Kyani Giriş Paketleri ve Ürün Fiyatları Kaç Paradır

Yabancı network marketing firmalarından olan Kyani büyüyerek ülkemize kadar ulaşmıştır. Ülkemize kadar ulana Kyani firması hem ürünlerini ülkemizde satmaya başlamış hem de ürünlerini satmaları için distribütörlük imkanı sunmuştur. Bu işi yapıp yapamayacağınızı anlayabilmek için kyani giriş paketleri müşterilerinin hizmetine sunulmuştur.

Kyani Giriş Paketleri
Kyani Giriş Paketleri

Kyani Giriş Paketleri

Kyani giriş paketleri temel olarak üçe ayrılıyor. Hangi bütçeyle girmek isterseniz ona göre bir seçenek sunulmuş. Küçük paket fiyat olarak 2599 Türk lirası olup içerisinde 8 parça ürün bulundurmaktadır. Ortanca paket 3599 Türk lirası olup içerisinde 12 parça ürün bulundurmakta ve küçük pakette olmayan bazı ürünleri bulundurmaktadır.

Büyük başlangıç paketi ise 5350 Türk lirası olup 18 adet ürün bulundurmaktadır. Büyük paket içeriğinde küçük ve ortanca da olmayan ürünler bulunmaktadır. Genel olarak paket içerikleri aynı olsa da aynı içerikli ürünlerden adet farkı bulunmaktadır.

Kyani Ürünlerinin Fiyatları
Kyani Ürünlerinin Fiyatları

Kyani Ürünlerinin Fiyatları

Kyani ürünleri genel olarak kozmetik ve takviye besin olarak üretilmiştir. Cildinizi daha genç ve canlı göstermeye yönelik serumları ve kremleri bulunmaktadır. Ürünlerin içerisinde genel olarak meyve veya bitki özleri kullanılmaktadır. İnsan vücudunun yaşlandıkça kaybettiği veya azaldığı özelliklerini tetiklemeye çalışan ve yardımcı olan bir çok ürünleri bulunmaktadır.

Yabancı olan firmanın ülkemizde kyani ürünlerin fiyatları müşterilerine biraz fazla gelebilmektedir. Giriş paket fiyatları 2500 Türk lirası ile 5400 Türk lirası arasında değişmektedir. Paket almak istemeyen müşterilerin ya da tek bir ürünü kullanan müşterilerin fiyat aralığı 200 Türk lirası ile 750 Türk lirası arasındadır.

Tekli ürünleri paket almak isteyen müşterilerini düşünen firmanın tek bir ürün için paket fiyatları 480 ve 1950 Türk lirası olarak değişmektedir. Tabi bu kadar düşük fiyattan bu kadar yüksek fiyatlara çıkmasının nedeni paket içeriğindeki adet sayısıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir