Jeunesse Finiti Nedir, Faydaları, Yan Etkileri ve Kullanıcı Yorumları

Günümüz şartlarında zamana ayak uydurabilmek adına bir koşturma içerisinde olduğumuz açıkça görülmektedir. Monoton bir yaşam sürerken stres, uykusuzluk, dengesiz beslenme, neticede sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

Yeterli ve dengeli beslenme, doğal gıdaların temin edilmesindeki sıkıntılar vücudumuzda vitamin ve mineral eksiklerine yol açmaktadır. Bu eksiklikleri giderebilmek için günümüzde tercih edilen takviye gıda kapsülleri bizlere sağlık ve güzel bir yaşamın kapısını aralamaktadır.

Çevresel faktörlerin yanı sıra ilerleyen yaşlarla birlikte vücudumuzdaki bazı vitaminlerin üretimi de azalmaktadır. Örneğin hücrelerin büyümesini ve hasardan korunmasını sağlayan Koenzim Q10. Bu vitamini vücudumuz doğal olarak üretebilmektedir. Fakat yaşlandıkça üretimi azalır. Bu nedenle ek takviye olarak alınması önerilmektedir.

Jeunesse Global : emredal.com.tr/jeunesse-global

Jeunesse Finiti Ne işe Yarar

Jeunesse Finiti, benzersiz bir bileşen karışımı içermektedir. Jeunesse’nin bugüne kadarki en gelişmiş gıda takviyesi olma özelliği taşır. Özel bir karışım olan FINITI, meyve ve sebze özlerinin benzersiz bir kombinasyonunu içermektedir.

Finiti, hayatınızı sağlıklı yaşamanıza yardımcı olan yararlı meyve ve sebze özleri kombinasyonu içeren tescilli bir karışımdır. İçeriğinde bulunan; Astragalus Kök Ekstresi, Koenzim Q10, Fucoidan Özü, Semizotu Özü, Nar Özünün vüdumuza saymakla bitmez bir çok faydası bulunmaktadır.

Ayrıca Jeunesse firmasının aşağıda ki ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz;

Jeunesse Finiti içeriği Nedir
Jeunesse Finiti içeriği Nedir

Jeunesse Finiti içeriği Nedir

Jeunesse Finiti takviye gıda kapsüllerinin içeriğinde; Kolin bitartarat, pirinç unu, Kapsül bileşeni: Hidroksipropil metil selüloz (Bitkisel), Kelp Bitkisi (Fukoidan (%85), L-askorbik asit (C vitamini), Semizotu Yaprağı, Koenzim Q10, Çin geveni kök ekstresi, Tokotrienol tokoferol (E Vitamini), Topaklanmayı önleyici: Silikon dioksit, Kalsiyum L-Askorbat (C vitamini), Piridoksal 5ꞌ-fosfat (Vitamin B6) bulunmaktadır.

Karışık tokotrienoller ve tokoferol kompleksi yapay renklendirici veya koruyucu madde içermez. Ayrıca, yumurta, balık, kabuklu deniz ürünleri, süt, yer fıstığı, ağaç fındık, buğday veya soya ürünlerini içermez.

Jeunesse Finiti Faydaları
Jeunesse Finiti Faydaları

Jeunesse Finiti Faydaları

Jeunesse Finiti içerdiği Astragalus yani halk arasında bilinen adıyla geven otunun geleneksel anlamda Çin tıbbında kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Halen Hepatit ve Kanser tedavisinde yardımcı olarak kullanılmaktadır. Yorgunluk ve iştahsızlığı giderir. Gece terlemeleri ve ödemin vücuttan atılmasında etkilidir. Geven otu iyi bir antioksidandır. Kalbin korunmasına yardımcıdır. Bağışıklığı artırır, vücut direncini destekler.

Jeunesse Finiti içeriğinde bulunan çok faydalı vitamin ögesi Koenzim Q10 sayesinde, vücutta hücrelerin sağlıklı bir şekilde büyümesi gerçekleşir. Cilt hasarına, beyin ve akciğer hastalıklarına yol açan stresi azaltmaktadır. Kalp rahatsızlıkları, kanser, diyabet, Alzheimer ve yüksek tansiyon, gibi hastalıkların gelişmesini önlemektedir.

Jeunesse Finiti ‘nin içeriğinde bulunan semiz otu özütü, kalp sağlığını artırır. Dolaşım sistemini güçlendirir. Kötü kolesterolü düşürür. Mineral açısından zengin olup, vücudun dinç ve sağlıklı olmasını sağlar. Semizotu kemikleri güçlendirir, cildi güzelleştirir ve gözlere iyi gelir.

Jeunesse Finiti içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde vücudun bütün sistemlerinde düzeni sağlar. Finiti sayesinde alınan vitamin ve mineral dengeleri yeterli bir düzeye geldiğinden sağlıklı ve kaliteli bir yaşama kavuşursunuz. Vücuda enerji vererek dinamik bir yaşam tarzını benimsememize yardımcı olur.

Jeunesse Finiti Yan Etkileri

Jeunesse Finiti , tavsiye edilen porsiyonlarda kullanıldığı taktirde hiç bir yan etkiye neden olmaz.

Jeunesse Finiti Nasıl Kullanılır

1 şişede 60 kapsül bulunmaktadır. Yetişkinlerin günde iki kez ve iki adet kapsül alması uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanan kişiler doktor tavsiyesi almadan kullanmamalıdır. 25 yaşın üzerindeki yetişkinler için önerilmektedir.

Jeunesse Finiti Kullanıcı Yorumları
Jeunesse Finiti Kullanıcı Yorumları

Jeunesse Finiti Kullanıcı Yorumları

Jeunesse Finiti kullananların çoğu, takviye gıdaya başladıkları an itibariyle kendilerindeki değişimi hissettiklerini ifade etmektedirler. Özellikle orta yaş ve üzerindeki kişilerde, yaş itibariyle ortaya çıkan vitamin ve mineral yetersizlikleri Jeunesse Finiti takviye gıda kapsülleri sayesinde vücuda kazandırılmaktadır.

Bu yaş grubu kullandıkları Jeunesse Finiti sayesinde spor yaparken daha az yorulmaktadır. Yorumlardan anlaşıldığı üzere, Jeunesse Finiti ; sağlık, enerji ve dinç kalmanın kapılarını aralayan muhteşem bir vasıtadır.

Jeunesse Global : emredal.com.tr/jeunesse-global

Bir Yorum

  1. Hayırlı günler,
    Ne kadar süre ile kullanılmalı? Çünkü takviye gıdaların 3 ay kullanıp 3 ay ara verilerek kullanıldığını biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir