Jeunesse Zen Project Zayıflama Yorumları, Yan Etkileri ve içeriği Nedir

Jeunesse Zen Project 8 Ne işe Yarar

Jeunesse Zen Project’in diğer bir adı Zen Proje 8’dir. Zen Proje temelde kilo yönetimi ile ilgilidir. Sağlıklı alışkanlıkların sağlıklı bir yaşam inşa edeceği düşüncesini benimser. Jeunesse Zen Project’in uygulanma süresi yaklaşık 8 haftadır.

Jeunesse Zen Project’in çevresinde uzman koçlar ve sağlıklı yaşam düşüncesini benimsemiş bir topluluk bulunur. Zen ürünlerini kolayca uygulayabileceğiniz 3 aşamadan geçersiniz. Jeunesse Zen Project ile basit ve gerçekçi sonuçlara ulaşacaksınız. Jeunesse Zen Project ile ne gibi değişiklikler olacak?

 1. Vücudunuzu arındıracaksınız
 2. Vücudunuzu şekillendireceksiniz
 3. Vücudunuzu yeniden programlayacaksınız
Jeunesse Zen Project 8
Jeunesse Zen Project 8

Jeunesse Zen Project 8 İçeriği Nedir

Jeunesse Zen Project 8 kapsamında hazırlanan ve vücudunu değiştirmek isteyen insanların onayına sunulan pek çok ürün bulunmaktadır. Jeunesse Zen Project’in içerdiği ürünler şunlardır:

 1. ZEN Prime: Vücut temizliğiniz için önemlidir. İçeriğinde deve dikeni bulunur ve deve dikeni karaciğer için oldukça faydalıdır. Deve dikeni dışında, bitki enzimleri, ardıç, karahindiba kökü ve üzüm çekirdeği ekstresi içerir. Bu bileşenlerin tamamı şu an toksinleri vücuttan atmak için alternatif tıpta kullanılmaktadır.
 2. ZEN Shape: Vücudunuzdaki fazlalık, kurtulmak istediğiniz yağların yakılmasına yardımcı olur. Parçası olduğu bir diğer sistem ZEN BODI’dir.
 3. ZEN Fit Watermelon: Zayıf kasların güçlenmesi konusunda destekleyici bir üründür. Zengin bir amino asit kaynağıdır ve tatlandırıcı olarak saf şeker kamışı kullanılır.
 4. ZEN Fit Fruit Punch: Yine Zen Fit Watermelon gibi zayıf kasların güçlenmesine yardımcı olur. Amino asit kaynağı olup, tatlandırıcı olarak saf şeker kamışı içerir.

Jeunesse Zen Project 8’in Faydaları

Jeunesse Zen Project’in faydaları klinik ortamda kanıtlanmıştır. Sizin fazlalık kilolarınızadan kurtularak, vücudunuzda bulunan yağları yakmanıza olanak tanır. Cildiniz gerginleşir ve kırışıklıklarınızdan kurtulursunuz.

Jeunesse Zen Project 8’in Yan Etkileri

Jeunesse Zen Project’in bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar tarafından bildirilmiş bir şikayet ya da genel bir yan etki bulunmamaktadır. İlerleyen süreçlerde kullanıcıların herhangi bir yan etki yaşamaması için, uzmanlar ve koçlar tarafından belirtilen yönlendirmelere uyulmalıdır.

Jeunesse Zen Project 8 Nasıl Kullanılır

Öncelikle, Jeunesse Zen Project’i uygulamaya başlamadan önce yapmanız gereken bazı şeyler vardır:

Şişkinlik yapan yiyecekleri tüketmeyi bırakmalısınız. Bu yiyecekleri şöyle sıralayabiliriz: Gluten, soya, işlenmiş şeker, peynir ve yoğurt, tuz, tahıl, soda, alkol, kahve ve çay.

Eğer başınız ağrıyorsa ve çay ya da kahveye gereksinme duyuyorsunuz, kafeinsiz olanlarını tercih edin. Jeunesse Zen Project’e başladığınız süre zarfında ilk 14 gün egzersiz yapmanız önerilmiyor, belki kısa süreli yürüyüşler yapabilirsiniz.

Jeunesse Zen Project’i uygularken bir yandan da sağlıklı beslenmelisiniz. ZEN Fuze ve ZEN Prime gibi gıda takviyesi olan ürünler kullanabilirsiniz. Kahvaltıda yumurta beyazları, badem ve kırmızı meyveler tüketmelisiniz. Öğlen tavuk göğsü, avokado ve taze fasulye tüketmelisiniz.

Yemeklerinizden 30 dakika önce ZEN Prime tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde ise tüketmeniz gerekenler şunlardır: Izgara balık, zeytin yağı, kabak, ıspanak veya marul.

Bol su içerek vücudunuzdaki fazla toksinlerden kurtulmalısınız. Kadınlar için günde 2-4 litre, erkekler için ise günde 3-5 litre önerilmektedir. Gün içinde içtiğiniz suya meyveler ekleyebilirsiniz.

Jeunesse Zen Project kullanıcıları
Jeunesse Zen Project kullanıcıları

Jeunesse Zen Project 8 Kullananların Yorumları

Kullanıcılar Jeunesse Zen Project ile kalori tüketimine dayalı düşüncelerinden ve beslenme alışkanlıklarından kurtulduklarını belirtiyor. Yine kullanıcılar, öğünlerde tüketilecek yiyeceklerin pişirilmeden önce tartılmasını öneriyorlar.

Jeunesse Zen Project kullanıcıları, protein, yağ ve karbonhidrat tüketimini ZEN projesi ile dengelediklerini bildiriyor. Jeunesse Zen Project‘e başladıktan sonraki ilk 14 günün oldukça önemli olduğu, özellikle bu başlangıç aşamasının harfiyen uygulanması gerektiği konusunda hemfikirler.

Zen project, Zen Proje 8 adı ile karşımıza çıkmaktadır. Bu program 8 haftalık bir süreyi kapsamaktadır. Söz konusu süre zarfında kişiye belirli alışkanlıklar kazandırılmaya çalışılır. Kazandırılan alışkanlıklar kişinin kilo yönetimini ele almasına ve kaliteli bir yaşam biçimine sahip olmasını hedefler.

Jeunesse Zen Proje 8, üş aşamalı bir zayıflama yöntemi sunmaktadır. Bu yöntemler alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Elbette en önemli nokta doğru beslenmek, sağlıklı alışkanlıklar edinmek ve kiloları dengede tutabilmektir.

Proje bırak, arındır ve kurtul aşamalarından meydana gelmektedir. Bu aşamalar için üretilen takviye edici gıdalar olmaktadır. Kişinin gerekli gıdalar ile programı düzenli ve tutarlı bir biçimde sürdürmesi beklenmektedir. Vücuttaki yağları yakarak ve vücudu şekillendirerek forma sokmak amaçlanmaktadır. Kullanan bireylerin görüşleri doğrultusunda olumlu veya olumsuz yorumlar olabilmektedir.

Zayıflama kararı alanlar öncelikle bir program hazırlamaktadırlar. Ancak bazen kişinin kendi başına hazırladığı bu programlar fayda vermemektedir. Çünkü bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Jeunesse zen protect, bir zayıflama projesi sunmaktadır. Bu proje uzmanlar tarafından ortaya konulmaktadır. Söz konusu programda üç aşama mevcuttur. Ve her bir aşama için belirlenen zayıflama ürünleri vardır.

Zen zayıflama programının birinci aşamasında vücuttaki yağları yakmak yer almaktadır. Bu yağları yakmaya yardımcı olan gıda takviyeleri Zen Shape ve Zen Fuze Shake ürünleridir. Kapsül niteliğindeki bu gıda takviyeleri öğle ve akşamüstü yemeklerinden yarım saat önce tüketilmelidir.

Zen protect zayıflama programının diğer iki aşaması ise şekillendirme ve korumadır. Kilo verilmesi sağlanan vücudun korunmaya alınması gerekmektedir. Jeunesse gıda takviyeleri bu noktada yardımcı olmaktadır.

Bu makaleye 4 YORUM yapıldı

 1. Jeunesse Zen Project Zayıflama kullanıyorum çok memnumun herkese tavsiye ederim.

 2. bir arkadaşımın tavsiyesi ile Jeunesse zen ürününü kullanmaya başladım. Gayet etkili ve güzel.

 3. Jeunesse ürünlerinin hemen hemen hepsini son 1 yıldır kullanıyorum fakat içlerinde en kaliteli bulduğum ürün zen serisi. alacak olan kişilere yardımcı olabilirim. yoruma mesaj bırakmanız yeterli.

 4. makale başlığı çok ilginç yan etkisi olmayan tamamen doğal bir ürün hakkında böyle bir başlık atmışsınız. Jeunesse zen serisini herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir