Jeunesse instantly Ageless Zararları, Kullanıcı Yorumları ve Faydaları

Hava kirliliği, yorgunluk ve stres cildimizin en büyük düşmanıdır. Ne yazık ki gün içerisinde bu olumsuz etkilerden uzaklaşmamız pek mümkün değildir. O nedenle cildimizi doğru ürünlerle desteklememiz, onarmamız ve korumamız gerekmektedir.

Yılların yüzümüzde hatıra bıraktığı çizgiler kadınların en büyük kabusudur. Yaş ilerledikçe cilt kurumaya başlar. Elastikiyetini kaybeder. Rengi matlaşır ve donuklaşır. Yer yer lekelenmeler görülür. Gözenekler büyür. Bu nedenle ilerleyen yaşlarda yaşlanma karşıtı kremlerin kullanılması çok önemlidir.

Jeunesse instantly Ageless, tüm kırışıklıklara ve ince çizgilere savaş açan ve ortadan kaldırmaya yardımcı efsane bir kırışık önleyici mucizevi mikro kremdir.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global

Jeunesse instantly Ageless Ne işe Yarar

Jeunesse instantly ürününü yüzünüze uyguladıktan sonra, iki dakika gibi kısa bir zaman içerisinde, gözaltı torbalarının, yüzdeki ince çizgilerin, kırışıklıkların, gözeneklerin ve cilt tonu farklılıklarının görünümünün azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

Ürün özel olarak tasarlanmıştır. Bu mikro krem, elastikiyetini kaybeden alanları hedef almaktadır. Yüze uygulandıktan sonra gün içerisinde cilt tonunun gözle görülür bir şekilde eşitlenmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca Jeunesse firmasının aşağıda ki ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz;

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem İçeriği Nedir

Mikro krem içeriğinde, Aqua, Sodium Silicate, Argilla, Phenoxyethanol, CI 19140, CI 16035, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-8 maddeleri içermektedir.

Jeunesse Instantly Ageless Mikro Krem Faydaları nelerdir

Jeunesse instantly Ageless yaşlanma karşıtı krem, yüzünüz tüm çizgilerini hedefler. Alın, göz ve yanak bölgesinde oluşan ince çizgilerin görünümünü kısa bir zamanda giderir. Göz altı torbalarının giderilmesinde oldukça etkilidir. Anında kaş kaldırma özelliği sayesinde, düşük kaşlarınızı kaldırmada etkin rol oynar. Göz çevresindeki kırışık görünümü azaltır.

Alın çizgisi ve mimik çizgilerini yumuşatır. Oluşacak kırışıklıkları önler. Yaş ile birlikte elastikiyetini kaybeden cildinize esneklik kazandırır. Cildinizdeki mat görünümü sürdüğünüz anda giderir, canlılık ve ışıltı kazandırır. Sağladığı yoğun nemlendirme kabiliyeti sayesinde cildiniz neme doyar. Pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlar.

Jeunesse instantly krem, mikro olma özelliği sayesinde gözeneklerden cildin alt tabakalarına kadar ulaşma yeteneğine sahiptir. Gün içerisinde cildinizin daha canlı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olmak için üretilmiştir.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Yan Etkileri

Kullanma talimatına uygun kullanıldığı taktirde sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Nasıl Kullanılır

Her biri 0.6 ml olan toplam 15 ml 25 adet flakon içermektedir. Bir flakon ürünü cilt temizliğinizin ardından, sadece kırışık olan bölgelerine değil tüm kısımlarına dairesel masaj yaparak nazikçe uygulayınız.

Yüzünüzün alt kirpiklerden başlayan kısmından yanakların üstüne ve iç ve dış köşelere kadar gözaltı bölgesinin tamamına nazikçe uygulayınız.

Jeunesse Instatntly Ageless jel krem, kişiye göre kalıcılık etkisi değişken olan bu ürün, yüze uygulanmasından sonra yaklaşık olarak 6 ile 9 saat gibi bir süre etkisini sürdürmektedir. Kaşlarınızı anında kaldırma etkisi için, doğal kaş çizginizin hemen üzerine uygulayınız. Düşük göz kapaklarını gidermek için, doğal kaş çizginizin hemen altına uygulayınız. Göz kapaklarının hareketli kısımlarına uygulamayı unutmayınız.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Kullananların Yorumları

Jeunesse instantly krem kullananlar kremin mikro formundan oldukça memnun kaldıklarını belirtmektedir. Kremin saniyeler içinde cilt tarafından emilmesi ve iki dakika gibi bir kısa sürede etkilerini göstermesi en beğenilen özelliği olmuştur. Cildi nemlendirme kabiliyeti ve sağladığı ışıltının gün boyu gözlenmesi vazgeçilmez bir krem olmasını sağlamaktadır.

Konforlu ve kolay kullanım ambalajı sayesinde ürün hijyenik bir şekilde tatbik edilebilmektedir. Ürünün tek kullanımlık kürler halinde sunulması, kullanılacak olan miktar sorusunu kafalardan silmektedir. Ne kadar sürmem gerek sorularına mahal vermemektedir. Bu nedenle en çok tercih edilen kırışık karşıtı krem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Jeunesse Global – Hemen Yazıyı Oku : emredal.com.tr/jeunesse-global
Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir