Kyani Kazanç Planı, Kariyerler Basamakları Nelerdir Tüm Ayrıntılar

Makale içindeki Temel Başlıklar

Kyani insan sağlığına faydalı takviye gıda ve kişisel bakım ürünleri üretir. Meyve ve sebze özlerinden üretilen bu ürünlerin içerikleri çok zengindir. 70’ten fazla vitamin ve mineral içerirler. Ayrıca omega-3 de ihtiva ederler.  Günümüzde sağlıklı beslenmenin ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde Kyani ürünlerinin fonksiyoni iyi anlaşılacaktır.

Kyani Kazanç Planı

Kyani kazanç planı ile temsilcilerinin harcadığı eforun ölçümünü en doğru şekilde yapmak için gayret gösterir. Bunun için çeşitli puanlama sistemleri uygular. Temsilcilerden biri bir fatura kestiğinde puantajlar devreye girer ve gelirleri oluşturan puanlamalar başlatılır. Kyani puan türlerinin başlıcaları kariyer puanı, başlangıç puanı ve sadakat programı puanıdır.

Distribütörlerin çalışmaları şirket tarafından iki ayrı ağaç olarak takip edilir. Kyani firmasını sektördeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri bu özgün takip sistemidir.

Ticari ağaçlardan ilki spnsor ağaçlarıdır. Bu ağaçlarda birbirine sponsor olan kişilerin kayıtları bir soy ağacı gibi tutulur. Sponsorluk ödülleri olan team bonus ve check match bonusları bu ağaçlar üzerinden hesaplanır.

Kyani Kazanç Planı
Kyani Kazanç Planı

İkinci ağaç ise yerleştirme ağacıdır. Distribütörler sisteme dahil ettikleri yeni ortakları bu ağaç içinde istedikleri yere yerleştirebilir. Zayıf görülen noktaların güçlendirilmesiyle ekipler sağlam ve güçlü hale getirilebilir. Dünya genelindeki ödüller belirlenirken yerleştirme ağacı esas alınır.

Kyani Kariyer Basamakları
Kyani Kariyer Basamakları

Kyani Kariyer Basamakları

Kyani kariyer basamakları sayısı 13’tür. yerleştirme ağacındaki çalışmaların ciroları arttıkça üst kariyer basamaklarına çıkılır ve o basamakların ödülleri alınır.

Yerleştirme ağacı içinde üç hat bulunur. Distribütörlerin bu üç hat içinde dengeyi sağlamaları gelirlerinin artmasını sağlar. Dengenin sağlanması için yeni çalışma arkadaşlarının zayıf noktalara eklenebileceğini belirtmiştik.

Distribütörler yeni bir müşteri bulduklarında Kyani sistemine müşteri kaydı yapar. Bu uygulama ile müşteriler ürün bedellerinin ödemesini şirkete yapar. Ödeme yapılınca kyani şirketi faturayı müşteri adına keser ve ürünle birlikte gönderir. Hal böyle olunca distribütörler fatura ve tahsilatlarla uğraşma yükümlülüğünden kurtulmuş olur. Riskleri de şirket yüklenmiş olur.

Satış yapan distribütörler her perşembe günü sattıkları ürünün %30’u oranındaki kar payını hesaplarında görür. İş ortakları bulan distribütörler team bonuslar kazanır. Bu bonuslar da eklenen iş ortakları arttıkça ciddi boyutlara ulaşır.

Bu makaleye 6 YORUM yapıldı

  1. Yıllardır network marketing sektöründeyim bu sektör içerisinde Kyani kazanç planını tek geçerim.

  2. Bir çok web sitesinde kyani hakkında yazılar okudum. Ama detaylı anlatımı sadece sizin web sitenizde buldum ilginiz için teşekkür ederim.

  3. Kyani hem kazanç ve kariyer yönünden hem de sağlık yönünden Türkiye’de bir çok network marketing şirketini açık ara sollayacağını düşünüyorum.

  4. Kyani kazanç planı hakkında tüm detaylı bilgilere sahibim benimle iletişim kurabilirsiniz. 054……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir