Jeunesse Luminesce Serum Kullananlar, Kullanıcı Yorumları ve içeriği

Dermatologlar tarafından geliştirilen Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, cildinizin gençlik ışıltı ve parlaklık kazanmasına ayrıca cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmak için üretilmiştir.

Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, yüksek nemlendirme kabiliyeti ve onarımı sayesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını destekler ve yeni çizgi oluşumunu önler.

Jeunesse Luminesce Serum Ne işe Yarar

Jeunesse Luminesce Serum cildinizin parlaklığını ortaya çıkarır. Dermatologlar tarafından geliştirilen Luminesce Serum, diğer Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi ürünleriyle birlikte kullanılması etkisini artırmaya yardımcı olur.

Jeunesse Luminesce Serum, yüzünüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını ve cildinizin gençlik ışıltısını tekrar kazanmasını destekler. Gözeneklerin görünümünü azaltır. Nem dengesini korur. Ürün yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve cildin alt tabakalarına nüfus ederek etkisini uzun süre sürdürür.

Jeunesse Luminesce Serum içeriği Nedir

Serumun içeriğinde; Defined Cell Culture Media 7, Water (Aqua), Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Hydroxyethylcellulose, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Allantoin, Panthenol, Sodium PCS, Tripeptide-9 Citrulline, Glycoproteins, Superoxide Dismutase, Ipomoea Batatas Extract bulunmaktadır.

Jeunesse Luminesce Serum Faydaları
Jeunesse Luminesce Serum Faydaları

Jeunesse Luminesce Serum Faydaları Nelerdir

Jeunesse Luminesce Serum cilt yenileyici ve gençleştirici bir etkiye sahiptir. Serumun performansını artırmak adına özellikle diğer yan ürünler ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Jeunesse Luminesce Serum Yan Etkileri Neler

Jeunesse Luminesce Serumun sağlık açısından hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ciltte kızarıklık ve tahriş oluşturmaz. Hassas ciltler için uygundur.

Jeunesse Luminesce Serum Nasıl Kullanılır

Jeunesse Luminesce Serumu kullanmadan önce cilt temizliğini yapmanız serumun etkisini artıracatır. Cilt temizliğinizde kullanacağınız alfa ve beta hidroksi asitlerden oluşan özel karışımlı Luminesce Yüz Temizleyicisi, cilt hücrelerini arındırmaya, kalıntıların temizlenmesine ve cildinizin tazelik kazanmasına yardımcı olur. Temizleme aşamasından sonra serumunuzu nazik ve dairesel hareketlerle cildinize yediriniz.

Serumu uyguladıktan sonra cildinizin ne kadar ipeksi ve neme doymuş olduğunu hissedeceksiniz. Aydınlık görünüşünüzü korumak için gün boyu cildinizi koruyacak ve nemlendirecek Jeunesse Luminesce Yüz kremini uygulayınız. Bu mükemmel yüz kremi, cildiniz için ciddi koruma sağlayacaktır. Elma, mercimek ve karpuz özleri hidrasyonu bloke ederken, devrim niteliğindeki büyüme faktörü kompleksi, cildinize yaşlanmaya karşı duyarlı bir parlaklık verir. Nem dengesini korur.

Gün sona erdiğinde gece bakımına hazırlanma zamanınız gelmiştir. Yine Luminesce Yüz temizleyicisi ile cildinizin temizliğini yapınız ve ardından serumunuzu uygulayınız. Luminesce serumu yüzünüze iyice yedirdikten sonra Luminesce İleri Gece Onarım Kremini sürmenizi tavsiye ederiz.

Jeunesse Luminesce Serum İleri Gece Onarım Kremi, Siz uykudayken cildinizin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur. Bu ürün, antioksidanlar ve nemlendirici içerik maddeleriyle zenginleştirilmiştir. Bu nemlendirici gece kremi, nem kaybına bağlı olarak oluşan ince çizgilerin görünümünde azalmaya yardımcı olurken, cildinizin ışıltısını geri kazanmasını ve daha genç bir görünüme kavuşmanızı desteklemektedir. Dinlenmiş ve tazelenmiş bir ciltle uyanmanızda en büyük yardımcınızdır.

Günlük bakım rutininize Luminesce aydınlatıcı jeli ilave etmeniz cildinizde mükemmel sonuçlar verecektir. Bu eşsiz aydınlatıcı jel ile kusursuz bir cilde kavuşmak hiç de zor olmayacaktır. Bu nemlendirici formül, görünüşte hiperpigmentasyonu azaltan, gözeneklerin görünümünü iyileştiren ve cildi aydınlatan bileşenler içermektedir. Bu son derece etkili jel ile gelişmeler kısa zamanda gözle görünebilmektedir.

Jeunesse Luminesce Serum Kullananların Yorumları

Jeunesse Luminesce Serum kullananlar daha ilk uygulamada ciltlerindeki parlaklık ve nem seviyesinin artmasına şahit olmuşlar ve bu durum onların memnuniyetini artırmıştır. Serumun gösterdiği performansı Luminesce devam ürünleri ile birlikte kullanmalarının sonucunda ise ince çizgi ve kırışıklıkların azaldığını gözlemlemişlerdir.

Kadınların yüzyıllardan beridir güzelliğe önem verdikleri tartışılmaz bir konu olmaktadır. Kadınlar güzellik uğruna pek çok yöntem geliştirmekte ve denemektedirler. Elbette günümüz kadınları bu konuda çok şanslı sayılmaktadırlar. Çünkü güzellik adına ortaya konulan birçok ürün söz konusudur. Bu ürünlerin kullanım açısından da kolay olduğu söylenebilir.

Güzellik bakım ürünleri geniş bir yelpazeyi andırmaktadır. Yelpazenin içeriğinde yer alan ürünler farklı cilt problemlerine çözüm sunmaktadır. Her kadının cildi ile yaşadığı sıkıntı farklı olmaktadır. Esasında cildinde sorunlar bulunan yalnızca kadınlar değildir. Erkekler de söz konusu ürünleri kullanmaktadırlar.

Yıllar geçtikçe vücudun derisi yaşlanmaya ve kırışmaya başlamaktadır. Dolayısıyla bu doğrultuda cilt ürünleri üretilmektedir. Jeunesse Luminesce serum da ilgili ürünler arasında yer almaktadır. Serum kişinin cildindeki kırışıklıklara iyi gelmektedir. İyi geldiğini öne süren kullanıcılar bulunmaktadır.

Jeunesse Luminesce serum, yaşlanma karşıtı cilt bakım serisinin bir parçasıdır. Bu seri içerisinde serum ve kremler yer almaktadır. Serumun özelliği yüz bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasını sağlamaktır.

Yaş ilerledikçe kırışıklık problemi ortaya çıkar. Yaş etkeninin yanı sıra stres, sigara kullanımı ve hava koşulları da kırışıklıklara yol açar. Elbette ince çizgilerin ortaya çıkışı da bu nedenlerden kaynaklıdır. Söz konusu serum meydana gelen kırışıklık ve ince çizgi sorununu çözmeye yaramaktadır.

Kullanıcı yorumları bir ürünün alımı esnasında belirleyici faktörlerden olmaktadır. Jeunesse Luminesce serum kullananların çoğunluğu üründen yana sıkıntı yaşamamaktadırlar. Lakin ürünün satıldığı sitelerden yana problem yaşandığına dair yorumlara rastlanmaktadır. Bu doğrultuda üründen yana kullanıcı yorumları olumlu görülmektedir.

Bir Yorum

  1. Jeunesse Luminesce Serum kullandım memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir