Kyäni Nedir, Ürünleri, Kazanç Planı, Şikayetleri ve Kurucusu

Kyani giriş yapılabilecek elit firmalardan birisi olup, firma kozmetik ve besin takviyeleri alanlarında geniş ürünlere sahiptir. Ayrıca cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Buna ek olarak tüm ürünlerinin kendi markası olması ve kalite ödüllerine sahip olması firmaya güven ve itibar kazandırıyor. İlhamını direkt doğadan alan ve egzotik meyvelerle ürünlerini tasarlayan bu firma kendine has bir kültürü ve felsefesi vardır.

Kyani Nedir
Kyani Nedir

Kyani Nedir

Kyani, besin takviyeleri ürünleriyle ün yapmış bir firmadır. Dünya üzerinde birçok ülkede bulunan bu firma geniş bir yelpazeye sahiptir. Peki Kyani nedir ne işe yarar Asıl uzmanlık alanları besin takviyeleri olmuştur. Kendine has olan kuralları, felsefesi ve kültürü bulunan bir kurum olmuşlardır.

Neredeyse besin takviyeleri sektöründe tek bilinen isimdir. Ürünlerini özel meyvelerle hazırlayıp müşteri önüne sunmuşlardır. Dünyanın dört bir yanından faydalı bitkiler ve meyvelerle birlikte hazırladıkları ürünleri onları sektörde sembol yapmıştır.

Türkiye’de de birçok bayisi bulunmaktadır. Birçok insanın tercih ettiği ve severek kullandığı ürünleri dünyada rağbet görmüştür. Besin takviyeleri ve sağlık ürünleri sayesinde sağlık sektörünü de ilgilendiren bir yanları vardır.

Kyani Nerede ve Kim Tarafından Kuruldu
Kyani Nerede ve Kim Tarafından Kuruldu

Kyani Nerede ve Kim Tarafından Kuruldu

Birçok müşteri için kurucuların nasıl insanlar oldukları önemlidir. Müşterinin asıl isteği onunla ilgilenilmesi olmuştur. Kyani’den alışveriş yapmak isteyenler için de bu soru oldukça önemlidir. Hangi ülkeye ait bir firma oldukları ve izledikleri politikalar da müşteriler için önemlidir. Bir kez daha soracak olursak Kyani hangi ülkenin yada Kyani kurucusu kimdir?

Kyani, 2007 yılında üç kişi tarafından kurulmuştur. Bunlar Kirk Hansen, Carl Taylor ve Jim Hansen‘dir. Tüm tecrübelerini bu şirkete aktaran bu üç insan Kyani’ye hayatlarını adamışlardır. Benzersiz bir özveri ve motivasyona sahip olan bu kurucular başarılı işlere imza atmışlardır. Bu sayede network marketing endüstrisinde önemli bir noktaya ulaşacaklardır.

Kyani Ürünleri ve Kullananlar
Kyani Ürünleri ve Kullananlar

Kyani Ürünleri ve Kullananlar

Sadece besin takviyeleri ürünleri yoktur. Kozmetik ve cilt bakımından oluşan geniş bir yelpazeye sahiptirler. Kyani’ye ait gıda takviyesi ürünleri üçe ayrılır. Bu Kyani ürünleri, Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus olarak müşteri önüne çıkar. Bu saydığımız ürünler şirket tarafından belirlenen bir sağlık üçgenini oluşturmaktadırlar. Sizin ideal sağlığınıza kavuşmanız için yirmiden fazla değerli madde içermektedir. Ayrıca bu değerli maddelerin hepsi sağlığınız için birebir olarak hazırlanmıştır.

Kyani sağlık üçgeni basit ve anlaşılabilir bir sistemdir. İçinde Vahşi Alaska Yaban Mersini, E vitamini, Omega-3 ve meyve ekstresi barındırır. Alaskanın vahşi soğuğunda yetişen vahşi bir meyveyle hazırlanmış bu ürün oldukça sağlıklıdır. Ayrıca cilt bakım ürünleri de sektörde eşsizdir.

Kyani Ürünleri Nasıl Kullanılır : kyaniwellness.emredal.com.tr/kyani-urunleri-nasil-kullanilir

Kyani, yaban mersini ve İsviçre elma ekstresini kullanarak başka maddelerle birlikte cilt bakımında çağ açmıştır. Yaşlanmaya karşı koyan ve daima genç bir görünümü size kazandırmayı hedeflemişlerdir. Olabileceğinizin en iyisi olduğunuzu hissettirmeye özen göstermişlerdir.

Cildine ve sağlığına önem veren ve kendisine özen gösteren herkes kullanabilir. Ayrıca şirket sosyal medya kanalları sayesinde yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri kimlerin kullanıp kimlerin kullanamayacağını bir profesör yardımıyla açıklamışlardır.

Kolaylıkla sosyal mecralardan bulabileceğiniz bilgiler mevcuttur. Şirket bizzat bir profesör aracılığıyla size açıklama yapmıştır. Yapacağınız internet araştırmaları sayesinde bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dünyada kullanımı sık olan fakat ülkemizde pek bilinmeyen bir firmadır. Daha önceden bizzat denemiş olduğum Kyani Sunrise çok hoşuma gitmişti. Hiçbir yan etkisiyle karşılaşmamıştım. Ayrıca Kyani kullananlar görünümlerine ve sağlıklarına önem veren insanlardır.

Yaşlanmak istemeyen ve hep genç kalmak isteyen insanlar için bizzat tasarlanmıştır. Ürünlerin içinde tamamen doğaya ait meyveler bulunması sağlığınıza ne kadar değer verdiklerinin de göstergesidir.

Kyani Kazanç Planı

Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir kazanç planına sahiptir. Tüm çalışanlarını kategorilere ayırdığı ve düzenli bir şekilde organize ettiğini belirtelim. Soy ağacı adında bir grafiği vardır. Bu grafik dallara bölünüp sizin kademenizi gösterir. Ayrıca sponsor ağacı vardır. Kyani kazanç planı çok kazandıran eşsiz bir sistem oluşturur.

Ayrıca ekip kurmak istediğinizde de ayrı bir grafik sunarlar. Bunun adı da yerleştirme ağacıdır. Birçok şekilde kazanabileceğiniz bir firmadır.

Hem kişisel primleriniz hem de ekip bonusları size ek gelir sağlamaktadır. Buna ek olarak ağaç dediğimiz grafiklerde de sizi seviye seviye ayırırlar. Her çalışanın hakkı olanı alması için mükemmel bir uğraş sergilerler.

https://kyaniwellness.emredal.com.tr/kyani-kazanc-plani

Kyani Güvenilir mi

Etkisini direkt olarak meyveden alan ve içinde birçok yararlı madde bulunan ürünlerdir. Tamamen insan eliyle yaratılmış bir doğa harikasıdır. Tatları da vücudunuza etkileri kadar güzel olan ürünler pazarlamaktadırlar. Elbette bazı vücutlar için yan etkileri olabilir.

Fakat şirket bu yan etkileri önlemek için bir profesör aracılığıyla açıklama yapmıştır. YouTube sosyal mecrasından bulabileceğiniz videolar hazırlamışlardır.

Fakat insanlar alışveriş yaparken önce güvenmek ister. Peki Kyani Güvenilir mi Kurucularının mükemmel özverisi ve çalışanlarına verdikleri değer güvenilir olduklarının kanıtıdır.

Çalışanlarına özel günlerde verdikleri hediyeleri mevcuttur. Bu da çalışanlarını unutmadığının göstergesidir. Ayrıca müşteri haklarını korumak için çok çalışırlar. Mağduriyete sebebiyet vermemeye özen gösterirler.

Kyani Şikayet
Kyani Şikayet

Kyani Şikayet

Peki bu firmayı şikayet edenler var mı? İnternet kullanımının günümüzde artması sayesinde insanlar şikayetlerini kolayca dile getirebiliyor. Bu sayede diğer insanlar içinde bir önlem olmuş oluyor. Her şirketin olduğu gibi Kyani şirketini de şikayet edenler var. Bu şikayetler neredeyse birbirlerini dengeler haldedir.

Toplamda Kyani şikayet sayısı 52 şikayetten oluşur. Bunların 21 tanesini açıklığa kavuşturamayan firma geri kalan çoğu şikayeti büyük bir özveriyle incelemiş ve sorunlara güzelce açıklık getirmiştir.

Sorunlarını çözdüğü tüm müşteriler mutlu bir şekilde geri bildirim yapmıştır. Fakat şikayet sayısının bir hayli fazla olması ürünlerin zararlı olduğunu belirtmez. Sadece satın alımlarla veya canlı destek hatlarıyla şikayetler mevcuttur.

Kyani Dolandırıcılığı

Hakkındaki bazı şikayetlerde Kyani dolandırıcılığı ile ilgili bahisler yapılmıştır. Fakat bunların gerçekliği şüphelidir. Herhangi bir kanıt sunulmadan şikayet edilmiş ve dolandırıcılık ile ilgili atıflarda bulunulmuştur.

Fakat çalışanlarını mağdur etmeyen ve sürekli düşünen firmaya neden atıfta bulunulmuştur? Bazıları ürünleri fahiş fiyatta satıldığını belirtmiştir. Fakat ürünlerin besin maddelerinin toplanması bir hayli zorlu bir serüvene aittir.

Hakkında internet sitelerinde dolandırıcılıkla ilgili birkaç tane şikayet barındırır. Firma, dolandırıcılık yapmadıklarını ve paralarını geri iade ettiklerini düzgün ve tutarlı bir şekilde belirtmişlerdir.

Buna rağmen bazı kişilerin şikayetlerini geri çekmemesi firma adına kötü bir ün oluşturması olası olabilir. Fakat açıkça belirtildiği gibi bizzat firma tarafından çoğu şikayetlere açıklama getirilmiştir.

Kyani Üye ve Kayıt Olma
Kyani Üye ve Kayıt Olma

Kyani Üye ve Kayıt Olma

Kyani firmasına üye olmak oldukça basittir. Basit ve anlaşılır internet siteleri sayesinde aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Kyani üye ve kayıt olma sekmesini zorlanmadan bulabilirsiniz. Çok karmaşık olmayan ve sizi düşünerek hazırlanmış bir internet sitesine sahiplerdir. Bu sayede temsilcileri olarak bol kazançlı günler sizi bekliyor olabilir.

Sponsorluk için ilgili distribütor numaranızı girmeniz gerekir. Yukarıda bahsettiğimiz kazanç planına uygun şekilde üyelik ilerlemektedir.

Eğer varsa yerleştirme için kodunuzu da girebilirsiniz. Ülkenizi ve tercih ettiğiniz dili seçtikten sonra işlemlere devam edebilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde üye ve temsilci olmuş olursunuz. Siz de firmanın bir parçası olarak iş hayatınıza devam edersiniz.

Kyani Ürünleri Nasıl Satın Alabilirim : kyaniwellness.emredal.com.tr/kyani-urun-satin-alma

Özetlemek gerekirse, Kyani ilhamını direkt doğadan alan, özellikle egzotik meyvelerle ürünlerini tasarlayan kendine has bir kültürü ve felsefesi ile çalışamaya başlanılabilecek güzel bir firma olup kozmetik ve besin takviyeleri alanlarında da geniş ürünlere sahiptir. Ayrıca ürünlerinin kendi markası olması ve kalite ödüllerine sahip olması diğer firmalara kıyasla onu güven verici ve itibarlı yapıyor.

Dünya üzerindeki pek çok ülkede de bulunan Kyani firması geniş bir yelpazeye sahiptir. Ek gıda takviyeleri ve sağlık ürünleri ile birlikte sağlık sektörünü de ilgilendiren bir yanı vardır. Her kültürden görünümlerine ve sağlıklarına önem veren pek çok insanın tercih ettiği ve severek kullandığı ürünleri ile tüm dünyada rağbet görmüştür. Çünkü ürünlerini uzmanlar aracılığıyla üreten firma; cilt bakımı, ek gıdaları ve kozmetik kategorilerindeki bağlı diğer kuruluşları sayesinde kendi deyimleri ile “bir sağlık üçgeni” oluşturmaktadır.

Yurt dışında ülkemize göre çok daha bilinirliği olan firma, ülkemizdeki insanlara ister istemez yabancı gelmektedir. Lakin kullananların yorumlarına bakıldığında hiçbir yan etkisi veya şikayeti olmayan özellikle yaşlanmayı geciktirmek isteyen insanlar için bulunmaz ürünlere sahip bir firmadır.

Üye olmak istediğinizi sitelerinden kolaylıkla iletebilir ve soy ağacına dahil olabilirsiniz. Kazançlarınızı aile gibi bir sitemle arttırmanızın planlandığı site aynı zamanda sizlere “sponsor ağacı” da sağlayacaktır. Bu ağaç ve dalları şeklindeki yapılanma pek çok benzer firmaya göre size eşsiz kazançlar sağlayacaktır. Çünkü hem kişisel primleriniz hem de dahil olduğunuz ağacın yani ekibinizin bonusları da size ek gelir sağlamaktadır.

Bu makaleye 2 YORUM yapıldı

  1. Kyäni hakkında detayları anlatan bir yazı olmuş emeğinize sağlık. Kyani hakkındad bilgi almak isteyenler yorumuma cevap yazabilirler.

  2. Emre kardeşim, eline sağlık siten güzel olmuş. Firmam Kyani yi tanıtım yazını okudum. Bazı konulara açıklık getirmek istedim. İlk önce gururla söylemek isterimki ,Ürünlerimiz hakkında bir tane bile şikayet bulamazsınız.
    Dolandırıcılık laflarına da gülerim, çünkü sosyal medyada bu yazıları yazanlar tespit edildi ve rakip firma distribütörleri çıktı.
    KYANİ sektörün I phone u dur. Kyaniyi diğer firmalardan ayıran özellikleri tam 140 adettir. Bir gün bu farkları yazmak isterim.
    Selamlar İyi Çalışmalar Başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir