddialı Esanslara Sahip Lea Kozmetik Parfüm – Koku Ürünleri

Lea kozmetik kendi alanında geliştirdiği parfüm ve koku esansları ile kurumsal bir platformla satış ağını genişletmektedir. İddialı esanslara sahip ürünlerini bayan ve erkekler için tasarlayarak, kataloğundan satışını sağlamaktadır.

Seçkin bir kozmetik platformu olarak, her ürününü özenle hazırlayan üretim fabrikasından her kişiye ürün sunumunu yapmaktadır. Lea kozmetik parfüm – koku ürünleri içinde ferahlatıcı esasları içeren vücut spreyi ve kolonya çeşitleri de yer almaktadır. Bayan ve erkek parfümleri ise gün boyunca hissedilen doğal ve bitkisel karışımlar ile üretmektedir. Güzellik için en ideal kokuları Lea kozmetik ile kullanabilirsiniz.

Lea Kozmetik Paketleri

Lea kozmetik, tasarladığı güzellik ürünleri konusunda bir çok paket ve fiyat sunumları yapmaktadır. Kurulduğu andan itibaren Network marketing üzerinden hizmet sağlamaktadır. Çok çeşitli güzellik ve bakım ürünlerini, her daim özenle üreten platform markasıyla paket avantajları sunmaktadır.

Paketleri ve fiyatları nelerdir? Ne gibi avantajlara sahiptir? Gibi bir çok soruya cevap aranmaktadır. Bu hususta Lea kozmetik; hem ürün çeşitliği, hem paket olanakları, hem de hesaplı fiyat oranlarına sahiptir. Lea kozmetik tasarımları, geniş yelpazeye sahip olmakla birlikte alıcısına paketlerle her ürününün alma imkanı tanımaktadır.

Etkileyici Ürün Çeşitleri ile Lea Kozmetik Tanımı

Etkileyici ürün çeşitleri ve Lea markasıyla ünlenen geniş bir tanıtım skalasına hakim platformlardan birisi olmaktadır. Bunun yanı sıra kozmetik fabrikasını kurduğu andan itibaren Lea adını, yurt içi ve yurt dışına duyurmuş, özgün çalışmalarla ürünlerini tanıtmıştır.

Bayanlar ve erkekler tarafından oldukça sık kullanılan bakım ve parfüm ürünleri ile muazzam bir konuma ulaşmıştır. Lea kozmetik alanı; yıllardır süregelen çalışmaları ile Trakya serbest bölgesinde üretim faaliyetine sahiptir.

Aynı zamanda 2006’da açılmış ve 15 senedir kozmetik üretimini yapmaktadır. Buna bağlı olarak yıllardır en iyi kozmetik üreticileri içinde bulunan Lea; Isabelle Dupont, Ohso, DermaDhose marka isimleri ile ezber bozan tanıtımlara sahip olmaktadır.

Lea Kozmetik Giriş Adımları

Bayan ve erkek fark etmeksizin giriş olanağı sunmaktadır. Yıllardır Lea kozmetik çerçevesinde kendi alanına kusursuz üyelik ve giriş adımları paylaşan platformundan hizmet vermektedir. Lea kozmetik, aynı zamanda tüm paket ve uygun fiyatları ile birlikte çok yönlü ek iş fırsatları sunmaktadır.

Bunun için hem üyelik adımları, hem de paket – fiyat rakamlarının incelenebilmesi için kozmetik alanına her kişinin girişine olanak sunmaktadır. Web üzerinden Lea kozmetik giriş adımlarının tamamlanması ile birlikte kataloğuna göz atılması ve ürünlerinin içeriklerinin incelenmesi gibi hizmet çözümleri sunmaktadır.

Lea kozmetik platformunun giriş kısmına her yerden kolaylıkla ulaşım yapılmaktadır. Giriş işlemlerinin ardı sıra Lea kozmetik çeşitlerinin özel olarak hazırlanan paketleri hızlı adımlarla kataloğundan incelenmektedir.

Farklı Alternatifleri İçeren Lea Kozmetik Paketleri

Kozmetik alanında her daim farklı alternatifleri içeren ürün paketleri ile hizmet vermektedir. Paketleri içinde doğal ürünlerle harmanlanmış olan makyaj, parfüm, cilt bakımı, tırnak bakımı ve saç bakımı gibi özellikli seçeneklere yer vermektedir.

Katalog üzerinden tanıtım ve satış hizmeti veren Lea kozmetik paketleri kullanışlı içeriklerle dopdolu olmaktadır. Özel marka içeriklerine sahip ve Lea kozmetik tanıtımlarında yer alan paketleri özel olarak hazırlamaktadır.

Cildi tahriş etmeyen formülleri kullanan Lea kozmetik sunumlarındaki paketler, farklı anlar içinde yenilenmekte ve sunulmaktadır. Özellikli satış platformu ile de Lea kozmetik ürünlerinin her birine ulaşım olanağı sunmaktadır.

En Cazip Oranlar ile Le Kozmetik Paket Fiyatları

Güzellik ürünlerinin en kusursuz tanıtımları, le kozmetik platformu sayesinde her an ziyaret edilerek, gözlemlenmekte ve özel paketleri kaçırılmamaktadır. Cilt – yüz bakımı konusunda ve makyaj – parfüm konusunda da Lea kozmetik paketleri ideal karışımlara sahip olmaktadır.

En cazip oranlar ile Le kozmetik paket fiyatları platformu içinde ve kataloğunda yayınlanmaktadır. Bunun için her yerden, her an platformuna giriş imkanı sunan lea kozmetik, en uygun rakamlarla hizmet vermektedir.

Satış platformu olarak paket fiyatları konusunda müşterilerine adil sunumlar sağlamaktadır. Eşsiz kokuları içeren parfümleri ve makyaj ürünlerinde farklı zamanlarda indirim butonuna basan Lea kozmetik, bayanların tercih ettiği güzellik platformu olmaktadır. Her geçen gün paket fiyatlarını ekonomik olarak yansıtan lea kozmetik platform alanında, emin adımlarla gelişmeye devam etmektedir.

Lea Kozmetik Kariyerler ve Kazanç Planı
Lea Kozmetik Kariyerler ve Kazanç Planı

Lea Kozmetik Kariyerler ve Kazanç Planı

Lea kozmetik çok sayıca imkanı ve avantajı ile milyonlarca kişiye kazanç planları yönünde istihdam sağlamaktadır. Lea kozmetik kariyerler sahibi olmak yolunda ilerleyen ve kapsamlı referans kazanmak isteyen üyelerine, çeşitli programlarla yardımcı olan kuruluşlardan birisidir.

Kariyer, kazanç planı ve ek para imkanına hizmetlerinde yer veren Lea kozmetik çağrılarına yönelen her kişi zaman ile popüler alanlara sahip olmaktadır. Bunun için yönelim sağlayan her üyesine hızlı ve garantili kariyer olanağı sunmaktadır.

Mükemmel İş Fikri Sunan Lea Kozmetik

Lea kozmetik bünyesinde yer almak isteyenlere mükemmel iş fikirleri sunmaktadır. Tüm olanaklarını bünyesine katılmak için başvuran kişilere adım, adım anlatan Lea kozmetik temsilcileri olmaktadır.

Tanıtımlarında yer verdiği ek işler çerçevesinde Lea kozmetik alanının kapılarını aralayanlar, hedefledikleri kazanç tablolarına zamanla erişmektedir. Bunun yanı sıra iş fikri kapsamında Lea kozmetik 2006 yılından itibaren atılımcılara hizmet vermektedir.

Çağdaş bir yaklaşımla gelişme ve büyüme gösteren Lea kozmetik ürünlerinin satış uygulamasına dahil olunmasıyla birlikte kazançların katlanması amaçlanmaktadır. 15 yıl öncesinde bünyesinde ilk attığı tohumların verimini, son hızla almayı başaran Lea kozmetik Trakya serbest bölgesinde ürünlerini geliştirmektedir.

Lea Kozmetik Kazanç Planı için İdeal Çözümleri

Hızla bünyesine yeni çalışma arkadaşları katılan Lea kozmetik, ideal ve kusursuz çözümler üreterek, her kişinin kariyer planında büyük rol üstlenmektedir. Geniş ürün ağı sayesinde her bayanın kolaylıkla yapabileceği satış işlemlerini kazanç planı çerçevesinde temsilcileri özveriyle sunmaktadır.

Lea kozmetik kazanç planı için ideal, özgüven kazandıran ve satışla ilgili her çözümün kavranmasına bağlı gelişmeler sağlanmaktadır. Ayrıca kazanç planı kapsamında kusursuz hizmet sağlayan Lea kozmetik en çok talep alan ve yoğun ilgi gören platform olmaktadır.

Çok amaçlı kazançlar dahilinde ve en güzel kozmetik ürünlerinin satışında ideallik kazanan Lea, hedeflenen konumlara erişim için çözümlerini doğrudan üyeleriyle paylaşmaktadır.

Lea Kozmetik Para Kazanma Avantajı

İnsan ilişkilerine dayalı olarak özgüven aşılayan Lea kozmetik alanına her kişi katılabilmektedir. Kısa sürede kazanma avantajlarını öğrenen her üyesi memnun kalmakta ve para kazanma yönünde geniş kitleye ulaşım sağlanmaktadır. Lea kozmetik para kazanma avantajları ile hedef edilen konum hızla kişilere sunulmaktadır.

Ek gelir çözümlerini her geçen gün geliştirerek, daha büyük bir kitleye seslenen ve paylaşım sağlayan Lea kozmetik platformu; her sorulara anında cevap vermektedir. Kozmetik ürünlerinin yer aldığı kataloglar ile her bölgede tanıtımları sağlanmaktadır.

Bunun için Lea kozmetik bünyesine katılım ve para kazanma avantajını yakalamak adına özel platformuna üyelik sağlanması gerekmektedir.

Lea Kozmetik ile Her Platformda Kariyer Adımları

Her platformda kariyer adımlarının atılmasına imkan sunan Lea, tüm ürünleriyle rağbet gören hizmet alanı olmaktadır. Buna bağlı olarak para kazanma, kariyer ve kazanç planlarında ilk sıralarda hedeflenen Lea kozmetik, her adımda destek tanıtımları sağlamaktadır.

Güzelliğe dair her ürünün bulunduğu Lea kozmetik kataloğunda; yüz güzelliği, parfüm çeşitleri, bakım opsiyonları, saç bakımı gibi çok sayıda malzeme yer almaktadır. Bu ürünler ile kariyer hedefleri, para kazanma imkanları ve kazanç planlarının sağlanması Lea farklıyla yaşanması sağlanmaktadır.

Her türden esans özlerini taşıyan ve cilt üzerinde etkileyici bakım sunan ürünlere sahip Lea kozmetik avantajlarından yarar sağlanmaktadır. Kozmetik ve güzellik ile her kişiye kariyer çözümleri sunulmaktadır. Bayan ve erkek ayrıt edilmeksizin bir çok ürün Lea kozmetik kataloğunda yer almaktadır.

Lea Kozmetik şikayet ve Kullanıcı Yorumları
Lea Kozmetik şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Lea Kozmetik şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Şuana kadar lea kozmetik kullananlar tarafından çok iyi geri dönüşler almaktadır. Müşteri memnuniyetinin verdiği güven ile her geçen yıl daha da büyümektedir. Kozmetik sektöründe her zaman kadınlara yönelik ürünleri revaçta olmuştur. Dünyanın önde gelen kozmetik marklarını bünyesinde bulunduran bir firmadır. Aynı zamanda ülkemizde de birçok başarıya imza atmıştır. Türkiye’nin tüm bölgelere sipariş almaktadır.

Anında Teslimat Garantisi

Lea kozmetik her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Sipariş edilen ürünlerinin teslimatı konusunda oldukça hassas davranmaktadır. İnternet sitesi uluslar arası siparişe açıktır. Türkiye’den de milyonlarca ürün arasından dilediğiniz ürünü sipariş verebilir ve anında ürüne sahip olabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün 1 ile 5 gün içerisinde istediğiniz kargo şirketi ile teslim alabilirsiniz. Lea kozmetik bu konuda da ilk sıralarda olmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren lea kozmetik sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Lea kozmetik yorumlar konusunda çok hassastır. Müşterilerinin isteklerine cevap vermek için her zaman hazırdır. Lea kozmetik kullanıcı yorumları ve varsa lea kozmetik şikayet başlıklı yazıları sürekli kontrol eder. Bu şikayet ve yorumlara her zaman en iyi şekilde geri dönüş sağlamaya çalışır. Memnun kalmadığınız bir ürün olursa firma ile iletişime geçip şikayet ve önerilerinizi gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri her zaman en iyi hizmeti sunmak için hazırdır.

Güvenilir Alışveriş – Kullanışlı Web Sitesi

Lea kozmetik internet sitesine girerek istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde sipariş verebilirsiniz. Uzman ekibiyle yıllar boyunca hizmet veren lea kozmetik web sitesi açısından da kaliteli hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz! İnternet sitesi kolay kullanılabilirliği ile dikkat çekmektedir. İnternet sitesinde yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgileriniz sitenin koruması altında olacaktır. Siteye dilediğiniz ülkeden giriş yapabilir ve üye olabilirsiniz. Ayrıca Lea kozmetik üyelerine özel avantajları ve özel fiyatlar sunmaktadır.

Lea Kozmetik Backoffice Kullanımı

Lea Kozmetik Back Office Nasıl Çalışır

Kategorideki Rastgele Yazılar

10 Yorum

 1. Çalışma sisteminden bahsedebilir misiniz acaba ben tam olarak anlayamadım da ? Nasıl oluyor nasıl yapılıyor

  1. Merhaba Gülşah hanım bu makalemiz sizin gibi araştırma yapan kişiler için bilgi verme amacı ile hazırlandı. Umarım en kısa sürede size Lea Kozmetik ile çalışan bir kaç arkadaş yorum alanını kullanarak yardımcı olacaktır. iyi akşamlar dilerim.

  2. Gülşen Hanım Merhaba,

   Dilerseniz size yardımcı olabilirim. İnternet adresimden bana ulaşabilirsiniz.

   Onur Morbel

 2. Ev hanımlarınin kazanacağı bi firma kazançlari çok iyi bir ayda çok güzel yerlere geldim ve ilerledikce daha çok kazanıyorum ekibime geleni isteyenleri kapım her zaman açık buyrun beraber kazanalim ?

 3. LEA çok hızlı büyüyor ilklerden olmak önemli. 2 yıl içinde Türkiye’de lider olacakları çok belli. Bunu göremiyorsanız bu işi yapmayın derim. 🙂

 4. Ben temmuz ayının ilk günü üye oldum bu firmaya ve ilk haftada 450 tl lik sipariş girdim.. Bir sürü parfüm siparişim vardı.. Siparişlerim gecikti müşteri hizmetlerini arayıp yardım istedim ama ellerinde ürünlerin kalmadığını belirttiler.. Pazartesi günü kargolar elime ulaştı ama eksik iki parfümüm çıktı.. İçinde de not olarak 15.07.2019 tarihinde bu iki parfümüm bana iletileceği yazıyodu.. Ayın sonuna geldik daha parfümler elime ulaşmadı.. Saatlerce müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyoruz ama meşgule atılıyoruz.. Müşterilere mahçup durumdayım ve girilecek siparişlerim varken bu durumda giremiyorum.. Ürünleri iptal etmek istiyorum.. Ve bir daha sipariş giriceğimi sanmıyorum.

 5. ne sallamışınız beeee. 2016 da kurulan bir firma kime hikaye anlatıyorsunuz. 3 senelik elinde toplam 50 ürün olan bir firma

  1. Merhaba Sevtap hanım yada mail adresinize göre çağlar bey mi demeliyim size nasıl hitap edeceğimi bilemedim?

   Eğer kaleminize güveniyorsanız buyrun siz yazın biz takip edelim.

   1. Velev ki 3 yıllık bir firma en azından 3 yılda 3 kalem ürünle ilerlememiş değil mi sevtap hanım,Buyrun kataloğu birlikte inceleyelim üyelik teklif ediyorum size ??

 6. güçlü ve hızlı ilerleyen ekibimde sizde yer almak isterseniz linki tıklayıp üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir