Jeunesse Luminesce Serum Kullananlar, Kullanıcı Yorumları ve içeriği

Dermatologlar tarafından geliştirilen Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, cildinizin gençlik ışıltı ve parlaklık kazanmasına ayrıca cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmak için üretilmiştir.

Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, yüksek nemlendirme kabiliyeti ve onarımı sayesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını destekler ve yeni çizgi oluşumunu önler.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global

Jeunesse Luminesce Serum Ne işe Yarar

Jeunesse Luminesce Serum cildinizin parlaklığını ortaya çıkarır. Dermatologlar tarafından geliştirilen Luminesce Serum, diğer Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi ürünleriyle birlikte kullanılması etkisini artırmaya yardımcı olur.

Jeunesse Luminesce Serum, yüzünüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını ve cildinizin gençlik ışıltısını tekrar kazanmasını destekler. Gözeneklerin görünümünü azaltır. Nem dengesini korur. Ürün yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve cildin alt tabakalarına nüfus ederek etkisini uzun süre sürdürür.

Ayrıca Jeunesse firmasının aşağıda ki ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz;

Jeunesse Luminesce Serum içeriği Nedir

Serumun içeriğinde; Defined Cell Culture Media 7, Water (Aqua), Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Hydroxyethylcellulose, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Allantoin, Panthenol, Sodium PCS, Tripeptide-9 Citrulline, Glycoproteins, Superoxide Dismutase, Ipomoea Batatas Extract bulunmaktadır.

Jeunesse Luminesce Serum Faydaları Nelerdir

Jeunesse Luminesce Serum cilt yenileyici ve gençleştirici bir etkiye sahiptir. Serumun performansını artırmak adına özellikle diğer yan ürünler ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Jeunesse Luminesce Serum Yan Etkileri Neler

Jeunesse Luminesce Serumun sağlık açısından hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ciltte kızarıklık ve tahriş oluşturmaz. Hassas ciltler için uygundur.

Jeunesse Luminesce Serum Nasıl Kullanılır

Jeunesse Luminesce Serumu kullanmadan önce cilt temizliğini yapmanız serumun etkisini artıracatır. Cilt temizliğinizde kullanacağınız alfa ve beta hidroksi asitlerden oluşan özel karışımlı Luminesce Yüz Temizleyicisi, cilt hücrelerini arındırmaya, kalıntıların temizlenmesine ve cildinizin tazelik kazanmasına yardımcı olur. Temizleme aşamasından sonra serumunuzu nazik ve dairesel hareketlerle cildinize yediriniz.

Serumu uyguladıktan sonra cildinizin ne kadar ipeksi ve neme doymuş olduğunu hissedeceksiniz. Aydınlık görünüşünüzü korumak için gün boyu cildinizi koruyacak ve nemlendirecek Jeunesse Luminesce Yüz kremini uygulayınız. Bu mükemmel yüz kremi, cildiniz için ciddi koruma sağlayacaktır. Elma, mercimek ve karpuz özleri hidrasyonu bloke ederken, devrim niteliğindeki büyüme faktörü kompleksi, cildinize yaşlanmaya karşı duyarlı bir parlaklık verir. Nem dengesini korur.

Gün sona erdiğinde gece bakımına hazırlanma zamanınız gelmiştir. Yine Luminesce Yüz temizleyicisi ile cildinizin temizliğini yapınız ve ardından serumunuzu uygulayınız. Luminesce serumu yüzünüze iyice yedirdikten sonra Luminesce İleri Gece Onarım Kremini sürmenizi tavsiye ederiz.

Jeunesse Luminesce Serum İleri Gece Onarım Kremi, Siz uykudayken cildinizin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur. Bu ürün, antioksidanlar ve nemlendirici içerik maddeleriyle zenginleştirilmiştir. Bu nemlendirici gece kremi, nem kaybına bağlı olarak oluşan ince çizgilerin görünümünde azalmaya yardımcı olurken, cildinizin ışıltısını geri kazanmasını ve daha genç bir görünüme kavuşmanızı desteklemektedir. Dinlenmiş ve tazelenmiş bir ciltle uyanmanızda en büyük yardımcınızdır.

Günlük bakım rutininize Luminesce aydınlatıcı jeli ilave etmeniz cildinizde mükemmel sonuçlar verecektir. Bu eşsiz aydınlatıcı jel ile kusursuz bir cilde kavuşmak hiç de zor olmayacaktır. Bu nemlendirici formül, görünüşte hiperpigmentasyonu azaltan, gözeneklerin görünümünü iyileştiren ve cildi aydınlatan bileşenler içermektedir. Bu son derece etkili jel ile gelişmeler kısa zamanda gözle görünebilmektedir.

Jeunesse Luminesce Serum Kullananların Yorumları

Jeunesse Luminesce Serum kullananlar daha ilk uygulamada ciltlerindeki parlaklık ve nem seviyesinin artmasına şahit olmuşlar ve bu durum onların memnuniyetini artırmıştır. Serumun gösterdiği performansı Luminesce devam ürünleri ile birlikte kullanmalarının sonucunda ise ince çizgi ve kırışıklıkların azaldığını gözlemlemişlerdir.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir