Kyani Fleuresse Cilt Bakım Ürünleri Hakkında GERÇEKLER Burada

Her insan zamana meydan okuyarak daha sağlıklı ve güzel görünmek arzusundadır. Kyani, kozmetik ve besin takviyeleri konusunda geliştirdiği doğal ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Cilt bakım ürünlerinden oluşan Fleuresse Skin Care System, doğanın adaptasyon yeteneği temel alınarak formüle edilmiştir.

Kyäni Nedir ve Ürünleri : emredal.com.tr/kyani

Diğer Kyani ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz;

Kyani Fleuresse Cilt Temizleme Kremi

Daha sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşmanın yolu öncelikle cilt temizliğinden geçmektedir. Günümüz şartlarında stres, çevre ve hava kirliliği had safhada olup cildimizin hızla yaşlanmasına sebep olmaktadır.

Cildin serbest radikallere karşı korunmasında kullanacağımız ürünlerin; gündüz kremi, gece kremi, göz kremi ve serumun cilde daha fazla nüfuz etmesi ve sonuç vermesi için öncelikle cilt temizliğini yapmanız gereklidir.

Kyani Fleuresse Cilt Temizleme Kremi
Kyani Fleuresse Cilt Temizleme Kremi

Kyani Fleuresse Boosting Cleanser; cildinizin nazikçe temizlenerek, kir ve kalıntılardan arınmasına yardımcı olur. Temizlenen cilt yüzeyi artık beslenme için hazır hale gelmiştir. Kyani Fleuresse Boosting Yüz Temizleyici ürün, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olan zengin vitaminler, antioksidanlar ve amino asitler içermektedir. Ürün size sağlıklı bir cilt temizliğinin konforunu yaşatır.

Fleuresse Boosting Temizleyicinin Kullanımı: Elinize alacağınız bir miktar ürünü nemli cildinize masaj yaparak uygulayınız. Ardından ılık su ile durulayıp, nazikçe kurutun. Cildinizin ne kadar ferahladığını, arındığını ve ipeksi bir hale geldiğini ilk anda gözlemleyeceksiniz.

Kyani Fleuresse Gençleştirici Serum
Kyani Fleuresse Gençleştirici Serum

Kyani Fleuresse Gençleştirici Serum

Cilt sağlığını korumak için; cilt temizliğine özen gösterilmesi, bol su içilmesi, yeterli ve dengeli beslenilmesi gerekmektedir. Ancak cildi yaşlılık izlerine karşı korumak ve daha genç bir cilde sahip olmak için daha fazlasına ihtiyaç vardır. Bunun için cilde doğru bakım uygulamak oldukça önemlidir.

Yüz serumu, gündüz ve gece kremlerinin ulaşamadığı yerlere kadar nüfuz ederek, en derin cilt katmanları nemlendiren bir üründür. Cildi derinlemesine besler, cildin hızla iyileşmesini, onarılmasını ve yenilenmesini de sağlar.

Fleuresse Serum, İsviçre elma kök hücrelerinden özler içeren hafif ve ferahlatıcı bir serumdur. Cildi gençleştirir. İnce çizgilere ve kırışıklıklara karşı cildin korunmasına yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltır.

Kullanımı: Yüz temizlendikten sonra cilde bir pompa Fleuresse Serum uygulayın. Yüzünüz ve boynunuza düzgün bir şekilde pürüzsüz hale getirene kadar masaj yaparak sürün. Serumun emilmesi için en az bir dakika bekleyin. Ardından Fleuresse Gündüz veya Fleuresse Gece Kremi uygulayın.

Kyani Fleuresse Günlük Nemlendirici Krem
Kyani Fleuresse Günlük Nemlendirici Krem

Kyani Fleuresse Günlük Nemlendirici Krem

Yıllar geçtikçe cildimiz mat ve pürüzlü hale gelerek berraklığını kaybeder ve ciltte ton eşitsizliği görülmeye başlar. Gün boyu maruz kaldığımız çevresel faktörler ve stres cildimizi olumsuz yönde etkiler. Yeterli beslenme ile bu hasarı azaltabilir ve gençliğin parlaklığını geri kazanabiliriz.

Fleuresse Day Brightening Creme, ince çizgileri önlemede oldukça etkilidir. Mevcut çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak ve daha genç bir görünüm elde etmek için yoğun nemlendirme sağlar. Cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve beslenmesini sağlar.

Kullanım: Ürünü yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak cömertçe uygulayınız. Fleuresse Day Brightening Creme, cildi güneşin zararlı etkilerinden korur ve cilt tonunu eşitler. Etkin sonuç elde edebilmek için kremi uygulamadan önce cilt temizliğini yapmanız faydalı olacaktır. Makyaj yapmadan önce tamamen kurumaya bırakınız.

Kyani Fleuresse Gece Kremi
Kyani Fleuresse Gece Kremi

Kyani Fleuresse Gece Kremi

Vücudumuzdaki tüm organlarımız gibi cildimiz de tüm gün güneş ışığı, stres ve serbest radikallerle mücadeleden yorgun düşmektedir. Vücudumuz, her gece bize genç görünüm kazandıran nemlendirme ve esnekliği iyileştirmek için çalışır.

Zamanla bu yenilenme kabiliyeti yavaşlar, bu da kuru, cansız bir cilt ile sonuçlanır. Dolayısıyla, cildimiz geceleyin tazelenme ihtiyacı duymaktadır. Gece kremleri, cildimizin kaybettiği nemi geri vermek ile yükümlü olan kremlerdir.

Antioksidanlar, vitaminler ve amino asitler bakımından zengin olan Fleuresse Night Crème, siz uyurken cildi nemlendirerek gece kuruluğunun önüne geçer, cildi yeniler, hücre yenileme mekanizmasını destekler, ince kırışıklıkların giderilmesini sağlar, yeni kırışıklık oluşumunu geciktirir, cilt pigmentasyonunu olumlu etkiler, cildi besler.

Kullanımı: Cilt temizliğinizin ardından gece kremini yüzünüze ve boynunuza cömertçe masaj yaparak uygulayın. Tazelenmiş ve nemli bir cilt ile güne merhaba deyin!

Kyani Fleuresse Göz Kremi
Kyani Fleuresse Göz Kremi

Kyani Fleuresse Göz Kremi

Gözlerinizin çevresinde bulunan deri oldukça incedir. Kullanılan nemlendirici malzemeleri, yüzünüzün diğer bölgelerindeki derilerden çok daha hızlı emer. Çok narin bir yapısı bulunduğundan tahrişlere ve yaşlanma etkilerine karşı oldukça korunmasızdır. Göz bölgesinde yağ bezi bulunmamaktadır. Bu nedenle doğal olarak çok az yağlanma mevcuttur. Göz kremleri tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir.

Fleuresse Göz Kremi, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaların görünümünü azaltma özelliğine sahiptir. Hassas bir formülle üretilen kremde doğal olarak bitki özleri kullanır. Bu özel formül sayesinde, yoğun nemlendirme ile ince çizgileri yumuşatmak, kırışıklıkları azaltmak ve gözlerinize ışıltılı, sıkı ve genç bir görünüm vermek artık mümkün hale gelmiştir.

Kullanımı: Nazik hareketlerle, gözün yörünge kemiği etrafına yarım pompa göz kremi uygulayın. Maksimum etki için göz kremini gözünüzün içten dış köşelerine doğru nazikçe masaj yaparak sürün. Sonraki ürünü uygulamadan önce göz kreminin tamamen emilmesini bekleyin.

Kyäni Nedir ve Ürünleri : emredal.com.tr/kyani
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir