Kyani Sunrise Nedir, Ne işe Yarar, Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir

Kyani Sunrise Nedir

Sağlıklı olmak sadece vücudunuz gerekli tüm besinleri aldığında elde edilir. Ve şüphesiz, hiçbir yiyecek vücudunuza tüm bu besinleri veremez. Kyani Sunrise 22 süper yiyeceğin karışımıdır.

Meyvelerin kralı olarak bilinen Alaska yaban mersini, bu ürünün ana bileşenidir, diğer bileşenler ise Concord üzümleri, kırmızı ahududu, kızılcık özü, wolfberry, nar suyu özü, amla berry özü, ashwagandha özü, brokoli tozu, ıspanak tozu ve daha fazlasıdır.

Kyäni Nedir ve Ürünleri : emredal.com.tr/kyani

Diğer Kyani ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz;

Kyani Sunrise Ne işe Yarar

Kyani Sunrise, temel vitaminler ve mineraller aracılığıyla vücuda büyük enerji sağlar. Ürün vücudunuza günün başlaması için gerekli enerjiyi sağlamak için mükemmeldir. Vücudunuz tüm sabah aktif olarak kalacaktır. Kyani Sunrise daha enerjik ve sağlıklı olmanızı sağlar.

Vücudumuz karmaşık bir yapıdır; vücudumuzun farklı organları, doğru büyümeleri ve sağlıkları için farklı minerallere ve vitaminlere ihtiyaç duyar. Tüm bu besinler Kyani Sunrise ile verimli bir şekilde alınabilir.

Kyani Sunrise içeriği ve Faydaları Nedir
Kyani Sunrise içeriği ve Faydaları Nedir

Kyani Sunrise içeriği ve Faydaları Nedir

Kyani Sunrise, diğer 16 antioksidan bileşenle birlikte doğal Alaska yaban mersini karışımını içerir. Alaska vahşi doğasının besin açısından zengin topraklarından hasat edilen Kyani meyveleri, standart yaban mersinlerinden 10 kat daha fazla antioksidan içerir. Kyani Sunrise, diğer güçlü malzemelerle birlikte Kyani yaban mersini faydalarını kullanımı kolay bir formatta sunar. Kyani Sunrise sağlık ve zindelik kazandırır. Bireylerin sağlığı için hayati önem taşıyan vitamin, mineral ve besin maddeleri içerir.

Concord üzümleri kalp ve kardiyovasküler sağlığı teşvik eder. Nar suyu özü iç sağlığı ve uzun ömürlülüğü teşvik etmede uzun bir geçmişe sahiptir. Wolfberry geleneksel Çin tıbbının en yaygın bileşenlerinden biridir. Yedi vitamin, 11 mineral ve 18 amino asit içerir.

Panax ginseng özü hafızayı ve dayanıklılığı destekler. Diğer önemli bileşenler arasında brokoli tozu, ıspanak tozu ve mangosten konsantresi gibi besin açısından zengin süper gıdalar bulunur. Bu kombinasyon, önerilen günlük C vitamini ve folik asit alımının yüzde 100’ünü sağlar ve önerilen günlük B-vitamin alımının yüzde 200’ünden fazlasını sağlar.

Kyani Sunrise, vahşi Alaska Yabanmersini’ndeki güçlü antioksidan polifenollerden yararlanmak için geliştirilmiştir. Sunrise, sağlıklı yaşamı optimize etmek için 22 süper gıdadan elde edilen ekstreler ile çok çeşitli vitamin ve mineralleri içerir. Yabanmersini tüketimi hücrelere zarar vermemek için serum antioksidan seviyelerini arttırır ve birçok kronik dejeneratif hastalık riskini azaltır.

Kyani Sunrise Yan Etkileri
Kyani Sunrise Yan Etkileri

Kyani Sunrise Yan Etkileri

Ürün tamamen doğal olduğundan, vücudunuzu ilaçların anormal şekilde çalışmasına zorlayabilecek hiçbir kimyasal içermez. Kyani Sunrise piyasada bulacağınız tipik takviyelerden daha fazla antioksidan sunar, ancak kesinlikle güvenli seviyeleri aşmaz.

Sunrise’da B12 gibi diğer bileşenler, özellikle vitamin eksikliği olan kişilerde enerjiyi arttırdığı gösteriliyor. Başka bir bileşen, cildinize, saçınıza ve tırnaklarınıza faydalı olan Biotin’dir. Diğer bazı diyet bileşenleri (kilo kaybına yardımcı olmak için) Taurin (güvenli bir miktar), L-theanine (yeşil çayın bir bileşeni), Inositol (B8’e benzer) ve diğer doğal bileşenleri içerir.

Kyani Sunrise Nasıl Kullanılır
Kyani Sunrise Nasıl Kullanılır

Kyani Sunrise Nasıl Kullanılır

Kyani Sunrise suda çözünen besin maddelerine sahiptir ve faydasını en üst düzeye çıkarmak için sabahları alınması gerekir. Bir şişe veya tek servisli torbalarda sunulan Sunrise, güne başlamak için lezzetli ve sağlıklı bir yoldur. Kyani Sunrise, su, meyve suyu veya yiyecekle karıştırılarak tüketilebilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Açtıktan sonra buzdolabında saklayın.

Kyani Sunrise Kullananların Yorumları

Kyani kullanıcılarının Kyani Sunrise‘ı sevmesini sağlayan % 100 beslenme sağlamasıdır. Kyani Sunrise doğal ürünlerden elde edilen % 100 konsantre beslenme sağlar. Ayrıca, kullananlar ürünün oldukça lezzetli olduğunu söylüyor. Antioksidanların gücünü elde etmenin yanı sıra lezzetli bir üründür.

Kyäni Nedir ve Ürünleri : emredal.com.tr/kyani
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir