Kyani Mağdurları, Güvenilir Mi ve Yasal Mı Sorularına Net Cevaplar

Makale içindeki Temel Başlıklar

Modern hayatın yaşam şekli içinde insanların beslenme düzeni ve yediği gıdalar çok değişti. Fabrikasyon üretimi gıdaların uzun süre dayanabilmesi için sağlığa zararlı içerikler kullanılmaya başlandı. Hareketsiz yaşam ve fast food tarzı beslenme de eklenince sağlık konusunda tehlike sinyalleri çalmaya başladı.

Bu zor şartlarda insan sağlığının korunabilmesi için bazı mineral ve vitaminlerin düzenli alınması gerekiyor. Kyani bir koruyucu hekimlik olarak düşünebileceğimiz faaliyetlerle gerekli mineral ve vitaminleri içeren takviye gıdalar üretiyor. Protein desteği sağlayan ürünlerle de insan vücudunun yapı taşlarını destekliyor. Firmanın aynı zamanda kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi alanlarda da üretimleri bulunuyor.

Kyani network marketing sistemiyle yıllardır bütün dünyada ürünlerini pazarlarken bir çok sosyal sorumluluk projesi de yürütüyor. Dünyanın fakir ülkelerine maddi destek sağladığı gibi acil yardım malzemeleri ve sağlık ürünleri ulaştırıyor. İş ortaklarının da desteğiyle yardıma muhtaç çocukların eğitim ve beslenme eksikliklerini de gidermeye çabalıyor.

Kyani Güvenilir mi
Kyani Güvenilir mi

Kyani Güvenilir mi

Kyani ürünleri tamamen bitkisel kökenlidir. Meyve özlerinden üretilen gıda takviyeleri ve diğer ürünler piyasa sürülmeden önce uzun süreli testlerden ve denetimlerden geçer. Bugüne kadar ürünlerin bilimsel olarak tespit edilmiş bir yan etkisi görülmemiştir. Zaten müşterilerin geri bildirimleri firma için çok önemlidir ve olumlu olumsuz her görüş dikkatle değerlendirilir.

Kyani ile çalışan distribütörler dilerlerse ürünleri kendileri ve yakınları için alır, dilerlerse satış yapar ya da bir ekip kurarak çalışabilir. Eğer satış yapılıyorsa her alışveriş için önceden belirlenmiş kar paylarını kısa sürede alırlar. Bir iş fırsatı sunulması, yüksek kazanç sağlanması ve ödemelerin zamanında yapılması distribütörlere güven verir.

Müşteriler de sağlıklı ürünleri uygun fiyata almaktan dolayı olumlu geri bildirimlerde bulunur. Pazarlama masrafları olmadığı için ürünler uygun fiyatlarla müşterilere sunulur. Satış sonrasında müşterilerden gelebilen iade ve değişim talepleri hızla incelemeye alınır ve müşteri lehine değerlendirme yapılır.

Kyani Yasal mı

Kyaninin yasal olup olmadığı konusunda soru işaretleri olabilir. Ancak her ülkede olduğu gibi ülkemizde de gerekli izin ve sertifikalar alınmıştır. Satılan ürünlerin her biri kayda geçmekte ve vergileri firma tarafından devlete ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir