Kyani Kurucusu Kimdir? – Kim Nerede, Nasıl Kurdu

Kyani Kurucusu Kimdir? Günümüz ekonomisinde kendine büyük bir pazar payı oluşturmuş şirketin kurucuları birçok insan tarafından merak edilmektedir. Hansen’lar ailesi Kirk Hansen ve Jim Hanson bir petrol şirketi satın aldılar. Küçük bir miktarla aldıkları petrol şirketini Amerika’nın en büyük bağımsız distribütör ağına çevirmişlerdir. Taylor Ailesi, küçük çaptaki arazisini Idaho’da bulunan en büyük işletme çiftliğine çevirmişlerdir.

Her 2 ailede küçük çabalarla pazarlama sektörüne giriş yapmışlarıdır. Kyani Kurucusu Kimdir? Sorusunun cevabı bu iki kurucu aile Hansen ve Taylor ‘lar.

  1. Kirk Hansen
  2. Jim Hansen
  3. Carl Taylor

Ayrıca;

  • Carl Taylor Kyäni firmasının yönetim kurulu başkanı ve CEO’su olarak seçilmiştir.

Kyani kurucu aileleri bu kadar başarılı olacaklarını kendileri de tahmin etmemiştir. Kyani firması, 2005 yılında kurulmuş bir firmadır. Kozmetik alanında ve besin takviyelerinde yararlı 3 ürünle dünya pazarına açılıyor. Firma dünya pazarında kendine çok büyük bir yer buluyor. Kurucuları; çok fazla bilinmeyen iki besin; Vahşi Alaska Yabanmersini ve Vahşi Alaska Kızıl Somonu sayesinde Dünya’da birçok insana fayda sağlamışlardır.

Kyani firması pazarlama alanından zirveyi yakalamış global bir firmadır. Kurucular; İnsanlara sağlıklı bir yaşam sunmak ve bundan da finansal anlamda yararlanmak için Kyani firmasını kurmuştur. Sağlığa faydalı besin takviyeleri ile müşteriler ve distribütörler için iş fırsatları yaratıyorlar.


Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Yorum Aboneliği
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini saklama. ŞİMDİ YORUM YAP.x
()
x