Kyani Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları Nedir Hakkında Neler Konuşuluyor

Makale içindeki Temel Başlıklar

Sağlıklı bir yaşam için vücuda alınması gereken besinler, mineral ve vitamin gruplarının tamamının normal bir beslenme düzeninde alınması çok zordur. Eski doğal yaşam düzeni içinde atalarımız ihtiyaçlarını doğal şekilde alabilmiş olabilir.

Ancak günümüzün hayat düzeni içinde market raflarında bulunan fabrikasyon yiyeceklerle ve ekiminden tüketiciye ulaşana kadar bir sürü kimyasal maddenin etkisi altında kalan gıdalarla aynı sağlıklı ortam sağlanamaz.

Kyani Kullanıcı Yorumları
Kyani Kullanıcı Yorumları

Kyani insan sağlığına katkıda bulunabilmek adına meyve özlerinden üretilen takviye gıdalar ve kişisel bakım ürünleri üretir. Ürettiği ürünler sağlık üçgeni denilen birbiri ile bağlantılı üç gruptan oluşur. Bu gruplar, Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus adlarını almıştır.

Kyani Sunrise suda eriyen vitaminler içerir. Meyve ve sebze kaynaklı 20’den fazla antioksidan ile insan vücuduna enerji verir, vücudun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri karşılar. Kyani Sunset ise damar içini ve zihinsel işleyişi güçlendirir. Algılamayı, anlamayı kuvvetlendirir.

Kaliteli bir şekilde uyumamızı, sosyal bir varlık olarak hayatımızı sürdürmemizi sağlar. Sunrise ve sunset serileri ile vücuda 70 civarında faydalı vitamin ve mineralle birlikte omega 3 de alınmış olur.

Bu faydalı maddelerin vücudun her yerine ulaşabilmesi için damarları açma işini de Kyani Nitro Fx/Plus serisi yapar. Bahsedilen ürün grupları böyle birbirine bağlantılı olarak çalıştıkları için sağlık üçgeni adı verilir.

Kyani Şikayet
Kyani Şikayet

Kyani Şikayet

Kyani satış öncesinde ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine azami düzeyde önem verir. Bu nedenle şikayetlerin ve memnuniyetsizliklerin yönetime ulaştırılması oldukça kolaydır. Günümüzün teknolojik imkanları da bu ulaşıma kolaylık sağlar.

Şirketin satış ağı içinde yer alan distribütörler ve şirket yetkilileri problemleri hızlı şekilde müşteri lehine çözmeye çalışır. Çünkü mutlu müşteriler şirketin varlık sebebidir.

Kyani Kullanıcı Yorumları

Şirketin çalışanları ve distribütörleri özveri ile çalışır. Müşterilerle ilişkiler güler yüzle ve müşteri memnuniyeti esasıyla yürütülür. Müşterilerin soru sormak istediklerinde kendilerine kolayca muhatap bulabilmeleri sağlanır. Pazarlama giderleri düşük olduğu için ürünlerin fiyatları da gayet uygundur. Bu nedenlerle müşteri yorumları yüksek oranda olumludur.

Distribütörler de çalışmalarının karşılığında iyi kazanç sağladıkları ve ödemelerini hızla aldıkları için şirkete yaklaşımları ve yorumları olumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir