Kyani Ürünlerin Faydaları, Zararları ve Yan Etkileri Hakkında

Network marketing internet alışverişi anlamına gelmektedir. Network marketing Türkiye’de geliştiği gibi bütün dünya çapında da oldukça gelişen, ilerleyen ve hala gelişmekte olan bir sektördür. İnsanlar bu sektör sayesinden kaliteli ürünlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Ek gelir avantajı da en olumlu taraflarında yer alır.

Kyani Ürünlerin Faydaları
Kyani Ürünlerin Faydaları

Kyani Ürünlerin Faydaları

Kyani firması da başta olmak üzere network marketing sektörüne her geçen gün daha fazla firma dahil olmaktadır. Çünkü insanlara kaliteli ürün ve hizmet sunmak bu ürünlere zamanlama olarak da erişebilirlik güvencesi vermek bu sektörün içindeki bütün firmaların baş amacıdır.

Kyani ürünleri sağlık çerçevesi içerisinde kategori olarak geniş bir alana sahiptir. Bu sayede de Kyani firması diğer firmalardan ayrılmaktadır. Firma içeriği faydalı modüllerden oluşan besin desteği ürünleri içermekle birlikte firma kynai ürünleri başlığı altında kendi özel ürünlerini üretebilmektedir.

Sağlık üçgeni denilen yaşamı güvenli nefes almak üzerine kurulu hale getiren her alanda ürün üretmektedir. Sağlık üçgeninden bir tanesi de üretim yapılan alanlar arasında cilt bakımı ve güzellik ürünü grubu da yer almaktadır.

Kataloğun geniş oluşu ve ürünlerin tamamen sağlık çerçevesi içinde üretilmesi Kyani Ürünlerin Faydaları kısmını ön plana çıkararak merak konusu oluşturmaktadır.

Kuvvetli şifa anlamına gelen Kyani isiminden de belirli olduğu gibi faydaları saymakla bitmemektedir. Faydaları arasında protein ağırlıklı besinler içererek kemikleri güçlendirir. Kas kütlesinin gelişimini sağlar. Asit düzenleyici ürünleri mevcuttur.

Vücudun genç ve enerjik hissettiren faydalı besinlerden oluşur. Yaşlandıkça cildin ve vücudun tamamının ihtiyaç duyduğu her eksiği tamamlayan ürünler bütününden oluşmaktadır.

Kyani Ürünlerin Zararları
Kyani Ürünlerin Zararları

Kyani Ürünlerin Zararları

Kyani ürün içeriğinin bu kadar geniş oluşu faydalarından bahsedildiği gibi akıllara acaba kyani Ürünlerin Zararları var mı sorusunu getirdi. Zarar her türlü tahribata verilen isimdir. Bu ürünlerin zararları yoktur çünkü içerik olarak doğal maddeler kullanılmaktadır.

Zarar boyutu tanımlamak bu sebepten anlamsızdır fakat yan etkileri bazı ürünlere alerjisi olan bireyler için dikkat edilmesi gereken bir konu olabilir. Bu sebepten dolayı ürünlerin içinde hangi maddelerin yer aldığı bilinmeden kullanılmamalıdır.

Kyani Ürünlerin Yan Etkileri

Amaçlanan etkiye ikincil olarak verilen tepkiye tıpta yan etki denmektedir. Hayatta her şeyin yan etkisi olabilir. Yenilen besinler bile fayda içeriği yüksek dahi olsa yan etki yaratabilir. Bununla birlikte bazı kullanılan kimyasal ilaçların da yan etkileri olabilir. Doğal olarak kullanılan ürünler de bu gruba girmektedir.

Bu konu kişinin hangi maddeye ne tepki verdiği ile ilgilidir. Bazı insanlar için domates çekirdeğine verilen tepki anlamlı bir tepki olurken bazı bünyeler çekirdeğe ikincil tepki vererek yan etki oluşturabilir.

Doğal maddelerin kullanıldığı ürünler grubuna giren kyani ürünlerin yan etkileri konusunu gündeme getirir. Bu ürünlerde her birinde ayrı ayrı yan etki bulunmaktadır. Çünkü ürün içeriği farklı oldukça yan etkilerde her üründe farklılaşmaktadır.

Kyani bir ürün olan Kyani nitro fx ürünü nitrik oksit takviyesi olan bir üründür. Ürün kullanılırken doz aşımı kesinlikle yapılmamalıdır. Amino asit içerdiğinden dolayı verilen miktardan fazla kullanıldığında mide bulantısı, ishal ve halsizlik yan etkisidir. Tansiyon ve kalp ilaçları kullananlar da dikkat etmelidir. Çünkü bu tıbbi ilaçlar damarların genişlemesini sağlar.

Kyani nitro fx de damarların genişlemesine neden olduğu için hem tıbbi ilaçları kullanarak hem de bu ürünü kullanarak damarlar daha da genişler. Bunun sonucunda ise tansiyonda düşmeye sebep olur. Bu tarz ilaçlar kullanan bireyler kynainin bu ürününü kullanırken normal insanın alabileceği tozdan daha düşük kullanmalıdırlar.

Kyani nitro plus ürünü için de Kyani nitro fx ürününün yan etkileri tansiyon hastaları için aynı şekilde geçerlidir. Fazla doz bu üründe de alınmamalıdır.

Kyani sunrise ürünü daha çok sabahları alınan biyo yararlanım için kullanılır. Vitamin, mineral ve amino asit desteği sağlayan bir üründür. Bu ürünü ise şeker hastaları kullanırken dikkatli olmalıdır çünkü ürünün kendi içeriğinde şeker mevcuttur. Etkisinin az hissedilmesi için şeker hastaları bu ürünü yoğurt gibi şeker kesici maddelerle kullanabilirler.

Bu üründe de günlük doz aşımı yapılmamalıdır çünkü ürün içeriğinde doğal şeker vardır. Normal insana tatlı gelebileceği gibi bu doğal şeker şeker hastalarına da tatlı gelebilir bu sebepten dolayı yoğurt ile alınması tavsiye edilip yan etki yaşanmaması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir