Jeunesse Zen Project Zayıflama Yorumları, Yan Etkileri ve içeriği Nedir

Jeunesse Zen Project 8 Ne işe Yarar

Jeunesse Zen Project’in diğer bir adı Zen Proje 8’dir. Zen Proje temelde kilo yönetimi ile ilgilidir. Sağlıklı alışkanlıkların sağlıklı bir yaşam inşa edeceği düşüncesini benimser. Jeunesse Zen Project’in uygulanma süresi yaklaşık 8 haftadır.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global

Jeunesse Zen Project’in çevresinde uzman koçlar ve sağlıklı yaşam düşüncesini benimsemiş bir topluluk bulunur. Zen ürünlerini kolayca uygulayabileceğiniz 3 aşamadan geçersiniz. Jeunesse Zen Project ile basit ve gerçekçi sonuçlara ulaşacaksınız. Jeunesse Zen Project ile ne gibi değişiklikler olacak?

  1. Vücudunuzu arındıracaksınız
  2. Vücudunuzu şekillendireceksiniz
  3. Vücudunuzu yeniden programlayacaksınız

Jeunesse Zen Project 8 İçeriği Nedir

Jeunesse Zen Project 8 kapsamında hazırlanan ve vücudunu değiştirmek isteyen insanların onayına sunulan pek çok ürün bulunmaktadır. Jeunesse Zen Project’in içerdiği ürünler şunlardır:

ZEN Prime: Vücut temizliğiniz için önemlidir. İçeriğinde deve dikeni bulunur ve deve dikeni karaciğer için oldukça faydalıdır. Deve dikeni dışında, bitki enzimleri, ardıç, karahindiba kökü ve üzüm çekirdeği ekstresi içerir. Bu bileşenlerin tamamı şu an toksinleri vücuttan atmak için alternatif tıpta kullanılmaktadır.

ZEN Shape: Vücudunuzdaki fazlalık, kurtulmak istediğiniz yağların yakılmasına yardımcı olur. Parçası olduğu bir diğer sistem ZEN BODI’dir.

ZEN Fit Watermelon: Zayıf kasların güçlenmesi konusunda destekleyici bir üründür. Zengin bir amino asit kaynağıdır ve tatlandırıcı olarak saf şeker kamışı kullanılır.

ZEN Fit Fruit Punch: Yine Zen Fit Watermelon gibi zayıf kasların güçlenmesine yardımcı olur. Amino asit kaynağı olup, tatlandırıcı olarak saf şeker kamışı içerir.

Jeunesse Zen Project 8’in Faydaları

Jeunesse Zen Project’in faydaları klinik ortamda kanıtlanmıştır. Sizin fazlalık kilolarınızadan kurtularak, vücudunuzda bulunan yağları yakmanıza olanak tanır. Cildiniz gerginleşir ve kırışıklıklarınızdan kurtulursunuz.

Jeunesse Zen Project 8’in Yan Etkileri

Jeunesse Zen Project’in bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar tarafından bildirilmiş bir şikayet ya da genel bir yan etki bulunmamaktadır. İlerleyen süreçlerde kullanıcıların herhangi bir yan etki yaşamaması için, uzmanlar ve koçlar tarafından belirtilen yönlendirmelere uyulmalıdır.

Ayrıca Jeunesse firmasının aşağıda ki ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz;

Jeunesse Zen Project 8 Nasıl Kullanılır

Öncelikle, Jeunesse Zen Project’i uygulamaya başlamadan önce yapmanız gereken bazı şeyler vardır:

Şişkinlik yapan yiyecekleri tüketmeyi bırakmalısınız. Bu yiyecekleri şöyle sıralayabiliriz: Gluten, soya, işlenmiş şeker, peynir ve yoğurt, tuz, tahıl, soda, alkol, kahve ve çay.

Eğer başınız ağrıyorsa ve çay ya da kahveye gereksinme duyuyorsunuz, kafeinsiz olanlarını tercih edin. Jeunesse Zen Project’e başladığınız süre zarfında ilk 14 gün egzersiz yapmanız önerilmiyor, belki kısa süreli yürüyüşler yapabilirsiniz.

Jeunesse Zen Project’i uygularken bir yandan da sağlıklı beslenmelisiniz. ZEN Fuze ve ZEN Prime gibi gıda takviyesi olan ürünler kullanabilirsiniz. Kahvaltıda yumurta beyazları, badem ve kırmızı meyveler tüketmelisiniz. Öğlen tavuk göğsü, avokado ve taze fasulye tüketmelisiniz.

Yemeklerinizden 30 dakika önce ZEN Prime tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde ise tüketmeniz gerekenler şunlardır: Izgara balık, zeytin yağı, kabak, ıspanak veya marul.

Bol su içerek vücudunuzdaki fazla toksinlerden kurtulmalısınız. Kadınlar için günde 2-4 litre, erkekler için ise günde 3-5 litre önerilmektedir. Gün içinde içtiğiniz suya meyveler ekleyebilirsiniz.

Jeunesse Zen Project 8 Kullananların Yorumları

Kullanıcılar Jeunesse Zen Project ile kalori tüketimine dayalı düşüncelerinden ve beslenme alışkanlıklarından kurtulduklarını belirtiyor. Yine kullanıcılar, öğünlerde tüketilecek yiyeceklerin pişirilmeden önce tartılmasını öneriyorlar.

Jeunesse Zen Project kullanıcıları, protein, yağ ve karbonhidrat tüketimini ZEN projesi ile dengelediklerini bildiriyor. Jeunesse Zen Project’e başladıktan sonraki ilk 14 günün oldukça önemli olduğu, özellikle bu başlangıç aşamasının harfiyen uygulanması gerektiği konusunda hemfikirler.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir