Jeunesse instantly Ageless Zararları, Kullanıcı Yorumları ve Faydaları

Hava kirliliği, yorgunluk ve stres cildimizin en büyük düşmanıdır. Ne yazık ki gün içerisinde bu olumsuz etkilerden uzaklaşmamız pek mümkün değildir. O nedenle cildimizi doğru ürünlerle desteklememiz, onarmamız ve korumamız gerekmektedir.

Yılların yüzümüzde hatıra bıraktığı çizgiler kadınların en büyük kabusudur. Yaş ilerledikçe cilt kurumaya başlar. Elastikiyetini kaybeder. Rengi matlaşır ve donuklaşır. Yer yer lekelenmeler görülür. Gözenekler büyür. Bu nedenle ilerleyen yaşlarda yaşlanma karşıtı kremlerin kullanılması çok önemlidir.

Jeunesse instantly Ageless, tüm kırışıklıklara ve ince çizgilere savaş açan ve ortadan kaldırmaya yardımcı efsane bir kırışık önleyici mucizevi mikro kremdir.

Jeunesse instantly Ageless Ne işe Yarar

Jeunesse instantly ürününü yüzünüze uyguladıktan sonra, iki dakika gibi kısa bir zaman içerisinde, gözaltı torbalarının, yüzdeki ince çizgilerin, kırışıklıkların, gözeneklerin ve cilt tonu farklılıklarının görünümünün azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

Ürün özel olarak tasarlanmıştır. Bu mikro krem, elastikiyetini kaybeden alanları hedef almaktadır. Yüze uygulandıktan sonra gün içerisinde cilt tonunun gözle görülür bir şekilde eşitlenmesine yardımcı olmaktadır.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem İçeriği Nedir

Mikro krem içeriğinde, Aqua, Sodium Silicate, Argilla, Phenoxyethanol, CI 19140, CI 16035, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-8 maddeleri içermektedir.

Jeunesse Instantly Ageless Mikro Krem Faydaları nelerdir

Jeunesse instantly Ageless yaşlanma karşıtı krem, yüzünüz tüm çizgilerini hedefler. Alın, göz ve yanak bölgesinde oluşan ince çizgilerin görünümünü kısa bir zamanda giderir. Göz altı torbalarının giderilmesinde oldukça etkilidir. Anında kaş kaldırma özelliği sayesinde, düşük kaşlarınızı kaldırmada etkin rol oynar. Göz çevresindeki kırışık görünümü azaltır.

Alın çizgisi ve mimik çizgilerini yumuşatır. Oluşacak kırışıklıkları önler. Yaş ile birlikte elastikiyetini kaybeden cildinize esneklik kazandırır. Cildinizdeki mat görünümü sürdüğünüz anda giderir, canlılık ve ışıltı kazandırır. Sağladığı yoğun nemlendirme kabiliyeti sayesinde cildiniz neme doyar. Pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlar.

Jeunesse instantly krem, mikro olma özelliği sayesinde gözeneklerden cildin alt tabakalarına kadar ulaşma yeteneğine sahiptir. Gün içerisinde cildinizin daha canlı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olmak için üretilmiştir.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Yan Etkileri

Kullanma talimatına uygun kullanıldığı taktirde sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Nasıl Kullanılır

Her biri 0.6 ml olan toplam 15 ml 25 adet flakon içermektedir. Bir flakon ürünü cilt temizliğinizin ardından, sadece kırışık olan bölgelerine değil tüm kısımlarına dairesel masaj yaparak nazikçe uygulayınız.

Yüzünüzün alt kirpiklerden başlayan kısmından yanakların üstüne ve iç ve dış köşelere kadar gözaltı bölgesinin tamamına nazikçe uygulayınız.

Jeunesse Instatntly Ageless jel krem, kişiye göre kalıcılık etkisi değişken olan bu ürün, yüze uygulanmasından sonra yaklaşık olarak 6 ile 9 saat gibi bir süre etkisini sürdürmektedir. Kaşlarınızı anında kaldırma etkisi için, doğal kaş çizginizin hemen üzerine uygulayınız. Düşük göz kapaklarını gidermek için, doğal kaş çizginizin hemen altına uygulayınız. Göz kapaklarının hareketli kısımlarına uygulamayı unutmayınız.

Jeunesse instantly Ageless Mikro Krem Kullananların Yorumları

Jeunesse instantly krem kullananlar kremin mikro formundan oldukça memnun kaldıklarını belirtmektedir. Kremin saniyeler içinde cilt tarafından emilmesi ve iki dakika gibi bir kısa sürede etkilerini göstermesi en beğenilen özelliği olmuştur. Cildi nemlendirme kabiliyeti ve sağladığı ışıltının gün boyu gözlenmesi vazgeçilmez bir krem olmasını sağlamaktadır.

Konforlu ve kolay kullanım ambalajı sayesinde ürün hijyenik bir şekilde tatbik edilebilmektedir. Ürünün tek kullanımlık kürler halinde sunulması, kullanılacak olan miktar sorusunu kafalardan silmektedir. Ne kadar sürmem gerek sorularına mahal vermemektedir. Bu nedenle en çok tercih edilen kırışık karşıtı krem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüz teknoloji çağının getirdiği sayısız yeniliklerden biri de Jeunesse, saç ve cilt bakım ürünleri ve kilo kontrolü amacıyla büyük destek ürünleridir. Bir network sistemi olan kazanç sistemi bir arada bulabilir, sizde bu olanaklardan yararlanın. Kolay kullanımı, çok kısa sürede sonuç vermesi dolayısıyla yoğun talep görmektedir.

Kilo kontrolünden doğru beslenmeye kadar büyük farkı görebilirsiniz. Botoks etkisi ve İnstantly – ageless ise göz altı torbaları ve kırışıklıklarda mükemmel sonuç vermektedir. Bütün ürünler bandrollü, sağlık kontrollerinden geçirilmiştir.

Mikro ampuller şeklinde satışta bulunan losyonu göz altı torbalarına ya da kırışıklık oluşan bölgelere masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 2 dakika gibi kısa sürede etkisini gösterebilen ürün ince bir tabaka şeklinde uygulanmalıdır. Uygulama sonrasında farkın belirginliği ve ürünün etkisine şaşıracaksınız.

Kadınların nihai cilt problemlerinden biri gözaltı kırışıklıklarıdır. Bu bağlamda piyasaya sürülen pek çok krem ve serum bulmak mümkündür. Jeunesse instantly ageless bir gözaltı kremidir. Ürünün özelliklerine bakıldığında kişinin problemli bölgesinde anında iyileştirme meydana getirdiği söylenmektedir. Kremin etkisi 6 ile 9 saat arası sürmekte olduğu belirtilmektedir.

İlgili göz altı kremi kullananlar, ürünün kuruduğunu ve ciltte gerilmeye yol açtığını söylemektedirler. Söz konusu kremin kullanma talimatında şunlar yazılmaktadır: Krem cildin alt katmanlarına nüfuz ederek cilt hücrelerini küçültür. Bu hücreleri birbirine yaklaştırır. Böylece göz altı kırışıklıklarında saniyeler içinde azalma meydana gelir.

Ürünün özellikleri yukarıda sayılanlar şeklinde sıralanırken kullanıcı yorumları olumsuz nitelik taşımaktadır. Çünkü kremin iyileştirici etkisinin olmadığı hatta cildi daha da kötü duruma soktuğu anlatılmaktadır.

Bir Yorum

  1. Bir kaç yıldır Jeunesse ürünlerini kullanıyorum. Jeunesse instantly ageless hakkında yazınızda detayları anlattığınız için tşk ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir