Kyani Nedir, Kime Aittir, Kurucusu Kimdir Sorularının Cevapları

Makale içindeki Temel Başlıklar

Uluslar arası anlamda kendini kanıtlamış kurumsal bir kimliğe sahip bir network marketing şirketidir. Sağlıklı yaşam sektöründe ürün satışı ve üyelik hakkı veren Kyani şirketinin piyasaya sürdüğü bütün ürünleri doğal içerikten oluşmaktadır.

Dünya’nın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de şubesi bulunan şirketin ürünleri birçok kesimden insanın beğendiği ve severek kullandığı ürünleri hizmete sunmaktadır. Aynı zamanda sağlık üzerine satışını yapmaya izin vererek kazanç kapısı sunmuştur. Bunun yanı sıra sağlıklı ürünlerin satışını gerçekleştirebileceğiniz gibi uygun fiyata kullanım açısından da avantajlar sağlamaktadır.

Kyani Nedir

Kelime manası güçlü şifa anlamına gelen Kyani ismi Alaska eyaletine özgü bir kelime olmaktadır. Aynı zamanda vahşi Alaska yaban mersini adını ile de bilinmektedir. Küresel olarak gün geçtikçe büyüyen ve 64 ülkede faaliyet gösteren Kyani besin takviyesi ürünlerinin yanı sıra kozmetik ve cilt bakım ürünleri alanında da çeşitli ürünler sunmaktadır.

Kyani network marketing şirketinin 3 temel faktörden meydana gelen gıda takviyesi ürünleri Kyani Sunset, Kyani Nitro Fx-Plus ve Kyani Sunrise ürünleri yer almaktadır. İnsanların yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen şirket, kullandığı doğal ürünler ve profesyonel çalışma stiline sahip organizasyonu ile yapmaktadır.

Üyelerine ayrıcalıklı fırsatlar sunan Kyani şirketi diğer network marketing şirketlerinden farklı olarak üyelerini önemseyen bir kazanç planı oluşturmuştur.

Kyani Kime Aittir ve Kurucusu Kimdir

Kyani network marketing şirketinin kurucu isimleri Gayle ve Dick Powell çifti olmaktadır. Her şey Alaska’da araştırma yapan bir araştırmacı ile başlamaktadır. Araştırmacı vahşi Alaska yaban mersinin kabile üzerinde çok faydalı olduğunu tespit etmiştir.

Bu bilgi üzerine Kyani şirketinin kurucu üyeleri harekete geçip elde ettikleri bilgiyi Taylor ve Hansen aile grupları ile paylaşarak 2005 senesinde Kyani şirketinin temelleri atılmıştır.

Kyani network marketing şirketinin sahipleri Jim Hansen, Kirk Hansen ve Carl Taylor tarafından 2007 senesinde ülke olarak İsviçre’de kurulmuştur. Kyani şirketi sahipleri Your Business adlı en popüler Amerika dergisine kapak olarak başarılarına başarı katmışlardır. Bütün deneyim ve bilgi birikimini Kyani şirketine işleyen şirket sahipleri yenilikçi vizyon ile gün geçtikçe ilerleme göstermeye devam etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir